Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Aslında o reklamlar bazen daha önce görmediğim ürünleri çıkartıyor ondan şikayetçi değilim. Ancak izleniyoruz sürekli bu bir gerçek

lohusa kıyafetini hiç düşünmemiştim ama bebişin deterjanıyla yıkamak iyi fikir teşekkür ederim

Ya hepsi birbirine benziyordu renkleri farklıydı sadece. Model farklı olsun dedim. Banada kucuk gibi geldi
Takip ettiğim bir youtuber böyle çantalar da paylaşmıştı hoşunuza giderse

Eklentiler

• A8EE5AB8-D60E-4BFC-9246-9A35BE690B9B.png
    230,1 KB · Görüntüleme: 57
  • 179917C4-AC06-4168-A958-40ACF6BE6326.jpeg
    72,3 KB · Görüntüleme: 54
Instagram'da butikbebecik diye bir sayfa var isimli baskılı hastane çıkışı falan yapıyorlar ben yaptırdım ve çok güzel organik pamuk yumuşacık 180 tl gibi fiyatı da uygun. Bir de hamilelikbilgileri sayfası var o da bir sürü işe yarar ya da eğlenceli şey paylaşıyor indirimler anketler falan incelemek isteyen olursa.

Kızlar biri yazmıştı buraya bebek alışverişinde 2 tane de kitap almıştı çocuk gelişimi ve uykuyla alakalı. Mesajı bulamadim kimdi o, kitapların adı neydi?

Ben yumuşatıcıyı uzun yıllardır hiç bir kıyafetimde kullanmıyorum. İlk başta kıyafetler sert gibi geliyor ama sonra farkı hissetmiyorsunuz bile. Size de öneririm . çünkü yumuşatıcı yıkamanın sonuna doğru kullanıldığından kalıntı kalma ihtimali çok fazla. Benimde çıkan tüm reklamlar bebekle ilgili oldu artık, yalnız değilsiniz

Merhaba, bebek çamaşırları için hangi deterjanı tercih ettiniz? Tavsiye edebileceğiniz neler var?

Merhaba, bebek çamaşırları için hangi deterjanı tercih ettiniz? Tavsiye edebileceğiniz neler var?
Ben üni baby aldım bakalım daha yıkamadık hiç bir şeyi ama içeriği temiz görünüyor, bir de granül sabuk kullananlar var, onu da denerim sanırım bir ara.

Siveno,incia,just green ve granül sabunlar arasındayım.En temiz içerik bunlarınmış.Granül sabunların erimeme problemi oluyormuş sadece o sebeple sanırım sıvı olanlara yöneleceğim.

Çok kullanışlı görünüyor rengide güzel
Bende sevdim
Green clean baby aldım . Sevdim açıkçası.. içeriğide temiz
Bence Bu modeller cok kullanışlı. Belki tekrardan internetten aynı modellere bakarım bende. Çok gözü vardi bunların. Digerleri gorsel olarak iyu ama kucukler hep. Yada gozleri az oluyir.
Evet gözü fazla ve oldukça büyük oluyor bunlar.. ben görsel olarakta omuz çantası alıcam büyük bir şey bebiş için ekstra ama böyle bir şeyde şart tabii

Kaynanalar nedense eski şeyleri vermeye çok meraklı durumun varsa git gönlünce al bence hem o da görür almadığını belki vermez. Bana yıllar öncesinde yaptığı kapı süsünğ verdi hastane odası için ama gerçekten çok eski modası geçmiş. Birde işin eğlenceli kısımlarından birileride bu süs gibi şeyler kendi zrvkşmle yapmak istiyorum şimdiden bunun gerginliği var üzerimde ben bunu nereye asacam asmazsam küser dşye

Bence çok çabuk geçiyor zaman. Daha ev temizlicem siparişlerim gelecek. Yıka ütüle bi ton iş. Offf offf
Yaa kolay gelsin hiç sorma zaman çabuk geçiyor temizlik şükür dün bitti birde zamanında gelirse bebek inşallah Eylül sonunda doğum. Doğumdan önce annem gelir o da yapar bana. Şu tçyıka ütüle kısmına geçmek istiyorum artık bence çok zevkli okacak ne zaman yapmayı düşünüyorsun ben temmuzda yıkayıp ütüleyim diyorum ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…