Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Kızlar ben bu siyah ekteki çantayı almıştım. Ama bir arkadaşım hiç beğenmedi internetten baktı biraz sizce su kırmızı nasıl? Çok mu kucuk kalır oda dışarıda takılabilen bisey olsun dedi. Çantaların çoğu siyah tarzında cok baktım ama bir türlü karar veremiyorum siyahi iade etcem sanırım. Sizce kirmizi yada kahve olan nasıl? Kucuk mu nasıl bisey almalıyım. diğerine okul çantası gibi dediler ☹☹
Ben renk konusunda siyah gri gibi renkler tercih etmeyi düşünüyorum.. babasıda rahatça takabilsin diye 🤗 renk konusunda öyle düşünüyorum ben .. zaten bir çoğu o siyahın modeline benziyor bu çantaların🤷🏼‍♀️

Ben renk konusunda siyah gri gibi renkler tercih etmeyi düşünüyorum.. babasıda rahatça takabilsin diye 🤗 renk konusunda öyle düşünüyorum ben .. zaten bir çoğu o siyahın modeline benziyor bu çantaların🤷🏼‍♀️
Evet ya ben de çok baktım hem internetten hem mağazadan arkadaşlarım deyince okul çantası gibi. Zaten kafama cok yatmamıştı geri iade edeyim diyorum. Ama bu sene hep o tarz çantalar var aslında genisler, büyükler kullanım olarak iyiler

Kızlar ben bu siyah ekteki çantayı almıştım. Ama bir arkadaşım hiç beğenmedi internetten baktı biraz sizce su kırmızı nasıl? Çok mu kucuk kalır oda dışarıda takılabilen bisey olsun dedi. Çantaların çoğu siyah tarzında cok baktım ama bir türlü karar veremiyorum siyahi iade etcem sanırım. Sizce kirmizi yada kahve olan nasıl? Kucuk mu nasıl bisey almalıyım. diğerine okul çantası gibi dediler ☹☹
Kahve olanın içi nasıl bilmiyorum ama sırt çantası gibi olması çok daha iyi olur. Banada arkadaşım verdi bir tane yıkıcam eğer bişi olmaz sağlam kalırsa onu kullancam baktım bozuldu aynısından aşmaya çalışıcam ali expresste gördüm bir tane oda çok hoşuma gitti. Bendekine çok benziyordu fotoda koydum sana
5898657F-B96E-4BBA-BBF9-79E6796000DD.jpeg
C430B304-872D-42AB-9C4F-B2F336FBBC60.jpeg

Benim ev biraz büyükçe tekim yardım edenimde yok. 5 aydır bebeğe nişey olacak diye korkudan ev temizlemiyordum bugün başladım. Sabahtan beri sadece mutfak bitmedi 2 haftada anca komple evi temizlerim. Sonrada bende başlarım artık yıka ütüle .
Kolay gelsin canım kendini çok yormadan yavaş yavaş yap dikkat et

Ana kucağı örtü setini ve çift taraflı battaniyeyi instagramda bir sayfada yaptırdım. Gayet güzel yapmışlar bence. Ben çok beğendim, kızımın ablası da her zamanki gibi test etti, onayladı. 😊

Eklentiler

• 20210528_160110.jpg
    20210528_160110.jpg
    159,6 KB · Görüntüleme: 55
  • 20210528_155922.jpg
    20210528_155922.jpg
    108,1 KB · Görüntüleme: 58
Kizlar selam asagidaki konuda önerileriniz rica ederim
Acaba 5li hastane çıkışı mı alsanız 1-2 tane daha. 0-3 aylık da 1-2 takım eklenirse tamam gibi. 3-6 ve 6-9 dönemi de bebeğin kilosuna boyuna göre sonradan alınabilir.
Yıkamayı her gün yapamazsınız 3-5 parça küçücük kıyafetler için o yüzden en az 1 haftalık her gün başka giyeceğini yedekli olarak düşünerek alınabilir.

Siyahtan yana kullanıyorum oyumu 🤗

Ben hiç 10lu hastane çıkışı almadım, 3 tane 5li var. 10lunun içine iç zıbın (düz beyaz oluyor), ağız mendili filan da ekleyip fiyatı gereksiz şişiriyorlar sanırım.
Bebek çok çabuk büyüdüğü için 0-3leri az giyiyor olayı da doğru; ilk zamanlarda kustukları ve kakaları sızma yapabildiği için çok kıyafet değiştirmek zorunda kalacağımız da doğru. Buna göre bir sayı belirlemek lazım galiba.

