Evlilikte cinsel hayat

Erkekler imadan anlamaz:)bir kere bunu bir kenara yazin:KK66:sooonraa cigima,net olun acik acik soyleyin ne istiyorsaniz ya yok efendim o istesin, o ilk soylesin, niye anlamiyor hareketlerimden vs bu liste uzar gider yapmayin boyle zaten herkeste soylemis regl donemi iliski sakincali hijyen acisindan vs her erkek istemez (ben olsam bende istemem)
Onu kiskirtmak tahrik etmek istiyorsunuz siz anlasildi mesele:)
Kirmizi gecelik demiyecem:-)amaa goster kac taktigi ni uygulayabilirsin mesela:)
evde biraz kiskirtici kiyafetler giyebilirsin (musaitse eviniz tabiki)biraz gogus dekoltesi,yirtmacli etek te olur ayyh neler diyorum ben:KK53:ya ortaya karisik biseyler yapin iste ama uzerine dusmeyin bu esnada sacinizi dagitin bi havalara girin mesela ayy hic te canim.istemiyor ama.neysee :KK48:modunda dolasin iste..amanin :olamaz:cok karisik bir yazim olmus bea..ne istiyorsaniz onu yapin takilin kafaniza gore:confused:

"bana yaklaştığında hastayım deyip çekilecem"

türk kadınlarının en büyük yanlışı. tribi uzatıp istediğinden uzaklaşmak. adam size yakınlaşsın istiyorsanız neden geldiğinde ters yapasınız ki? şu nazı tribi biraz azaltsak halbuki. biraz erkekler kadar düz olsak sanki daha rahat edicez.

32 yasindayim esim 41.ya sadece daha tutkulu bir iliskimiz olsun istiyorum.sevismedgimiz zamanlarda dogru duzgun sarilip opan bir esim yok.bilmiyorum belki de bu yuzden bunu istiyorum.
fazla üzerine düşüyor olabilir misiniz?
küsüp trip atmayın ama biraz geri çekin kendinizi
şımarıyorlar hemen...
bakın nasıl düşecek üzerinize..
hep siz mi yaklaşıyorsunuz bu arada?

Arkadaslar merhaba.birsey kafama cok takiliyor.biliyorum herkesin iliskisi kendine ozel her iliskinin dinamikleri farkli vs.ama yine de sormak istedgim bazi seyler var size.ben esim beni daha cok arzulasin istiyorum.beni sevdgini biliyorum ama yeteri kadar istemedgini dusunuyorum ve bu beni cok uzuyor.kendimi erkek gibi hissediyorum artik.surekli haftada kac kez birlikte oldugumuzu sayiyorum evet cok sacma ama buna takiliyorum.esim benden 9 yas buyuk.1.5 yasinda cocugumuz var.ben dikkat etmesem sanki haftada 1 olucak.yani bilmiyorum artik cok kirildim bu konuda.gecenlerde sehir disina ciktik cok uzun zamandan sonra basbasa.ben oraya gidecegimiz icin heyecan yaptim baya.otelde kalicaz filan diye.yanima seksi bir iki kiyafet aldim filan.gittigimiz gunde adetimi 4.gunuydu tam olarak 5 gun suruyor hastaligim.gezdik filan odaya ciktik sonra baktim esim uyku moduna geciyor.bende sinirlendim.sen iyice dede oldun filan dedim nasil erkeksin sen ya dedim.uyu sen filan dedim.o da sen hasta degil misin dedi.hastaligin gecmediki filan dedi.ben o yuzden yaklasmadim deli misin filan dedi.neyse o gece oyle gecti triple filan ertesi gun donduk zaten.dun gece de yatak odasina gittim cagri attim odaya geldi beni gordu iste ic camasiriyla filan.bende 2 gundur faranjit olmusum burnum falan cok akiyor cumartesi de adet olmustum dun son gunumdu.canim sen hasta degil misin dedi bana yaklasti filan bu sirada yakinlasti etti etkilendigini farkettim ama ben sinir oldum yine hasta degil misin lafina.ustumu giyindim triple uyudum.ya acikcasi canim bise istedginden degil sadece beni istemesini istedgim icin girisimde bulunuyorum her seferinde.bilmiyorum boyle dusunuyorum nedense bunu istiyorum hep.ama karsimdaki hiiic.yani ben arada bir birbirimize surpriz yapalim arada bir degisiklik yapalim istiyorum ne bilim heyecan katacak biseyler istiyorum yani o da biseler yapsin istesin istiyorum yoksa merakli degilim hasta halimde kocama yaklasmaya.sinir oluyorum ya.bundan sonra hicbir sekilde ilk adimi atmayi dusunmuyorum.zaten bana yaklastiginda da hastayim deyip geri ceviricem.sizin iliskiniz nasil siz ilk adimi atar misiniz?esiniz sizi arzular mi cok?yas farki ne kadar etkili bu durumlarda?
adetliyken birliktr olmak fikri hem dinen hem saglikli olmasa lazim. boswer daha iyi

