Lekeler, Çiller Expigment'ın oluşturduğu kızarıklık

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
mrb.18 gündür expigment kullanıyorum ama şuan yüzüm çok kötü lekeler dahil yüzümün tamamına sürdüm alnımda ve burnumda sorun yok ama elmacık kemikler aşırı derece de kızarmış halde ve yüzüm maske yapıp soyarsın aynen öyle sanki kalıp gibi kupkuru pütür pütür elleyince dr.sabah akşam sür dedi güneş koruyucu verdi pek fazla güneş görmedim güneş koruyucuyu da 3 gündür kullanmaya başladım evde olsam bile ama çalıştığım için bu kızarık yüz gören noldu diyor :) pütürlükler kalıp gibi olmalar kızarmalar normal midir yoksa alerji mi yaptı acaba dr kurursa nemlendirici verecekti telf açıp sordum excipial hydro verdi onuda kullanmaya başladım ama yüzüm yanık gibi kahverengi lekeler belirginleşti sanki yanmış gibi napabilirim bunu yaşayan varmı
cnm bn expigmeti nokta nokta lekerın ustune bırakmstım 3 saat kdr drdu ckrdım kızarıklık klmtı bepanten falan surdum ertesı gun yanık gbı kabuk baglamıs kara kara ve nkta noktaydı okdr kotu oldum kı madecassol sılverdın fito kantron yagı bnlar yuzume 1 er sat arayla hep surdum 3 4 gun boyunce bırz ytsstı ve 1 hafta snra bsy kalmadı sende sıkma canını ama ıhmal de etme derim gecms olsun

cnm bn expigmeti nokta nokta lekerın ustune bırakmstım 3 saat kdr drdu ckrdım kızarıklık klmtı bepanten falan surdum ertesı gun yanık gbı kabuk baglamıs kara kara ve nkta noktaydı okdr kotu oldum kı madecassol sılverdın fito kantron yagı bnlar yuzume 1 er sat arayla hep surdum 3 4 gun boyunce bırz ytsstı ve 1 hafta snra bsy kalmadı sende sıkma canını ama ıhmal de etme derim gecms olsun

bugün evde 2 saat güneş kremi sürüp onu yıkıyorum 2 saat sonra nemlendirici sürüyorum öğlenden beri korkumdan başka bişe yapamıyorum :) domates gibi ama ben fazla sürdüm o yapmış olabilir belki dün azaltmaya başladım ve sadece leke olan yere sürdüm bundan sonrada öyle yaparım artık ama bazı yerler açıldı tamamen sürdüğüm için ama lekeler daha belirginleşti

faydası oldumu peki sende sonradan bıraktın mı devam ettin mi leker gittimi

faydası oldumu peki sende sonradan bıraktın mı devam ettin mi leker gittimi

bıdaha hıc kullanmadım yuzumede kullancagımı sanmıyorum lekelerim bırz hafflledı ben asıl batık lekelri için acnelyce ve expigment kullandım süpeer sonuc aldım ama yuz dersi daha ınce oldugu ıcın ceknyrum artık

bugün evde 2 saat güneş kremi sürüp onu yıkıyorum 2 saat sonra nemlendirici sürüyorum öğlenden beri korkumdan başka bişe yapamıyorum :) domates gibi ama ben fazla sürdüm o yapmış olabilir belki dün azaltmaya başladım ve sadece leke olan yere sürdüm bundan sonrada öyle yaparım artık ama bazı yerler açıldı tamamen sürdüğüm için ama lekeler daha belirginleşti

önce lekelr belırgnlesişyo zaten sıkıntı yapma ama cok surme derım bole kremlerı gayet az surrsen faydasını daha cok grrsun bıde yuzune surdugn kremı temzleyp dgrını surme yarım saat 1 saat arayla ustne sur yuzunu cok yıkadıkca daha cok tahrıs oluyo

önce lekelr belırgnlesişyo zaten sıkıntı yapma ama cok surme derım bole kremlerı gayet az surrsen faydasını daha cok grrsun bıde yuzune surdugn kremı temzleyp dgrını surme yarım saat 1 saat arayla ustne sur yuzunu cok yıkadıkca daha cok tahrıs oluyo

yıkayınca beyazlayan yerleri görüyorum :) diğer türlü kırmızılıktan bişey göremiyorum tamamen tüm yüze sürdüğüm için şimdi bazı yerler açıldı iyice dengesiz oldu siyah beyaz gibi :) nemlendirici falan sürünce yanıyor gece yatarken gece sürecem expigmenti ama artık az az sürecem

yıkayınca beyazlayan yerleri görüyorum :) diğer türlü kırmızılıktan bişey göremiyorum tamamen tüm yüze sürdüğüm için şimdi bazı yerler açıldı iyice dengesiz oldu siyah beyaz gibi :) nemlendirici falan sürünce yanıyor gece yatarken gece sürecem expigmenti ama artık az az sürecem

tamam onuda yaparım yıkamadan sürerim sırayla ama yıkadıkça soyulmalar olacak diye okumuştum o yüzden

aslında hem sıkıldım hemde sonucu merak ediyorum diye bir yandan da devam ediyorum umarım her yere beyazlar böyle kalmaz ama bu defa tamamen sürdüm tüm yüze şimdide sadece lekelere sürsem diğer yerler nolur acaba yarı beyaz yarı normal

