Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Bu beşik modeli hakkında ne düşünüyorsunuz? Malum benim kedim var, ilk aylarda bebeğin üzerine yatarsa diye korkum da var. Normalde ahşap bir beşiğimiz var ama bu model hem sallanıyor hem de üzerindeki cibinlik kedimizin yanına yatmasını da engeller. 6 ay bile kullansak bebeğimiz kendini toparlamış biraz kuvvetlenmis olur.

Eklentiler

• 20210609_184830.jpg
    116,9 KB · Görüntüleme: 35
Boyutları küçük değilse ilk 1 yıl için güzel, kullanışlı görünüyor.

Ben de bunlardan düşünüyorum ikizlerim olacağı için ama bunlar anne yani için biraz alçakta kalıyormuş, bu tip ama biraz daha yüksek olanlarından bakmaya çalışıyorum ben de.

Anne yani olarak da kullanilabilir heralde. Biz de 6 ay idare edecek ama anne yanı aldık. Hem kedi konusunda endiseniz varsa alınabilir geldi bana.

Boyutları küçük değilse ilk 1 yıl için güzel, kullanışlı görünüyor.

Ben de bunlardan düşünüyorum ikizlerim olacağı için ama bunlar anne yani için biraz alçakta kalıyormuş, bu tip ama biraz daha yüksek olanlarından bakmaya çalışıyorum ben de.

Anne yani olarak da kullanilabilir heralde. Biz de 6 ay idare edecek ama anne yanı aldık. Hem kedi konusunda endiseniz varsa alınabilir geldi bana.
Teşekkür ederim cevaplarınız için. Benim yatağım normalden biraz daha yüksek zaten, anne yanı olarak kullanamam ama içim rahat eder en azından. Kedimizin kıskançlığı bitince kesin yanına yatmak ister çünkü. Hem temiz hem sıcak yer. Cibinlikle korumuş olurum uyurken.

Amin inşallah hepimiz vaktinde sağlıkla sıhhatle kucağımıza alalım. Çok güzel olmuş annesi, çok beğendim. Huzurla uyusun büyüsün. Maaşallah

İki kızımda da 6 ay kullandım. İçi çok derin değil ayaga kalkmaya tutunmaya baslayınca risk olmasın diye diğer beşiklere geçiyorsunuz. Hem hafıfler tüm odaları gezıyordu benimki. Çok memnun kaldım tavsiye ederim. Bide yazın sinekten koruyor ya çok memnun kalmıstım gerci bızımkıler yaza onu görmez ama olsun

Ben de muhtemelen salon ve yatak odası arasında gezdiririm

Allah sağlıkla kavuştursun kuzum benim bün maşallah size

yani en iyisi bakıp almak kızlar 80/85 olur o halde dediğiniz gibi arka kısmı sıkabiliyor bazen de kalıp değişiyor.. teşekkür ediyorum

Aaa bilmiyordummm teşekkür ederm canım o zaman hiç hiç gerek yok
Arka kısmı sıkıyorsa 80 c sana uygun bence. Herhangi bir mağazadan 80 c iste kabinde dene bedenini öğrenip ona göre sipariş verebilirsin.

Bu keseler cok guzelmis ve cok da mantikli Kilitli posetlere de konabilir tabi ama boyle baya sik. Instagramda yaptirmistin degil mi?
Yok canım bunları Tendiyoldan ve Hepsiburada sitesinden aldım aslında önce kilitli poşet almıştım küçük geldi çok bir şey sığmıyordu içine sonra bir Instagram annasinde bu keseleri gördüm şok hoşuma gitti ben de aldım yıkanınca çok kırışmışlardı ütüledim bir de bavul içi organizer almıştım bakalım bir şekilde yerleştireceğim bir tek o işim kaldı

Bence çok mantıklı cibinlik korur

75 senin sırt ölçün yanında a b C yazar ya o kup göğüs ölçün eğer çok büyüme yaşamadıysan 75a alıyorsan b ya da C Alman yeterli ama hem göğüs hafif doldu hem biraz kilo aldım diyorsan 80 e geç birde deneme imkanın oluyor ya sonlara doğru alsan daha iyi olur şimdiden karar verme. Ben ilkinde almıştım ama çok sevemedim kullanmadım eski sütyenlerime döndüm

Arka kısmı sıkıyorsa 80 c sana uygun bence. Herhangi bir mağazadan 80 c iste kabinde dene bedenini öğrenip ona göre sipariş verebilirsin.
Teşekkür ederim kızlar

Bana da ilham oldu aldım gitti Teşekkür ederim.
Süper valla darısı başımıza olsun. Ben de hala bebek odası alamadım ona gerginim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…