Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Göğüs pompalarına baktım da ben hastaneden kiralamayı düşünüyordum ama pandemiden dolayı sanırım kiralama olmuyor en iyisi mamajoo gibi duruyor daha önce kullanan var mı?Önerisi olan ya da?

Bir de kızlar biz ablamda müslin bez çok kullanmıştık o zaman böyle her yerde yoktu annem metrelik almıştı(13 yıl önce )Neyse şimdi her yerde var ama gereksiz pahal, ben intaşlar kumaştan metrelik olarak aldım 6-7 desen.Öyle güzel desenleri var ki bir de kocaman!Yani 2 tane falan rahat çıkar eninden dolayı.Desenlerin bazıları satılan butiklerle aynı bu arada.Aklınızda olsun boş yere küçücük parçasına paralar vermeyin.

Göğüs pompalarına baktım da ben hastaneden kiralamayı düşünüyordum ama pandemiden dolayı sanırım kiralama olmuyor en iyisi mamajoo gibi duruyor daha önce kullanan var mı?Önerisi olan ya da?
Bunu kiralayan medikaller var canım hijyen açısından sen başlık kısmını satın alıyorsun sıfır olarak, elektrikli pompa kısmını kiraliyolar bı araştır istersen

Büyük ihtimalle ben de aynı şeyi yaşayacağım. En iyi durumda 37 38de doğururum.
Makine hangisini kullanmıştın peki memnun muydun?
Mamajo nunkini kullanmıştım. O zaman acil lazım olunca eşim almıştı. Memnuniyet için ne desem yalan olur. Kuvvetli çekiyordu. Ama sütüm artmayıp azaldı. Belki bu benim biyolojik durumumdan kaynaklandı bilmiyorum. Belki daha iyi bi makina ile daha iyi sonuç alınabilirdi. Hastahane tipi olanlardan kiralasaydım falan.

Bunu kiralayan medikaller var canım hijyen açısından sen başlık kısmını satın alıyorsun sıfır olarak, elektrikli pompa kısmını kiraliyolar bı araştır istersen
evet evet pandemi diye kiralama olmaz diye düşünüyorum bir araştıracağım olmadı en son alırım

Aa intaşlari ben de takip ediyorum alışveriş yaptin yani guvenilirse ben de ordan alıyım. Ben de bugün pike kumaş arkasina pikenin rengine uyumlu muslin dikmisler cevresine de şerit ponpon dikmisler o şekilde pikeler gördüm cok hosuma gitti, uygun pike kumas bulursam bi tane ondan diktircem anneme, ince battaniye gibi kullanılır

Mamajoo düşünüyordum ben de Lansinoh çok pahalı. Hastane tipi makine de mantıklı ama almadan önce dezenfekte edilmesi konusunda çekincelerim var

Ben bu 10 lu hastane çıkışlarını aldım parası babannemizden başka yerlere baktım aynı takımlar 200 liradan başlıyor internette biraz daha ucuz ama elimle dokunup görerek almak istedim 160 liraya aldım iyiki almışım diyorum başka yerlerde fiyatları görünce iki tane de 5 li hastane çıkışı almayı düşünüyorum biraz da hediye gelir annemden görümcelerden arkadaşlardan yeter herhalde çok da abartmayım çabuk büyüyor minişler

Eklentiler

• Screenshot_2021-03-23-17-12-39-029_com.miui.gallery.jpg
    42,9 KB · Görüntüleme: 57
  • Screenshot_2021-03-23-17-12-42-218_com.miui.gallery.jpg
    41 KB · Görüntüleme: 75
Ben oradan sürekli alışveriş yapıyorum.Mis gibi bir paketle ertesi gün gönderiyorlar.Hiç sorun yaşamadım.Evet o pike kumaşlılar battaniye gibi tam mevsimlik şahane bence.Kayınvalideme diktireceğim ben de.Aldıklarımı düzgünce çeker koyarım

Allah allah nasıl güzel bir konu olmuş bu benim de çok bi aldığım şey yok daha .. konuşulanlara biraz göz attımda manuel göğüs pompası verdi yengem şimdi o dursun ihtiyaç olursa gider elektirkli alırız dedim .. beşikte bi akrabamızdan beyaz klasik sallananlar varya ondan var ayaklanmaya başlayınca kullanamaz şimdi ilk etap için yeterli sonra da ne alacağım bilmiyorum Şu ikeanın ahşap beşikleri varya iki kademeli gözüm onlarda aslında o da bir kaç yıl kullanılıyormuş.. Ama ilk aşamada zaten masraf çok o yuzden ayaklanana kadar idare ederim diyorum oldukça tatlı zaten .. diğer ay puset almayı filan planlıyorum birde odasına şifonyer alacağım bir ay daha sabretmeye çalışıyoruö

Eklentiler

• IMG_20210323_174950.jpg
    80,5 KB · Görüntüleme: 84
Çok güzeller gerçekten. Birçok sayfada var bu sekilde alabilirsin, dikiş makinan varsa kendin de dikebilirsin ben anneme diktirmeyi düşünüyorum gerci terziler de diker heralde
Ben kendim dikiyorum hobi olarak başladım bayaa ilerlettim dikiş olayını, arkadaşlarıma falan hediye set yaptım. Bunları toptan alınca gayet uyguna geliyor. Zaten metrelik alıp kenarlarını kıvırıp ya da ponpon alıp elde bile dikilebilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…