Aklıma ne geldi? Bebek kıyafetlerini yıkarken yumuşatıcı kullanılmıyor diye okudum, kendi lohusa üst kıyafetlerimizi de yumuşatıcı kullanmadan veya bebek deterjanıyla mı yıkamalıyız? Bazen bebeğin kokudan etkilenip meme reddine kadar gidebildiği yazılıyor.

Bir de neyin (kıyafet olarak) sitesine baksam, ondan sonra her sayfam alışveriş reklamlarıyla bezeniyor. Sizde de öyle mi? :KK70:

Kahve olanın içi nasıl bilmiyorum ama sırt çantası gibi olması çok daha iyi olur. Banada arkadaşım verdi bir tane yıkıcam eğer bişi olmaz sağlam kalırsa onu kullancam baktım bozuldu aynısından aşmaya çalışıcam ali expresste gördüm bir tane oda çok hoşuma gitti. Bendekine çok benziyordu fotoda koydum sana Eki Görüntüle 2859420 Eki Görüntüle 2859421
Aa bak buda güzelmiş 🙏🙏bende öyle düşündüm ama aldığım da çok büyüktü okul çantası gibi oldu. Neyseki geri veririm bugün rahatladım valla 😁

Acaba 5li hastane çıkışı mı alsanız 1-2 tane daha. 0-3 aylık da 1-2 takım eklenirse tamam gibi. 3-6 ve 6-9 dönemi de bebeğin kilosuna boyuna göre sonradan alınabilir.
Yıkamayı her gün yapamazsınız 3-5 parça küçücük kıyafetler için o yüzden en az 1 haftalık her gün başka giyeceğini yedekli olarak düşünerek alınabilir.
Olabilir bir takım daha bakarım hastane cikisi

Ben hiç 10lu hastane çıkışı almadım, 3 tane 5li var. 10lunun içine iç zıbın (düz beyaz oluyor), ağız mendili filan da ekleyip fiyatı gereksiz şişiriyorlar sanırım.
Bebek çok çabuk büyüdüğü için 0-3leri az giyiyor olayı da doğru; ilk zamanlarda kustukları ve kakaları sızma yapabildiği için çok kıyafet değiştirmek zorunda kalacağımız da doğru. Buna göre bir sayı belirlemek lazım galiba.

Aklıma ne geldi? Bebek kıyafetlerini yıkarken yumuşatıcı kullanılmıyor diye okudum, kendi lohusa üst kıyafetlerimizi de yumuşatıcı kullanmadan veya bebek deterjanıyla mı yıkamalıyız? Bazen bebeğin kokudan etkilenip meme reddine kadar gidebildiği yazılıyor.

Bir de neyin (kıyafet olarak) sitesine baksam, ondan sonra her sayfam alışveriş reklamlarıyla bezeniyor. Sizde de öyle mi? :KK70:
10 lu takımlar dediğin gibi gereksiz fiyat şişirmesi. Ben de düşünmüyordum ama kayinvalidem bir tane olsun penye battaniyesi ile takım dedi, aldı. Yoksa ben de almayacaktım. Ihtiyaca göre bir sayı belirlicez bi şekil.

Kendi kıyafetlerimle birlikte nevresimimi de bebek deterjanı ile yikamami tavsiye etti bana tecrübeli arkadaşlarım. Ilk zamanlar bebek daha çok etkileniyormus. Yumuşatıcı da kullanmayacağım.

Kesinlikle baktığım her ürün reklam olarak karşımda, adamlar iyi izliyorlar bizi 😂

Aynen yaa neye baksam o çıkıyor her yerde :) beşik bakıyorum her yer beşik , bebek çantası bakıyorum heryer çanta 🤣🤣🤣

k tekrar test yaptım toplu aldığım için işte yapıyorum kan verdim ama yarın çıkacak
14. Gün bitiyor

Eklentiler

• C52B5DBC-8D60-4C85-99AD-2985635863A4.jpeg
    C52B5DBC-8D60-4C85-99AD-2985635863A4.jpeg
    117,4 KB · Görüntüleme: 58
  • F312A100-EF15-4EE8-9698-E7BA18E1FD91.jpeg
    F312A100-EF15-4EE8-9698-E7BA18E1FD91.jpeg
    96,3 KB · Görüntüleme: 44
  • 50EA92B0-F35A-48BB-9CC6-E7D6AF3E9224.jpeg
    50EA92B0-F35A-48BB-9CC6-E7D6AF3E9224.jpeg
    101,1 KB · Görüntüleme: 59
Bana en ideali siyah olan gibi geldi. Kırmızı olan küçük olabilir. Daha bir sürü model var başka modellere fe bakabilirsiniz☺️

X