Lekeler, Çiller Expigment'ın oluşturduğu kızarıklık

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

henuz lekelerın qectıqıne tam bır sey soyleyemıyorum ama ıse yarıyor qıbım qozukuyor.. bu arada qunes acayıp derecede lekelerı tetıklıyorr qunese dıkkkat ett derım...:2::2:

henuz lekelerın qectıqıne tam bır sey soyleyemıyorum ama ıse yarıyor qıbım qozukuyor.. bu arada qunes acayıp derecede lekelerı tetıklıyorr qunese dıkkkat ett derım...:2::2:

güneş pek görmedim diyebilirim ara ara güneş gelir gibi olurkende çantamla kolumla yüzümü kapatarak güneşten geçtim:)) güneş koruyucu sebamed vermişti dr.ben kullanalı şuanda 1 ay oldu eskiye oranla değişim var aslında en azından pürüzsüzleşti gibi elimle yüzüme dokunduğumda kaymak gibi :)))ama bazı yerlerde koyuluk oluştu sadece dr bana %2 lik vermişti 2 ay kullan sonra % 4 olanına geç demişti

canım vallaa bende qunes kremı kullanmıyorum elımı kolumu flarımı dırek yuzumu kapatıyorum komıkmı qozukuyorum hemde cok ama napım bu ıskence bıtene kadar mecbur... bırde be her qun kullanamıyorum bazen duzenlı bazen uc bes qunde bır de oluyor kremı ıyıce mundar ettım bı faydasınıda qoremedım acıkcası pek ınss.. dılerım senınkıler qecer tatlım

ctesi %4 luk olanına geçtim şuan gene kıpkırmızı oldum :) aslında tam yüzüm alışmıştı %2 lik sürünce kızarma olmuyordu bende daha olmaz sandım ama başa döndüm kızarmada %4 lükte aynı yaptı

ben hergün düzenli kullandım aslında aksatmadan bıkmadan usanmadan kırmızı surata dayanarak kabuk gibi soyulmalara dayanarak işyerinde aylarca böyle dolaştım tam geçti bitti alıştı derken % 4 lükte aynı şeyleri yaşayacam demekki

Gecms olan tatlim fayda olduysa ne mutlu bana :)

mrb ben %2 yi bırakıp % 4 olanına geçmiştim birazda onu kullandım ama yüzüm artık %2 ye alışmıştı tamda sürdüğümde kızarmıyordu ama % 4 gene aynı şeyi yaptı biraz kullandım 2 gündürde bıraktım gene öyle yanık gibi kocaman izler kaldı sürdüğüm yerlerde 2 gündür öyle duruyor böyle kalmaz değilmi geçer yoksa devam mı edeyim acaba

% 4 olanına geçtim ben ama gene aynı oldu yanık gibi leker 2 gündür bıraktım kocaman sürdüğüm yerde izler yanık gibi lekeler kaldı ((( yüzüm tam % 2 olanına alışmıştı artık kızarmıyorduı bende ona güvenip % 4 de geçtim ama aynı oldu gene

cnm ben expigmentten cok ürktüm yüzüme sadece 1 kez surdum oda sıyah sıyah 1 hafta kadr leke kaldı benı korkuttu.1.5 aydır acnelyse kullaıyorum müthiş bi krem hem lekelere hem aknelere söyliyim cnm gecmiş olsun

Merhaba kızlar ben expigment %4 u daha once kullandim fakat sonuc gormedim dun tekrar denedim gece uyumadan sabah kalktim guneste yanmisim gibi kizariklar vardi. Sanirim bu sefer biraz fazla surdum sabahtan beri gecmesini bekliyorum hala yuzum kizarik nasil gecer ya da geciyor mu iz kalir mi ? Moralim bozuldu bazi yerlerde hafif morarmis gibi cok belli oluyor insallah cabuk gecer

