Makyaj Ürünleri eyeliner sorunu

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

kokos34

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2014
178
5
kızlar eyeliner ı çekmeyi beceremiyorum.eğer rahat çekilebilecek önerecegiNiz marka varsa yardım istiyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızlar eyeliner ı çekmeyi beceremiyorum.eğer rahat çekilebilecek önerecegiNiz marka varsa yardım istiyorum

Dior kalem seklinde cok guzel bir eyeliner akma bulasma falanda yapmiyr ama biraz tuzlu fiyati

eyelıner degıl dıplıner ıle rahat cekersın..

eyelıner fırça uçludur..

dıplıner kalem uçludur..

işin sırrı önce kalem çekip,uzerınden eyelıner veya dıplıner surmektedır..hata yapmamış olursun..

Dipliner diyorum. Bi'süre denemeler yap mesela kuyruksuz ince çizgi çekmeye çalış gözüne. He bi'de önce göz kalemiyle kuyruk yap sonra üstünden linerle geç, ki hata yaparsan kolay silebil. Eğer kirpiklerini kıvırıp rimelini sürdükten sonra kuyruk çekersen daha doğru bi'kuyruk çekmiş olursun. Benim şuan elim okadar alıştı ki bir dakikada ikisi de tamam:KK1:

Ben golden rose dipliner kullanıyorum. Fiyatıda 8 lira falandı sanırım:44:

Eklentiler

• $images.jpg
    $images.jpg
    1,1 KB · Görüntüleme: 104
  • $IMG_9725.jpg
    $IMG_9725.jpg
    21 KB · Görüntüleme: 125
Dior kalem seklinde cok guzel bir eyeliner akma bulasma falanda yapmiyr ama biraz tuzlu fiyati

fiyatı ne kadar canım

Kızlar teşekkür ederim yorumlarınız için galiba şu golden rose dan alicam ben :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

alix avien eyeliner pen iyi olduğu söyleniyor. keçe ve ince uçlu olanlardan...fiyatı da gayet uygun....

O ne kadar Alix evien

15-20 tl arasında olması lazım....önümüz bayram indrimleri kolla derim...ben de alıcam indirim günlerini bekliyorum...çok güzel bir siyah olduğu söyleniyor...bakalım heveslendim fırsat çıkacak elbet....

Tamam canım onada bakarım o zaman çok teşekkür ederim

X