Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Ben de tam diyodum ki ben daha ağırlaşmadan bebegin dolap ve beşiğini alalim yavaştan kiyafetlerini yıkayıp utuleyip yerlestirelim, hem havalar cok ısınır hem ben iyice agirlasirim cok zor gelir diyodum ki esim covid oldu ve karantinaya girdik daha 12 gün var 🤦

Bugün doktor kontrolü sonrası bebeğimizin eksik kalan ihtiyaçlarını almak için bir kaç mağaza gezdik. Hayatımın en güzel alış veriş deneyimi oldu diyebilirim 😍 Biberonundan, deterjanına, yorganindan pişik kremine o kadar keyifli oldu ki. Tabi yine şifonyer alamadık 😂 Haftaya da onu hallederiz inşallah. Yavaş yavaş yıkama ütüleme işlerine başlayacağım artık.
Evet harika duygular güle güle kullanın hepsini 🥰

Ben de tam diyodum ki ben daha ağırlaşmadan bebegin dolap ve beşiğini alalim yavaştan kiyafetlerini yıkayıp utuleyip yerlestirelim, hem havalar cok ısınır hem ben iyice agirlasirim cok zor gelir diyodum ki esim covid oldu ve karantinaya girdik daha 12 gün var 🤦
Hayırlısı olsun canım sıkma canını nasılsa olur önemli olan sağlığınız

Hepsi olur, yapılır yeter ki sağlık olsun. ❤️ Çok geçmiş olsun.

😂 Herkesi İstanbul'da sanmak gibi dar görüşlülüğümüz oluyor kusura bakmayın. İstanbul'dayım buradaki Acıbadem'ler arasında uçurumlar var da ilginç şekilde, ondan sormuştum.
Doğrudur, estafurullah, bizim burdaki acibademde sgk geçiyor, sanırım istanbulda geçmiyormuş, orada her şey gibi hastane fiyatları da yüksektir, Allah kolaylık versin . Burda sezeryan doğuma 8600 dediler, temmuzda zam gelebilirmiş yalnız, inşallah gelmez bakalım.

Doğrudur, estafurullah, bizim burdaki acibademde sgk geçiyor, sanırım istanbulda geçmiyormuş, orada her şey gibi hastane fiyatları da yüksektir, Allah kolaylık versin . Burda sezeryan doğuma 8600 dediler, temmuzda zam gelebilirmiş yalnız, inşallah gelmez bakalım.
1 tanesinde sgk anlaşması var yakınlarımda, onun doğum fiyatı da sizin dediğiniz gibi. Ben 1-2 ay önce aradığımda 2021 için belirlenen fiyat bu demişlerdi hiç zamdan bahsetmediler, inşallah gelmez.

1 tanesinde sgk anlaşması var yakınlarımda, onun doğum fiyatı da sizin dediğiniz gibi. Ben 1-2 ay önce aradığımda 2021 için belirlenen fiyat bu demişlerdi hiç zamdan bahsetmediler, inşallah gelmez.
Inşallah gelmez 2 yıldır hiç zam gelmemiş, bize denk gelmez inşallah 🤲🤲🤲

Kızlar yelek aldım 😁

Eklentiler

• IMG_20210612_221251.jpg
    IMG_20210612_221251.jpg
    166,6 KB · Görüntüleme: 56
Kısmet kuzum 12 gün çok değil yaparsın inşallah hayırlısıyla… aman önce sağlığınıza dikkat edin ❤️

X