Evlilikte cinsel hayat

Siz sarılın öpün o zaman. Sarılmak bulaşıdır derler.

Yaşınız da çok genç değilmiş aslında, yirmili yaşların başı sandım ben.

Eşinizin yaşı cinsel performansın düşeceği aralıkta değil. Ama böyle hor görmeye devam ederseniz ister istemez uzaklaşacak sizden.
Aslinda ben uzaklasiyorum biliyor musunuz.hicbise yapmicam artik tum heveslerim tum isteklerim icimde kaliyor hep boyle oluyor.kac kez konustum hicbise duzelmiyor.verdgim orneklere bakmayin hasta oldgum zamanlar disinda da kac kez oldu bunlar.sıkıldim artik icime kapanmak istiyorum.o istedginde de ben bahaneler bulucam artik ya da kendimi iyi hissetmiyorsam sirf o istiyor diye kendimi 2. Plana atmicam hic degmiyor cunku

zaten evlendikten sonra sarilip open adam bulmak zor canim.

Cevrende cinselligi dolu dolu yasayan ve sana anlatan bir arkadasin mi var yoksa :) bazi tipler vardir da oyle. Eger sen de ondan dolayi dusunursen olmaz üzülürsün
Bir arkadasm var boyle evet.siz soyleyince dusundum bilmiyorum o mu bilincaltima yerlesti yoksa

Adet görüyorsunuz,faranjit olmuşsunuz bu adam beni neden arzulamadi ? diye düşünüyorsunuz...adamın tahrik olmasina yol açacak tek olumlu yan sizin hala nefes alıyor olmanız mis...bir de cinsel birliktelik yaşamak istediğinizi "esinize çağrı atarak " gösterdiginizi düşünüyorsunuz ama benim için çok itici birşey bu:KK43: Onun erkekliğine ettiğiniz hakarete girmiycem bile

Cunku bir erkek olarak pesimden kosmasini istiyorum nazlanan ben olmak istiyorum ama tam tersi oluyor.sadece hastayken yasanan seyler degil bu ya hic ekstra bir cabasi filan yok ne bilim insan kac zaman sonra otele gittiginde en azindan bir sorar canim hastaligin bitti mi diye onu bile sormuyor sorgulamiyor umrunda degil aklina bile gelmiyor hatta buna sinir oluyorum iste
sorgulamiyo bak neden? adam biliyor regl oldugunu sana demis ya bitti mi de diye :)

bosa uzme kendini cinsel hayatınız normal bence

Cunku bir erkek olarak pesimden kosmasini istiyorum nazlanan ben olmak istiyorum ama tam tersi oluyor.sadece hastayken yasanan seyler degil bu ya hic ekstra bir cabasi filan yok ne bilim insan kac zaman sonra otele gittiginde en azindan bir sorar canim hastaligin bitti mi diye onu bile sormuyor sorgulamiyor umrunda degil aklina bile gelmiyor hatta buna sinir oluyorum iste
Evlendikten sonra nasılsa evde, istedigimde sevisiriz, neden olaylara gireyim diye düşünüyor erkekler bence.

Bir arkadasm var boyle evet.siz soyleyince dusundum bilmiyorum o mu bilincaltima yerlesti yoksa
İnsanların özel hayatlarını anlatmasi ve birilerinin onu dinlemesi çok saçma değil mi? Sonra durduk yere mutsuz olmak için sebepler buluyorsunuz.

Aslinda ben uzaklasiyorum biliyor musunuz.hicbise yapmicam artik tum heveslerim tum isteklerim icimde kaliyor hep boyle oluyor.kac kez konustum hicbise duzelmiyor.verdgim orneklere bakmayin hasta oldgum zamanlar disinda da kac kez oldu bunlar.sıkıldim artik icime kapanmak istiyorum.o istedginde de ben bahaneler bulucam artik ya da kendimi iyi hissetmiyorsam sirf o istiyor diye kendimi 2. Plana atmicam hic degmiyor cunku

Tehlikeli bir bakış açısı bu. Ben adım atmasam haftada bir anca olur diyorsunuz ki bu normal bir oran. Demek ki adamın cinsellikle bir derdi yok. Siz daha fazlaısnı istiyorsanız ilk hareketi vermelisiniz. Modu uygun değildir reddedebilir. Siz de zaman zaman reddedebilirsiniz. Hepimiz her daim sevişmeye hazır bir şekilde beklemiyoruz, eşiniz de öyle.
Bunu dert edip işi yokuşa sürme yoluna giderseniz üzgünüm ama evliliğiniz su almaya başlayacak. Çünkü ortada eşinizden kaynaklanan bir sorun yok.

