Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Kaç tane yenidoğan kıyafet
Kaç tane 0-3aylık kıyafet
Kaç tane 0-6aylık kıyafet almak gerekiyor.
Ayrıca banyo, için gereçler tırnak masaı o bu kamera bır suru fıkır ıhtıyacım var 🤰🤰🤰🤰

Yaa kolay gelsin hiç sorma zaman çabuk geçiyor temizlik şükür dün bitti birde zamanında gelirse bebek inşallah Eylül sonunda doğum. Doğumdan önce annem gelir o da yapar bana. Şu tçyıka ütüle kısmına geçmek istiyorum artık bence çok zevkli okacak😁 ne zaman yapmayı düşünüyorsun ben temmuzda yıkayıp ütüleyim diyorum ama
Bu ayın sonuna anca ev temizliğini bitiririm bende temmuzda yıka ütüle kısmına geçerim sanırım. Bugün bebek arabasını ve araba koltuğunu falan aldık odasıda bitti şükür şimdi sadece küçük şeyler kaldı şampuan sabunuydu. Onlar eğlenceli alışverişler olduğu için doğuma yakında yaparım ☺️ Ama şu ay geçsin çok eğleneli olacak sanırım 😍

Bu ayın sonuna anca ev temizliğini bitiririm bende temmuzda yıka ütüle kısmına geçerim sanırım. Bugün bebek arabasını ve araba koltuğunu falan aldık odasıda bitti şükür şimdi sadece küçük şeyler kaldı şampuan sabunuydu. Onlar eğlenceli alışverişler olduğu için doğuma yakında yaparım ☺️ Ama şu ay geçsin çok eğleneli olacak sanırım 😍
Aynen o kısım eğlenceli şeyler bende onları almadım daha zaten geç alınsa daha iyi olur o gibi şeyler 😊 bende iple çekiyorum artık aldıklarımızı giyindirelim üzerinde görmeyi dört gözle bekliyorum resmen 😁😍 nasıl güzel heyecanlsrmış meğersem bir şampuan deterjan almak ona 🙏🏻🙏🏻🌸

Aynen o kısım eğlenceli şeyler bende onları almadım daha zaten geç alınsa daha iyi olur o gibi şeyler 😊 bende iple çekiyorum artık aldıklarımızı giyindirelim üzerinde görmeyi dört gözle bekliyorum resmen 😁😍 nasıl güzel heyecanlsrmış meğersem bir şampuan deterjan almak ona 🙏🏻🙏🏻🌸
Kesinlikle...ay yok ben hemen hemen doğurmak değil hamileliğin tadını çıkarmak istiyorum. Ama doğacağı gün içinde acayip heyecanlıyım. Doğum anını düşünüyorum bazen bildiğin kelebekler uçuşuyor. Aşk bu aşkkk ❤️❤️❤️

Kesinlikle...ay yok ben hemen hemen doğurmak değil hamileliğin tadını çıkarmak istiyorum. Ama doğacağı gün içinde acayip heyecanlıyım. Doğum anını düşünüyorum bazen bildiğin kelebekler uçuşuyor. Aşk bu aşkkk ❤️❤️❤️
Allah isteyen herkese tattırsın gerçekten çok güzel duygular 🌸🙏🏻 hamilelik heyecanı ayrı doyum olmuyor çıksa da sevsek ayrı Bi heyecan zaten 😁

Eklentiler

• Screenshot_20210530-214644_Trendyol.jpg
    Screenshot_20210530-214644_Trendyol.jpg
    35,5 KB · Görüntüleme: 36
  • Screenshot_20210530-214647_Trendyol.jpg
    Screenshot_20210530-214647_Trendyol.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 33
Günaydınlar ☀️ Özellikle tecrübeli annelere bir şey sormak istiyorum. Şimdi ben 5li hastane çıkışı aldım. Onda da al üst ve diğer zımbırtılar var. Bunun içine çıtçıtlı badi de giydiriliyor mu? Ya da ne giydirmek lazım? Göbek bağından dolayı sıkıntı oluyor mu?

Günaydınlar ☀️ Özellikle tecrübeli annelere bir şey sormak istiyorum. Şimdi ben 5li hastane çıkışı aldım. Onda da al üst ve diğer zımbırtılar var. Bunun içine çıtçıtlı badi de giydiriliyor mu? Ya da ne giydirmek lazım? Göbek bağından dolayı sıkıntı oluyor mu?
Bunu ben de çok merak ediyorum. Göbek bağı düşene kadar tulum, zıbın giydirmek sıkıntı oluyor mu? Kucagimizdayken göbek bağı canını acıtır mı? (Soruna ekleme yapmak istedim, kusura bakma 😊)

Ben ablama sordumda atleti kullanırsın dedi. Zaten sen yanına alda kullanılmayacak olursa hastanede söylerler kullanmazlar gerekli değilse dedi. göbek bağıda 3-5 güne düşer dedi hani 10 gün kadar sürdüğüde olurmuş ama genelde göbek çabuk düşer dedi .

Ay maşallah çoğu arkadaş bezine kadar almış ya 😫😫 daha çok eksiğim var benim yaaa 😫😫😫
Ben de almadım bez temizlik ürünleri için çok acele etmiyorum. Artık her şey tek tıkla kapımızda tüm eksikler alınır. Bu pandemide dışarı çıkmak avm ye gitmek risk :63:

Ben de almadım bez temizlik ürünleri için çok acele etmiyorum. Artık her şey tek tıkla kapımızda tüm eksikler alınır. Bu pandemide dışarı çıkmak avm ye gitmek risk :63:
Evet dışarı çıkmak çok riskli ama, benim bambu diye aldığım yastık ve yorgan poliester gelince benim biraz şevkim kırıldı. Iade işlemleri de ayrı yoruyor. Her şeyi tek bir yerden alıp çıkmak istiyorum ben artık.

Evet dışarı çıkmak çok riskli ama, benim bambu diye aldığım yastık ve yorgan poliester gelince benim biraz şevkim kırıldı. Iade işlemleri de ayrı yoruyor. Her şeyi tek bir yerden alıp çıkmak istiyorum ben artık.
Doğru söylüyorsun iade etmek bana da külfet gibi geliyor. yastık yorgan setleri için yataşla özdileke bakmayı düşünüyorum ben de. çok fazla çeşit yoktu ama yeri iyidir diye düşündüm.

X