EYALET 2 ///Bayern Paylasim Alani(Tanisma)

iyiyim bende sagol gecmis olsun canim
bizde gecen hafta ailecek griptik
biraz önce kar yagiyordu buraya cok güzel simdide yagmur gitti güzelim kar

yagsin kar biraz güzel oluyor cocuklarla kizak kaymasi sogukta olsun ki biraz mikroplar gitsin

günaydinnnnnlar nabersiniz bakalim kimseler yokmu???

valla ben bazen bakmiyorum bile bu sayfaya.baktigim zamanlarda da üsran ile karsilasiyorum. cünkü gercekten bayernden kimse gözükmüyor. cok nadir yaziyorlar.
sen nerdensin cansu???

selam kizlar denk gelemiyoruz valla ben kosturuyorum ordan oraya bu hafta cok yogun bir hafta
bugün sali ama bana cuma gibi geliyor yoruldum kosturmaktan

selam kizlar denk gelemiyoruz valla ben kosturuyorum ordan oraya bu hafta cok yogun bir hafta
bugün sali ama bana cuma gibi geliyor yoruldum kosturmaktan

eeeeeee okadar kosturursan yorulursun tabi :roflol:
bende hafta sonu gelsede yatsam diyorum hihoyyyt hihoyyyt

canim hafta sonuda yatilmiyor ki cocuklar evde esin evde is hic bitmiyor o zamn da

iyi aksamlar ben iyiyim sagol sen ansilsin bugün almanca kursumuz vardi emiyle beraber gittik

günaydin kurs nasil bilmiyorum bende sultan ya umarim birseyler ögreniriz bizim asil kurs yilbasindan sonra simdilik sadece konulari yabanci olmayalim diye pratik yaptiriyorlar
isinden memnun oldugunu sevindim severek yapman daha zevkli olur canim kendine iyi bak herkese hayirli günler
ben bugün temizlik yapacagim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…