Slm. Bende bacagimdaki tek tuk batik izleri icin dun oglen aldim bu kremi(expigment)aksama dogru buyuk umitlerle surup yattim sabah yataktan firladim kizarikliklari gorunce. Hic surmesem daha iyiymis zaten hafif lekelerdi simdi baya baya kirmizi!
Yorumlarda gececegi yaziyor ama daha 1 kere kullanmakla bu kizarikligi yapar mi? Birde en yakin 1 haftaya mi gecer cok rahatsiz oldum bir daha kullanmam heralde

Sen yine bacagina yapmissin ben yuzume yapmistim yuzun yanmisti resmen ama gecti iz kalmadi 1 2 haftaya . Ben expigmentten memnun kalmadim ama memnun kaldiginj soyleyenler de var forumda

Sen yine bacagina yapmissin ben yuzume yapmistim yuzun yanmisti resmen ama gecti iz kalmadi 1 2 haftaya . Ben expigmentten memnun kalmadim ama memnun kaldiginj soyleyenler de var forumda

Ay içime su serptin gecsin vallahi cok pisman oldum sabahtan beri soguk suya tutup nemlendirici kremler suruyorum bacagima Umarim dedigin gibi en kisa surede gecsin son durumu yazicam

Ay içime su serptin gecsin vallahi cok pisman oldum sabahtan beri soguk suya tutup nemlendirici kremler suruyorum bacagima Umarim dedigin gibi en kisa surede gecsin son durumu yazicam
Bende cok pisman olmustum birde yuzum yani :) cok fazla krem falan surme iyice tahris olmasin az az sur gecer insallah

Kızlar slm.
Expigmentten canı yanmis olan butun kizlarin dikkatine.. Yukarda da yakinmis oldugum gibi 3 gun once ufacicik olan ve gorulmesi icin anca dikkatle suzulmesi gereken ufacik tefecik batik lekelerim icin imrenip expigment krem alip gece yatmadan surmustum birazda fazla surmusum sanirim sabah yataktan firlayarak kalktim bacaklarimda kip kirmizi lekeler hemde berbaaatt! Allahim kafayi usutucektim.. bir kerecik kullanmakla mahfetmisti bacagimi! Birdaha asla kullanmam ama deliricektim. 2 gun boyunca surekli soguk suyla yikayip nemlendirici kremler surdum normal dove,arko tarzinda. 3. Gun sabahi yani bu sabah hafif azalmisti lekelerim ama deliricektim hala cok kotuydu dayanamadim kosa kosa eczaneye gittim durumu anlattim,bana bephanthol merhem verdi cilt yenileme ozelligi olandan,evde de sudocremim vardi onuda lekeler icin onermislerdi kullanmamistim aklima geldi hemen kostum eve kizlar bu kisma dikkat..
Yemin ediyorum sabah bakarken tiksindigim lekeler aksam yok gibi resmen gecti saka gibi!!! Baskasi soylese inanmazdim ama belki fotograf koyabilirim sabahki hali ve aksam kremlerden sonraki halini. Size soylememdeki maksat eger 1 kisi bile bu lanet kremden muzdarip olup forumlarda care ariyosa eczaneye gidip bephanthol merhem ve sudocrem alsin. Once bephantholu surdum cildim iyice emince sudocremi,4 5 kere tekrarladim bugun sukur 1 gunde resmen yuzde 5 falan iz var su an cok mutluyum.
Deneyin kizlar optum

Mrb konu biraz eski ama. Umarım görürsün. Bende biraz fazla sürmüşüm expigmenti. Kırmızı oldu güneş yanığı gibi. Bugün 3. Gün bazı yerler soyuldu iyileşti ama karartı gibi gölge duran bir bölge var. Sende de böyle olmuş muydu? Sürekli nemlendiriyorum ve güneşten koruyorum.

Bende kullanıyorum ama henüz soyulma yok ne zaman spyulmaya başlar lütfen yardımcı olun

Bende bir kere gece yatmadan epigment krem sürdüm. %4 lük alnımın rengi önce kızardı sonra koyulaştı. Ne yapacağımı bilmiyorum. Sizin geçtimi siyah lekeler ? Korkudan ödüm kopuyor kalacak diye. Lütfen bilgi verin bana

Sanki yanmış gibi cildim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…