zaten bana yaklastiginda da hastayim deyip geri ceviricem.
Eşiniz sizi tanıyor işte

yani adam da biliyor hastasınız neden zorlasın

yanaşsa ısrar etse hasta halimle ne düşünüyorsun sen deyip paylayacaksınız adamı

adam sizi bizden iyi tanıyor neticede bunu görmesi olağan değil mi

Eşimin bir arkadaşının eşi böyle. Normalde karşılaşır konuşurduk çok tatlı kadın derdim. Sonra bir gün evlerine gittik, beyler kendi hobileriyle ilgili odaya kapanınca biz de biraz fazla başbaşa kaldık sanırım kadının iki çocuğunu hangi şartlarda ve nasıl yaptığını öğrendim. İki senedir görüşelim bir akşam çıkalım diye arıyorlar, ı ıh...

Bir de bunun sürekli kocasını öven versiyonları var, kadının tek hayatı kocası artık kusmak istiyorum böyle tiplerden.İş arkadaşım böyle, bitirdim ilişkimi defalarca uyardıktan sonra. Bir insanın tüm muhabbeti kocasını övmek olur mu ya, çıldıracaktım.

Bir de bunun sürekli kocasını öven versiyonları var, kadının tek hayatı kocası artık kusmak istiyorum böyle tiplerden.İş arkadaşım böyle, bitirdim ilişkimi defalarca uyardıktan sonra. Bir insanın tüm muhabbeti kocasını övmek olur mu ya, çıldıracaktım.

Zar zor bir koca bulmuşsa övmesin de ne yapsın :KK53:

Siz eşinizden göremediğiniz ilgiyi şefkati cinsellikle doldurmaya çalışıyorsunuz. En azından bana sarılsın dokunsun da diye düşünüyorsunuz bana kalırsa.
İki duygu da iç içe geçiyor olsa da aslında farklı şeyler. Eşinizin mizacında baştan beri yoksa sonradan olduramazsınız. Böyle yaklaşmak yerine en azından ilgi talebinizi dillendirin daha sağlıklı olur.

"bana yaklaştığında hastayım deyip çekilecem"

türk kadınlarının en büyük yanlışı. tribi uzatıp istediğinden uzaklaşmak. adam size yakınlaşsın istiyorsanız neden geldiğinde ters yapasınız ki? şu nazı tribi biraz azaltsak halbuki. biraz erkekler kadar düz olsak sanki daha rahat edicez.
Aynen katiliyorum yorumunuza,bizim kadinlarimiz iste bu yuzden kaybediyor yok suram agriyor yok buram agriyor ve bu durumu hasta olmadiklari halde yapanlari biliyorum,gun icinde esine kizmistir gece cinsellikle cezalandirir ve cogu zaman erkek ne oldugunun farkinda bile degildir..
Belli bir zaman sonra da ayy esim benden uzaklasti sogudu diye dert yaniyorlar,yapilan cok buyuk bir yanlis gereksiz tripler erkegi de kadinida bunaltir

Zar zor bir koca bulmuşsa övmesin de ne yapsın :KK53:

Hığğğ zaten hala bu adam benimle nasıl ve niye evlendi sorusuna cevap bulamamış içinde :KK70: Ne için olacak, para kazanıyorsun, her konuya evet diyorsun, adam ne derse o oluyor, damızlık olarak kullanılıyorsun diyecektim ama beni alakadar etmez arz talep meselesi sonuçta.

fazla üzerine düşüyor olabilir misiniz?
küsüp trip atmayın ama biraz geri çekin kendinizi
şımarıyorlar hemen...
bakın nasıl düşecek üzerinize..
hep siz mi yaklaşıyorsunuz bu arada?
Sanki genelde.ya ben kiskirtiyorum o yaklasiyor ya ben yaklasiyorum.onu kendi kendine havaya girip biseyleri baslatmasi cok nadir.istemiyorum artik ya icimden bisey gelmiyor yoruldum.