Arkadaslar merhaba.birsey kafama cok takiliyor.biliyorum herkesin iliskisi kendine ozel her iliskinin dinamikleri farkli vs.ama yine de sormak istedgim bazi seyler var size.ben esim beni daha cok arzulasin istiyorum.beni sevdgini biliyorum ama yeteri kadar istemedgini dusunuyorum ve bu beni cok uzuyor.kendimi erkek gibi hissediyorum artik.surekli haftada kac kez birlikte oldugumuzu sayiyorum evet cok sacma ama buna takiliyorum.esim benden 9 yas buyuk.1.5 yasinda cocugumuz var.ben dikkat etmesem sanki haftada 1 olucak.yani bilmiyorum artik cok kirildim bu konuda.gecenlerde sehir disina ciktik cok uzun zamandan sonra basbasa.ben oraya gidecegimiz icin heyecan yaptim baya.otelde kalicaz filan diye.yanima seksi bir iki kiyafet aldim filan.gittigimiz gunde adetimi 4.gunuydu tam olarak 5 gun suruyor hastaligim.gezdik filan odaya ciktik sonra baktim esim uyku moduna geciyor.bende sinirlendim.sen iyice dede oldun filan dedim nasil erkeksin sen ya dedim.uyu sen filan dedim.o da sen hasta degil misin dedi.hastaligin gecmediki filan dedi.ben o yuzden yaklasmadim deli misin filan dedi.neyse o gece oyle gecti triple filan ertesi gun donduk zaten.dun gece de yatak odasina gittim cagri attim odaya geldi beni gordu iste ic camasiriyla filan.bende 2 gundur faranjit olmusum burnum falan cok akiyor cumartesi de adet olmustum dun son gunumdu.canim sen hasta degil misin dedi bana yaklasti filan bu sirada yakinlasti etti etkilendigini farkettim ama ben sinir oldum yine hasta degil misin lafina.ustumu giyindim triple uyudum.ya acikcasi canim bise istedginden degil sadece beni istemesini istedgim icin girisimde bulunuyorum her seferinde.bilmiyorum boyle dusunuyorum nedense bunu istiyorum hep.ama karsimdaki hiiic.yani ben arada bir birbirimize surpriz yapalim arada bir degisiklik yapalim istiyorum ne bilim heyecan katacak biseyler istiyorum yani o da biseler yapsin istesin istiyorum yoksa merakli degilim hasta halimde kocama yaklasmaya.sinir oluyorum ya.bundan sonra hicbir sekilde ilk adimi atmayi dusunmuyorum.zaten bana yaklastiginda da hastayim deyip geri ceviricem.sizin iliskiniz nasil siz ilk adimi atar misiniz?esiniz sizi arzular mi cok?yas farki ne kadar etkili bu durumlarda?
Ben eşler arasında ilk adımı sen attın ben attım vs buna takılmam ama evet genelde ben ararım sürprizler yaparım bazen evde onu bekleyen durumla ilgili onu heyecanlandıracak mesajlar atıyorum. Ayrıca benim eşim de bazen giydiklerimle ilgili böyle usiceksin der ya da mumlar yakmisimdir neden yaktın der vs vs ama şunu da göz ardı etmeyin siz her istediğiniz de eşiniz sizinle olmak zorunda değil siz de öyle eşler arasında reddetmek diye bişey yoktur. Yaş kilo vs çok etkiler eşinizin yedikleri bunlara dikkat edin belki farklı sorunlar vardır iş stresi vs ama asla sen dede oldun ,sen ne biçim erkeksin vs çok yanlış cümleler

Surekli filan filan filan yazmissiniz. Dogrusu falan. Bir de bu kadar kullanmayin lutfen cok rahatsiz edici.

Regl iken birlikte olmak degil de sarilip yatmak,belki biraz oynasmak yeterli. Yasla alakali degil,siz daha fazla istekli olabilirsiniz ama esinize “sen erkek misin” “dedelere dondun” demeniz kesinlikle bosanma sebebi. Adama hakaret edip sonra sevisme beklemek de ayri bir ironi.

