Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Evet gerçekten gümüş kapaklar çok pahalı bence bunlarda gayet iş görür ya benim göğüslerim küçük sadece acaba bana uyar mı bilemiyorum😂
Uyar herhalde üstüne sütyen takılacak olmada duser derim de 🤣
Benimkilerin de hiç ucu yok bi denedim ucunun çıkması gereken yerden hicbir şey çıkmıyor 🤣 emzirdikçe ucu buyur diye umuyorum

Eklentiler

• 16165057793621882406967624058902.jpg
    16165057793621882406967624058902.jpg
    101,4 KB · Görüntüleme: 85
Kızlar çok tatlısınız Allah heyecanınızı söndürmesin 😍 kız bebek kıyafetleri gördükçe icim eriyodu, hele bi cinsiyeti belli olsun şunları şunları gelip alicam diyodum magaza gezerken, o kadar emindim ki kız olacagindan ama erkekmis, gecen e bebek magazasini gezerken de öyle gözümü kız bebek kıyafetlerinden alamadim, erkek icin zor begendim, eskiye nazaran daha cok gelisti tabi erkek bebeklere de güzel seyler var ama kızlarla kiyas edilemez.
Benim ablamin oğlu 1 yaşında, onun kıyafetlerini örgülerini herseyini beraber secmistik hepsi de zevkime uygun yesyeni duruyor, çoğunu ayırmış ablam koca bir valiz dolusu kiyafeti var benimkinin ama yine de yeni seyler aldim tabi 10lu hastane çıkışı, bikac tulum, bikac yandan düğmeli zıbın, battaniye falan. E bebek hem kaliteli hem uygun herkese tavsiye ederim 🌸
Güle güle giyindim oğluşun erkek kıyafetleri de çok tatlı iki yeğenim erkek onlara çok kıyafet oyuncak aldım erkek şeylerindeki hevesimi onlar sayesinde iyice giderdim şimdi kızım olacak farklı bir heyecan 😊 bana e bebek pahalı geldi fiyat kıyaslaması yaptım oyuncak kitap küvet falan Hepsiburada sitesinde alacağım her yerden ucuz 15 yıldır bu siteden alışveriş yapıyorum kıyafet battaniye beşik bebek arabası puset gibi şeyleri mağazadan görerek alacağım oyuncak kitap ateş ölçer süt pompası küvet gibi şeyleri de internetten alacağım

Güle güle giyindim oğluşun erkek kıyafetleri de çok tatlı iki yeğenim erkek onlara çok kıyafet oyuncak aldım erkek şeylerindeki hevesimi onlar sayesinde iyice giderdim şimdi kızım olacak farklı bir heyecan 😊 bana e bebek pahalı geldi fiyat kıyaslaması yaptım oyuncak kitap küvet falan Hepsiburada sitesinde alacağım her yerden ucuz 15 yıldır bu siteden alışveriş yapıyorum kıyafet battaniye beşik bebek arabası puset gibi şeyleri mağazadan görerek alacağım oyuncak kitap ateş ölçer küvet gibi şeyleri de internetten alacağım
E bebek sadece kıyafetlerine baktım diyebilirim bir de bikac besik modeli vardi onlara baktım kiyafetler uygundu genelde normal bi tulum 30-35 tl arası. Ben kendi adıma konuşuyorum hm zara vs gibi markalara pek bakmıyorum mutlaka kalitelidir ama bana pahalo geliyor, çabuk büyüyorlar eskimeden kalıyor kıyafet, bide "cocugun yediği helal giydiği haram" derler 😁 işin şakası tabi hepsi helal olsun ogluşuma ama kıyafet konusunda marka takılmayı düşünmüyodum kullanışlı ve uygun olmasına bakiyorum o yüzden e bebek iyi geldi bana

E bebek sadece kıyafetlerine baktım diyebilirim bir de bikac besik modeli vardi onlara baktım kiyafetler uygundu genelde normal bi tulum 30-35 tl arası. Ben kendi adıma konuşuyorum hm zara vs gibi markalara pek bakmıyorum mutlaka kalitelidir ama bana pahalo geliyor, çabuk büyüyorlar eskimeden kalıyor kıyafet, bide "cocugun yediği helal giydiği haram" derler 😁 işin şakası tabi hepsi helal olsun ogluşuma ama kıyafet konusunda marka takılmayı düşünmüyodum kullanışlı ve uygun olmasına bakiyorum o yüzden e bebek iyi geldi bana
Aynen ben de çok pahalı kıyafetlere bakmıyorum çabuk büyüyorlar zaten 👍😊

Selam ben de geldim.
Bebek ilk ihtiyaçlar için alışveriş listemin bir kısmını paylaşıyorum

Eklentiler

• IMG_20210323_164911.jpg
    IMG_20210323_164911.jpg
    69,6 KB · Görüntüleme: 86
  • IMG_20210323_164814.jpg
    IMG_20210323_164814.jpg
    61,2 KB · Görüntüleme: 83
  • IMG_20210323_164831.jpg
    IMG_20210323_164831.jpg
    72,4 KB · Görüntüleme: 83
  • IMG_20210323_164738.jpg
    IMG_20210323_164738.jpg
    71,8 KB · Görüntüleme: 82
  • IMG_20210323_164749.jpg
    IMG_20210323_164749.jpg
    73,1 KB · Görüntüleme: 86
Ben bu anne yanı beşikten alacağım
Mobilya beşikler cok estetik duruyo çok beğeniyorum ama nedense kullanan herkes park besik daha kullanışlı diyor. Benim ablam bir senedir bu mobilya besikten kullaniyo o da memnun aslında bı sıkıntı yasamiyo ama bilemedim. Gule güle kullanın insallah mışıl mışıl uyusun minnoş 😍

Canım 3 ay boyunca sağıp verdim mama destekli ama sütüm yetmedi sonrasında. Bebek erken doğmuştu diye emme refleksi de çok zayıftı.
Büyük ihtimalle ben de aynı şeyi yaşayacağım. En iyi durumda 37 38de doğururum.
Makine hangisini kullanmıştın peki memnun muydun?

Evet öyle ya benim kuzenim de park besikten çok memnun değildi yanlari esnek oldugu icin bebek büyüyüp dönmeye başlayınca yatakla yanlarin arasına giriyomus uykuda ve uyaniyomus ama onu nasıl önleriz bilmiyorum
Aynen ben bu yüzden mobilya olan anne yanı beşik alacağım sallanma ve sabitleme özelliği var derinliğini yatağa göre ayarlayabiliyorsun ilerde de odasında iki kişilik çocuk koltuğu şeklinde değerlendireceğim inşallah Allah nasip ederse 🙏😊

X