eylül 1 aylıkken .......

ay yerim ben onu maşallah çok tatlı ne güzelde bakarmış boncuk baba karadenizli galiba

maşallah Allah bağışlasın ........
babasıyla çekildiği resim çok duygusal hoşuma gitti

çok sağolun kızlar.. bende çok seviyorum babasıyla olan resimlerini. duruş tamamen Eylül'e ait biz ayarlamadık yani. 1 aylıkken babası göbeğine koyardı hep babasıyla bakışırdı. ellerine dikkat ettinizmi ?? çenesinide ellerinin üstüne koyuyordu ayyy cnm kızım benim gidimde öpim .. ŞenizŞenizŞeniz

Tuğba'cım babası KARADENİZ bölgesinin MANİSA ilinden kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
laz deil yani cnm Manisa'lı :roflol::roflol: Allah'tan Eylül'ün burnu aynı ben :1rolleyes::1rolleyes:

kız cimcime ne şeker bişiysin sen. öptük seni
kız öznur babanız hemşehrim benim. heeee bak iyi bak hemşehrime. sen nirelisin bacım?

kız cimcime ne şeker bişiysin sen. öptük seni
kız öznur babanız hemşehrim benim. heeee bak iyi bak hemşehrime. sen nirelisin bacım?

cnm eşim Manisa Demirci'den sen neresinden??
bende İstanbul'luyum. ama kökeni soracak olursan Bulgaristan göçmeniyiz

Cnm allah bagışlasın çok tatlı bu arada resmin altında 2005 yazıyo şuan kızın 3 yasındamı :=)

seni keltoş seniii koparırım ben onn o ellerini.öznurcum hemşeride çıktık bizde bulgaristan göçmeniyiz aynı zamanda annem manisa turgutlulu biraz daha iktirsek akraba çıkıcaz:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…