Expigment'ın oluşturduğu kızarıklık

Arkadaşlar 2 gün boyunca güneş lekelerinin bulunduğu elmacık kemiklerime expigment sürdüm, ilk gün hafif kızarıktı ancak 2.gün birden kıpkırmızı bir hal aldı. Expigmentı bırakıp prednol kreme yöneldim. Ama 2 gündür suratımda hiçbir değişiklik yok. Kırmızılık olduğu gibi duruyor. Hep böylemi kalacak diye korkmaya başladım. Yanık gibi görüntü oluşturdu suratımda. Lütfen bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. Deneyimlerinize, duyumlarınıza ihtiyacım var...

mrb.siz expigmenti hala kullanıyormusunuz

slm mrb.bugün yüzün soyulmaya başladı sabah kalkıp yıkadığımda başladı öğlen nemlendirici ve güneş kreminden sonra daha belirgin hal aldı soyulmalar yüzümün bazı şeyleri yıkadıkça soyuluyor elime geliyor :)) ama şimdi baktım soyulan yerler kırmızı

slm mrb.bugün yüzün soyulmaya başladı sabah kalkıp yıkadığımda başladı öğlen nemlendirici ve güneş kreminden sonra daha belirgin hal aldı soyulmalar yüzümün bazı şeyleri yıkadıkça soyuluyor elime geliyor :)) ama şimdi baktım soyulan yerler kırmızı

kızarıklık oluyo canım bu guzel gecmesıne 2 gun kalmıstır bence :) hadı gozun aydın kremleri surmeye devam yılma sonuca ulascaksın ıns :KK9:

kızarıklık oluyo canım bu guzel gecmesıne 2 gun kalmıstır bence :) hadı gozun aydın kremleri surmeye devam yılma sonuca ulascaksın ıns :KK9:

ayy ,inş.umarım öyle olur yardımların ve cevapların için de ayrıca çok tşk.ederim sonucu bildiririm 2 ay sabah akşam kullan demişti dr.sonra yüzde %4 lük verecekti bakalım nolur çok sağol :21::21:

ayy ,inş.umarım öyle olur yardımların ve cevapların için de ayrıca çok tşk.ederim sonucu bildiririm 2 ay sabah akşam kullan demişti dr.sonra yüzde %4 lük verecekti bakalım nolur çok sağol :21::21:

Gecms olan tatlim fayda olduysa ne mutlu bana :)

Evet expigment öyle bir etki yapıyor malesef ama onların soyulması gerek diye düşünüyorum.
2. sayfada doktorun bana verdiği karısımdan bahsetmiştim. O lekelerin kızarmasını engelleyen bir karışım. Şimdilik devam ediyorum.

arkadaşlar expıgment 4 kullanıyorum cene ve bıyık kısmımda bana qore oldukca yoqun bır ton farkı var ve kullanmaya baslayalı bır kac qun oldu acayıp derecede daha fazla sıyahlasmaya basladı eskısınden daha belırqın dıyebılmem mumkun sızınde ılk zamanlar sıyahlasma oldumu? kızarıklık var onun yanısıra surduqum alan sankı yuzumde cızqı qıbı sınırlarla cevrılmıs koyu duruyor? ne kadar surede bu koyuluk gecıyor yada aynı koyulasmayı yasayan arkadaslarımız varmı? kullanıp kullanmamak arasında qel qıtler yasasamda dırenıyorum:KK17::2:

arkadaşlar expıgment 4 kullanıyorum cene ve bıyık kısmımda bana qore oldukca yoqun bır ton farkı var ve kullanmaya baslayalı bır kac qun oldu acayıp derecede daha fazla sıyahlasmaya basladı eskısınden daha belırqın dıyebılmem mumkun sızınde ılk zamanlar sıyahlasma oldumu? kızarıklık var onun yanısıra surduqum alan sankı yuzumde cızqı qıbı sınırlarla cevrılmıs koyu duruyor? ne kadar surede bu koyuluk gecıyor yada aynı koyulasmayı yasayan arkadaslarımız varmı? kullanıp kullanmamak arasında qel qıtler yasasamda dırenıyorum:KK17::2:

cnm bende kullandım dediğin herşey bendede oldu lekelerin rengini acayım derken dahada koyulastrdım dedım baya panık yaptım ama en gec 1 haftada eskı halını alır cok surmedın ıns demi bepantol madecassol kantoran yagı ve hametan sur sureklı yarım saat arayla ıyılesmesnı hızlandırır bn expigmentten baya urktum acıkcası bıdaha da kullancagımı sanmıyorum yanı yuzume ama batık lekelerıme acnelyse ve expigment kullandım cok memun kaldım fakat yuz ıcın oldukca etkılı bı krem gecmıs olsun inş. bi an once gecer

arkadaşlar bu kremi ben bikini bölgemdeki batık lekerleri için kullandım.illk önce iyi etki etti fakat bir haftanın sonunda küçük kırmızı kabarcıklar sanırım ürtiker gibi birşey başıma geldi.evet bu krem işe yarıyor ama dozu iyi ayarlanmalı doktor kontrolunde olmalı benimle aynı hataya düşmeyin ben şu an çok üzgünüm...hala o kabarcıkların geçmesini bekliyorum:KK43:

Merhabalar nedense herkes expigmentten yakınıyor ve kullanmayı hemen bırakıyor ben 2 aydır kullanıyorum ne güneş ve doğum lekesinden eser kalmadı keşke daha önce kullansaydım

mrb bende 1 aydır kullanıyorum kahverengi yanık gibi belirgin leker çıkmaya başladı kızarıklıkta epey oldu ama şuan kızarıklıktan vazgeçtim belirgin yanık gibi kahverengi leker geçiyormu yada size böyle bişey oldu mu acaba

mrb bende 1 aydır kullanıyorum bende de yanık gibi kahverengi belirgin leker çıkmaya başladı bunlar zamanla geçiyor mu yoksa böyle mi kalacak acaba

X