Aynen katiliyorum yorumunuza,bizim kadinlarimiz iste bu yuzden kaybediyor yok suram agriyor yok buram agriyor ve bu durumu hasta olmadiklari halde yapanlari biliyorum,gun icinde esine kizmistir gece cinsellikle cezalandirir ve cogu zaman erkek ne oldugunun farkinda bile degildir..
Belli bir zaman sonra da ayy esim benden uzaklasti sogudu diye dert yaniyorlar,yapilan cok buyuk bir yanlis gereksiz tripler erkegi de kadinida bunaltir

Ya duygularımızı cinsellikle ayıramıyoruz. Bunu ben de yapıyorum eşime olan tüm kızgınlığım o anda açığa çıkıyor. Bu tamamen iletişim eksikliğinden, bunu farkettim. Çözülmemiş sorunlar oldukça cinsellik de etkilenecektir bence.

Son düzenleme:
Arkadaslar son 2 ornekte reglimin son gunuydu.ben genel bir tavirdab bahsettim.mesela daha once de bir keresinde seksi bir gecelik almistim yanina gitmistim sasirdi etkilendi filan o gun cok yorgundu canm usutuceksin gibi bise soyleyip beni sinir etmisti.ya sıkıldım artik belki de bu yuzden takinti yaptim bu konuyu.diyorum ya bende istemiyorum aslinda tek taktgim onun beni istemesi.reglimin son gununde bunu beklemek sacmalim evet taktigimdan iste.ama genel olarak sevdigini soylemesini beklerim soylemez sebepsiz opmesi beklerim opmez sebepsiz sarilsin isterim sarilmaz bari en azindan cinsel anlamda adim atsin o da cok nadir.bunlari ben yapiyorum bu arada.karsilik veriyor opmeme sarilmama ama kendi icinden birseyler gelsin istiyorum.bu isteklerimi defalarca dile getirdim duzelmedi.ben cok kirginim genek olarak ya yalniz kalmak istiyorum.

Arkadaslar son 2 ornekte reglimin son gunuydu.ben genel bir tavirdab bahsettim.mesela daha once de bir keresinde seksi bir gecelik almistim yanina gitmistim sasirdi etkilendi filan o gun cok yorgundu canm usutuceksin gibi bise soyleyip beni sinir etmisti.ya sıkıldım artik belki de bu yuzden takinti yaptim bu konuyu.diyorum ya bende istemiyorum aslinda tek taktgim onun beni istemesi.reglimin son gununde bunu beklemek sacmalim evet taktigimdan iste.ama genel olarak sevdigini soylemesini beklerim soylemez sebepsiz opmesi beklerim opmez sebepsiz sarilsin isterim sarilmaz bari en azindan cinsel anlamda adim atsin o da cok nadir.bunlari ben yapiyorum bu arada.karsilik veriyor opmeme sarilmama ama kendi icinden birseyler gelsin istiyorum.bu isteklerimi defalarca dile getirdim duzelmedi.ben cok kirginim genek olarak ya yalniz kalmak istiyorum.

Canım bak ben de senin gibi yapıyordum, gecelik giyip beklentiye giriyoruz yani o an adamdan bir talep içine giriyoruz ve onu geriyoruz ister istemez. "Performans" bekliyoruz yani, erkeklerin gözünde bu anlama geliyor ve strese giriyor o an, kendini zorlanmış hissediyor.

Ben ne zaman hazırlansam eşimden hiç bir karşılık alamadım. Ama çok spontane bir şekilde mutlu olduğum bir an onu öpsem iş cinselliğe vardı hemen.

aynen. genel olarak bu huy çoğumuzda var neden olduğunu çözemedim. erkeği soğuklukla cezalandırmak yanlış olduğunu yeni anlıyorum ben de. eğer ilgi istiyorsan ilgi gördüğünde hoşlukla karşılamak ilgisini arttırır bi insanın. ama ilgisiz kaldığı zamanın acısını ilgi gösterdiği anda çıkartmaya kalkarsa bi kadın bu sefer adamı yaptığı iyi bir şey için cezalandırmak gibi oluyor.

nadiren yapılması ilişkiye tat verir hadi diyelim ama sürekli yapılırsa gerçekten bezdirici. erkeklere de bu konuda hak veriyorum.

X