Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Motorolanın kameralı ve iki yönlü ses özelliği olan bebefonundan almayı düşünüyorum. Alan var mı acaba aramızda?

Motorolanın kameralı ve iki yönlü ses özelliği olan bebefonundan almayı düşünüyorum. Alan var mı acaba aramızda?
Ben doğumdan sonra alacam kamerayı ilk haftalar yanımda yatacak eşim ben bakıcı evde olacak o yüzden. Eşim luvion marka alcam dedi.4 kamerayı birden bağlayaniliyormuşuz. Cepten falanda izleyebiliyormuşz . İkinci çocuk olursa odasına evin bahçe ve girşinede koyarız daha kârlı olur dedi. Biz bebek sayesinde tüm evi kameralıcaz

Türkiyede bunlar döviz endeksli olduğu için ben ne kadar alsam o kadar iyi diyorum o markayı hiç duymamıştım araştırayım teşekkür ederim.

Bizde xiaomi smart home kamera var. Telefon uygulmasıyla her yerden izleyebiliyorsun. Ses dinleme ve gönderme özelliği de var. Onu kullanacağız gerektiğinde.

Doğru söylüyorsun iade etmek bana da külfet gibi geliyor. yastık yorgan setleri için yataşla özdileke bakmayı düşünüyorum ben de. çok fazla çeşit yoktu ama yeri iyidir diye düşündüm.
Geçenlerde hastane çıkışını sipariş ettiğim yerden diğer kiyafetlerinide sipariş ettim bugün. 6 aya kadar kıyafet ihtiyacımız yok gibi. Biraz çorap ve çıt çıtlı body de alırsak rahatız inşallah. Yastık, yorgan için dışarı çıkıcam mecbur, görerek, emin olarak almak istiyorum.
Yataş ve Özdilek bence de iyidir. Inşallah buluruz istediğimiz gibi.

Bizde xiaomi smart home kamera var. Telefon uygulmasıyla her yerden izleyebiliyorsun. Ses dinleme ve gönderme özelliği de var. Onu kullanacağız gerektiğinde.
Doğru aslında illa motorola olacak diye bir kaide de yok, araştıralım xiaomiyi de eşime paslayım bu işi sever :)

Teşekkür ederim ne güzel bir sürü öneri geldi :)
Ne demek :) bebek kamerası yazınca hemen bi fiyat artıyor bunda öyle yazmıyor ama herkes o amaçla alıyor. Telefondan izlemek güzel kullanır mıyım bilmiyorum ama belki salona uzak odada sessiz sakin uyusun dediğim zamanlarda kullanırım. O günlere ışınlayacak bir alet de olsa keşke. :)

Hamileliği hiç sevmiyorum, yani söylerken biraz çekiniyorum çok şükür, sağlıkla vaktinde gelsin hepsi ama günleri saatleri sayıyorum gerçekten, çok da uzun

Yorumlara baktım biraz bebek için önermişler baya gerçekten. Keşke o günler çabucak gelse. İçim rahat edip tek başına odada bırakabilir miyim hiç bilmiyorum yalnız belki 3-4 aylık olunca kafa daha rahat olur
Hamileliği hiç sevmiyorum, yani söylerken biraz çekiniyorum çok şükür, sağlıkla vaktinde gelsin hepsi ama günleri saatleri sayıyorum gerçekten, çok da uzun
Yapması ayrı zaman aldı, şimdi de koskoca 9 ay sahiden uzun. Aman bişey demeyelim 9 ay dursunlar yerlerinde yine de

Gece rahat edilmez de gündüz ses yapmayayım diye tedirgin olmaktansa ayrı odada olabilir.

Evet tam da öyle hem çok dursun erken gelmesin diye dua ediyorum hem de bir an önce kavuşma isteği. :) Bugün ilk kez dışarı çıktım uzun zamandır avm'nin açık kısmında yemek yedim ama hep bi tedirginlikti şu anda da acaba çok mu risk aldım diye pişman oldum mesela covid çok etkiliyor bıkkınlığımı riskli durumda olmaktan rahatsızım sanırım.

İnşallah bişey olmaz hepimiz tedirgin oluyoruz dışarı çıkınca, ama sanki maske ve mesafe gerçekten koruyor.

Birçok faktör üstüste geldi, bir oh be demeye çok ihtiyacımız var. Son 1 senem bilgisayar karşısında geçti gibi sadece. hamile olduğumdan beri hiçbir arkadaşımla görüşmedim. Artık leylekler getirmişçesine bebekle görüşebileceğiz heralde

Kayıp zamanlar :) hiç yaşanmamış gibi, sıfır hamileyken yapılanlar listesi, sıfır anı. Az kaldı az 5 dk sonra bugün de bitiyor

Benim alınacaklar dan sadece bez kovası kaldı yapılacaklar dan da kıyafet yıkama yerleştirme ve hastane çantası kaldı onları da bu ay tamamlayacağım ay sonunda tatile gideceğiz çünkü ne olur ne olmaz hastane çantamı da yanımıza alacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…