Evliyim ve ailemle birlikte yaşıyorum

Sanki ev mevzusunda da konu açmıştınız siz değil mi kararsızım diye. Keşke hiç kalkışmasaydınjz.

Dikkat et hiç kimse anne babanın yerini tutmaz.
Senin iş kemalin yapmaz a dönmüş

Kocam parayı sever ev sahibi olmak istedi ve benı o ikna etti demıs zaten. Kesinlikle haklısın.
İlk başta eşinize üzülmüştüm ama hayır bu olayda tek suçu olmayan sizsiniz adam gayet kendinisi istemiş ayrıcada 2 yıla ailenizi köye postalar yarı fiyatına dubleks ev sahibi olacaktı bu 2 yıl boyuncada sizde işten ayrılmayacaktınız para getirecektiniz yemekleriniz haZır olakcaktı bakıcı parası vermeyecektiniz zatem o zamana kadar da çocuk kreşe gidecekti ama evdeki hesap çarşıya uymadı ama üzülen sizsiniz eşiniz tam bi çakal

Evi satın paranızı alın ailenizden Uzak bir yere taşının biraz anlasınlar bir zahmet.benim anlamadığım yüksek lisans yapıyorsun ne güzel aklı basindasin ev üstüne ev olurmu bunu hiç düşünemedin mi sen kocan la bir ailesin zaten herşey para değil huzursuz olduktan sonra git 1+1de otur huzurunla otur boş ver ya.ha kocanda bir susar iki susar üç te valizi toplar çeker gider aklını başına al

Bir sürü insan çalışıp çocuk yapıp yüksek lisans yapıyor. Herkes ailesiyle mi yaşıyor?
kendiniz etmiş kendiniz bulmuşsunuz. Her şeyi anlarım da eşiniz nasıl kabul etti bunu?
Valla bızım kı 1gece kalmayı zor kabul edıyor annemde mıllette ne adamlar var helal olsun ortak yasamayı kabul etmıs

Eşinize üzülenler olmuş ama eşiniz bu durumda hiç masum gelmedi bana. Adam baya baya parayı çok sevdiği için bakıcı tutmamış, annen bakar yemekleri de yapar demiş . Ohhh ne ala...
Bir de 30 bin eksik verelim alalım demişsiniz. Neden kendi değerini vermiyorsunuz? Karı koca baya uyanıksınız. Ama evdeki hesap çarşıya uymamış işte

Haa ısın rengı degısır o zaman. Borcları olan ınsanların 2sene aman surdan kırtayım bırıksın burdan keseyım bırıksın demek yerıne gozumun onunde dısardan yemek soylemelerıne falan ben de dayanamazdım. Adam kendı mıdesıne gıdecek paradan kesıp vermıs. Paragoz degıl onun adı yarınlarını dusunmek

Allah eşinizin yardımcısı olsun
Adamın soğumasından doğal bir şey göremiyorum derhal kirada olsa ayrı eve çıkın.
Anneniz resmen sizi evden göndermek ev onlara kalasın diye yapıyor bunları

Bunu okumamıştım
O zaman üzülecek bir durum yok
Evdeki hesap çarşıya uymamış
Bu zamana kadar olanı sayıp kiraya ev bulmaktan başka çareleri yok

Hem karnım doysun hem pastam dursun olayı yani
Bu kadar sorun çıkıp surat edeceğine birde milletin parasını nasıl harcayacağına karışacağına karısını zorla çalıştırmasaymış.

Ayrıca 20 bin verdim şu kadar borç diyor arada karısının annesi olmasaydı ödeyeceği bakıcı parasınıda hesaba katsaymış.
Aylık en az 1000 liradan
Konuda olan tek konu sahibine olmuş.
Herkes kendi çıkarını düşünüyor
Hem kendi yıpranmış, hem evliliği yıpranmış hem aile ilişkisi zedelenmiş

Adam boşasa sizi haklı, insan ailesini bilir neden böyşe bir şey yaptınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…