Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Medikal Park hastanesinde yapacağım ısıtıcı ve kahve olayını bilmiyordum doğumun şekli henüz belli değil ne olur ne olmaz kahve de koyayım teşekkür ederim bilgiler için

Harikasın hepsini sağlıkla mutlulukla kullanmak nasip olsun inşallah

Maşallah her şeyi tamamlamışsınız nerdeyse. Listeye bakıp kendi eksiklerimi tamamlamalıp olmuş tam. Elinize sağlık sağlıkla kullanmayı nasip etsin Allah inşallah

Tenten konusunda malesef bir fikrim yok umarım sorun yaşamayız. O kadar ağır travellar bana çok hantal geldi, tek başıma bebek varken asansöre bile zor koyarım ya da basamak indiremem diye düşündüm.

Medikal Park hastanesinde yapacağım ısıtıcı ve kahve olayını bilmiyordum doğumun şekli henüz belli değil ne olur ne olmaz kahve de koyayım teşekkür ederim bilgiler için
Orda vardır muhtemelen otel odası gibi oluyor çünkü odalar, ben de acıbadem de yapmayı düşünüyorum, orda odaları gezdirmislerdi , kahve ve su ısıtıcı falan vardı, medikalde de vardır.

maşallah ne kadar hızlısınız. hepsini iyi günlerde kullanın inşallah.
stres olmadım desem yalan olur

maşallah ne kadar hızlısınız. hepsini iyi günlerde kullanın inşallah.
stres olmadım desem yalan olur
Yoo hiç stres olma biraz aceleciyimdir ben. Bi de evde değişiklikler de yapmam gerektiği için erken başlamak odayı falan hazırlamak durumundaydım. Sen de halledersin.

Maşallah her şeyi tamamlamışsınız nerdeyse. Listeye bakıp kendi eksiklerimi tamamlamalıp olmuş tam. Elinize sağlık sağlıkla kullanmayı nasip etsin Allah inşallah
Evet biraz da herkes bakıp varsa fikir öneri paylaşımı olur diye düşündüğüm için buraya ekledim.
Teşekkürler iyi dileklerinize, hepimize sağlıkla kullanmayı nasip etsin inşallah.

Yoo hiç stres olma biraz aceleciyimdir ben. Bi de evde değişiklikler de yapmam gerektiği için erken başlamak odayı falan hazırlamak durumundaydım. Sen de halledersin.
Benim de öyle aslında odadaki kütüphaneyi boşaltmam gerek baya bir işim var. Eşime diğer odada çalışma masası alanı yaratmaya çalışacağım. Hallolmadıkça oda siparişi vermedikçe çok geriliyorum

Yaa benzer şeyler yapıyoruz, çalışma masam duruyor hala bebeğin odasında 1 yıla kadar da odasında yatmayacağı için kalsın şimdilik dedim. Kızıma genç odası aldım onun eski gardrobu vs kardeşinin odasına taşıdık bi şeyler... Bu arada oda takımı sana söyledikleri gibi 1 ayda geldi 10 gündür de kapakları açık cam açık odada tüm gün havalandırıyorum epey azaldı kokusu. Artık yaz olduğu için camlar açık şekilde daha çabuk gidiyor.

Sana faydalı olabildiysek ne mutlu baby mall in sitesindekilere de bak istersen ben 2 binlik bişey aldım hatta indirime girince 1.500 tl ye denk geldi. Tabi daha üst modeller de var çoğu markada var

Aman Allah'ım a dan z yeee bitirdin kız sen maşallah her bişeyi de düşünmüş koymuşsun darısı bizlere inşallah hepsi çok güzel temiz temiz ayarlamışsın tebrik ederim

Ay inşallah hızlıca gider kokusu. Eşim malesef çalışırken sigara içiyor kapısını hep kapalı tutuyoruz. Mobilyalar gelince mecbur onu çıkarıcaz odadan garibim üzülüyorum ama napalım :/
Benim hiçbir tecrübem yok ama öğle uykularında falan bebeği kendi yatağına araştırayım diye düşünmüştüm. Hatta 6.-7. ayda kendi odasında yatırın diyenler de var sonra daha zor oluyormuş. Bu kısmı yaşayıp göreceğiz tabi şimdiden maval okumak istemem

Evle ofis karışık ya bizim o yüzden biraz zorlanıyoruz mecbur, ama gündüz dediğin gibi olabilir. Geceleri ilk 1 yıl mümkünse aynı oda farklı yatak öneriliyor. Ben yürüdükten sonra ayırmıştım tam 1 yaşında. İhtiyacı olduğunda kalkıp gelebilsin diye.

Evet bu yeni düzende ayrı bir çalışma odası olma mecburiyeti doğdu. yaşayıp göreceğiz ilerisini de bana da arkadaşım öyle dedi ama işten güçten kendimi full bebek işine veremedim. biraz spontane öğreneceğiz umarım:)

Bugün doktor kontrolü sonrası bebeğimizin eksik kalan ihtiyaçlarını almak için bir kaç mağaza gezdik. Hayatımın en güzel alış veriş deneyimi oldu diyebilirim Biberonundan, deterjanına, yorganindan pişik kremine o kadar keyifli oldu ki. Tabi yine şifonyer alamadık Haftaya da onu hallederiz inşallah. Yavaş yavaş yıkama ütüleme işlerine başlayacağım artık.

Çok zevkli işler ya güle güle kullanın. Biz de bugün odaya çok yaklaştık ama yine olmadı. Yarın için şansımı bir daha deneyeceğim

Orda vardır muhtemelen otel odası gibi oluyor çünkü odalar, ben de acıbadem de yapmayı düşünüyorum, orda odaları gezdirmislerdi , kahve ve su ısıtıcı falan vardı, medikalde de vardır.
Siz hangi acıbademde yapmayı düşünüyorsunuz? ben de orada yapacağım da kısmetse.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…