Hanımefendi siz evlisiniz, eşiniz niye sizin pesinizden koşsun ki? Belli yaşa gelmiş insanlarsınız, şu yazdığınız çok çocukça kusura bakmayın.

İnsanların özel hayatlarını anlatmasi ve birilerinin onu dinlemesi çok saçma değil mi? Sonra durduk yere mutsuz olmak için sebepler buluyorsunuz.

Eşimin bir arkadaşının eşi böyle. Normalde karşılaşır konuşurduk çok tatlı kadın derdim. Sonra bir gün evlerine gittik, beyler kendi hobileriyle ilgili odaya kapanınca biz de biraz fazla başbaşa kaldık sanırım kadının iki çocuğunu hangi şartlarda ve nasıl yaptığını öğrendim. İki senedir görüşelim bir akşam çıkalım diye arıyorlar, ı ıh...

Çağrı atarak yanınıza cagirmaniz olmamış bence geldi öyle gördü filan değil daha değişik şeyler bulmalisn biraz oku biyerlerden bence evet cinselligin bi heyecanı bi dgisikligi kalmazsa sıkıcı oluyor onun için önce kendinizden başlayın değişime esinizde sizde ki değişimi görünce size yetebilmek adına degisecektir. Biraz ayrı kalsaniz tatile filan gitseniz ozleseniz birbirinizi bide bişey daha var o çok işe yariyor ben biyerde okumuştum bi kaç kere denedim esimde mesela ailesine filan gittigimizde eşim yanlız kaldığı biyerde gidip öpüyorum tahrik edici bazı hareketler yapıyorum eve gitmek için can atıyor ama gitme aynı şekilde başka biyerde yanlız kaldigiimiz anlarda özellikle kısa sürelerde o erkeklerde heycan yaratiyormus biri görecek korkusu filan bişeyler oluyormuş işte ama bende hep olumlu oldu dene derim

Eşimin bir arkadaşının eşi böyle. Normalde karşılaşır konuşurduk çok tatlı kadın derdim. Sonra bir gün evlerine gittik, beyler kendi hobileriyle ilgili odaya kapanınca biz de biraz fazla başbaşa kaldık sanırım kadının iki çocuğunu hangi şartlarda ve nasıl yaptığını öğrendim. İki senedir görüşelim bir akşam çıkalım diye arıyorlar, ı ıh...
En iyisini yapmışsınız, bende hiç hoslanmam bu tarz konuşmalardan, doğum anılarını ayrıntılarıyla anlatatan kadınlar var birde bunun diğer bir versiyonu, evlerden ırak:bicak:

Regliniz bitmemiş adam ne yapsın? Buda şey gibi “en olmadık zamanlarda adım atayım da adım attım derim en azından” olmuş. Bi daha böyle bir girişimde bulunmayın bence. İstesin derken daha çok midesi bulanacak.

Cinsellik talebide çok kişisel bir şey. Sizi sevmesiyle istemesiyle alakası yok. Adamın libidosu bu kadarına müsaade ediyordur belkide.

cinsel istek de bir cok sey gibi her seyden etkileniyor,
en buyuk sebep de stres, hatta bir yerde okumustum, erkeklerde gorulen cinsel problemlerim cok buyuk kismi sadece stresten kaynaklaniyormus.

Onun disinda, mevsimsel haller, yolculuk, cocuk vs de consel istegi etkileyebilir.

Burada istegi fazla olan kisinin partnerini biraz havaya sokmasi gerekecektir elbette.
Tabi bu kisi hep sizseniz, gerilmeniz ve sinirlenmeniz normal.
Ama yine de su verdiginiz orneklerde ben tavrinizi cok itici buldum.
Daha yumusak olmalisiniz. Bu isteksizlik eger ki stresten kaynakli ise sizin su tavriniz asla yardimci olamaz.
Ama cok sizi sikan bunaltan bir durumsa da bir uzmandan yardim almasini yine nazikce onerebilirsiniz bence.

He sunu da diyim, esim bana sen de kadin misin, dese, bosanma sebebi olarak gorurum.
Hakli olmak insana asla hakaret hakki tanimaz.

X