Evlilik Yildönümünüzde Ne Yaptiniz???

YAXGXMURCN

ALLAHIM KUZUM SANA EMANET
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2007
4.827
23
Kizlar Merak Ediyorum Evlilik Yildönümünüz Nasil Geçiyor...
Eşinize Süpriz Yaptinizmi?
Evlilik Yildönümüm Geliyor
Veya Bir Fikir

ayy aslında bunu bende çok merak ediyorum bizim evlilik yıldönümüze de 4 ay var. Aslında birazda farklı bişeyler yapmak istiyorum bugüne kadar duyduğum hep romantik akşam yemekleri oldu. Bu bizim ilk yılımız olacak onun için değişik güzel bişiler yapmak istiyorum :)

Işte Biktim Ben Bu Romantik Akşam Yemeklerinden Farkli Olsun Istiyorum Bulamiyorum Benim 3.yilim Olacak Ve Tarih çok Yakin 4 Haziran

BEN SİZE ANLATAYIM KIZLAR...
23 MAYIS BİZİM EVLİLİK YILDÖNÜMÜMÜZ...
BU YIL 10. YILIMIZI TAMAMLADIK ...
CUMA GÜNÜNE DENK GELDİ...
EŞİM BANA SÜPRİZ OLARAK BODRUMDA Bİ HAFTA SONU PLANLAMIŞ...
VE BİZ CUMA UÇAKLA GİTTİK...
O AKŞAM BANA MÜZİK EŞLİĞİNDE YENİDEN EVLENME TEKLİF ETTİ .. ÖNÜMDE DİZ ÇÖKTÜ BÜTÜN OTELDEKİLER BİZE BAKIYORDU....VE O DİZ ÇÖKMEDEN EVVEL GARSON KALPTEN BİR YASTIK GETİRDİ BEN ŞAŞKINLIKLA OLANLARI İZLİYORDUM VE MÜZİK ÇALMAYA BAŞLADI MALUM MÜZİK....LOVE STORY...EŞİM ÖNÜMDE DİZ ÇÖKTÜ VE BANA BENİMLE YENİDEN EVLENİRMİSİN ...?...DEDİ....:asigim:
BEN DE KABUL ETTİM TABİKİ..:eek: VE DANS ETTİK....VE BEN O AKŞAM BEYAZ BİR ELBİSE GİYMİŞTİM...
SANKİ HİSSTMİŞ GİBİ....
SONRA KALP ŞEKLİNDE BİR PASTA GELDİ.. MÜTİŞ Bİ GECEYDİ...:asigim:

canım valla benim 21 mayısdı eşim bana kuaförden randevu alıp baştan ayaga bakım yaptım akşam çok hoş bir yemek ve liseden mezun olalı tam 18 sene oldu arkadaşlarla her ay buluşuruz o ayki buluşmayı ogüne alıp sevdiğim arkadaşlarımla felekten sabaha kadar eglence ve sonraaaaa anlarsınız ya

BEN SİZE ANLATAYIM KIZLAR...
23 MAYIS BİZİM EVLİLİK YILDÖNÜMÜMÜZ...
BU YIL 10. YILIMIZI TAMAMLADIK ...
CUMA GÜNÜNE DENK GELDİ...
EŞİM BANA SÜPRİZ OLARAK BODRUMDA Bİ HAFTA SONU PLANLAMIŞ...
VE BİZ CUMA UÇAKLA GİTTİK...
O AKŞAM BANA MÜZİK EŞLİĞİNDE YENİDEN EVLENME TEKLİF ETTİ .. ÖNÜMDE DİZ ÇÖKTÜ BÜTÜN OTELDEKİLER BİZE BAKIYORDU....VE O DİZ ÇÖKMEDEN EVVEL GARSON KALPTEN BİR YASTIK GETİRDİ BEN ŞAŞKINLIKLA OLANLARI İZLİYORDUM VE MÜZİK ÇALMAYA BAŞLADI MALUM MÜZİK....LOVE STORY...EŞİM ÖNÜMDE DİZ ÇÖKTÜ VE BANA BENİMLE YENİDEN EVLENİRMİSİN ...?...DEDİ....:asigim:
BEN DE KABUL ETTİM TABİKİ..:eek: VE DANS ETTİK....VE BEN O AKŞAM BEYAZ BİR ELBİSE GİYMİŞTİM...
SANKİ HİSSTMİŞ GİBİ....
SONRA KALP ŞEKLİNDE BİR PASTA GELDİ.. MÜTİŞ Bİ GECEYDİ...:asigim:
EVET ÇOK GÜZEL ALLAH NİCE YILLAR GÖSTERSİN... a.s. BİZ TATİL PLANI YAPTIK TEMMUZDA AMA EVLİLİK YILDÖNÜMÜMÜZ HAZİRAN:)

gerçekten çok güzel bir sürpriz olmuş ama malesef bizim tatil planlarımız çoktaaannn suya düştü bile. biz mayıs ayında tatil yapmayı planlıyorduk ama eşimin işleri sayesinde 2 gün bile tatil yapamıyoruz. Hatta birbirimizi haftada bir görebiliyoruz. Off ya benim durumum çok kötüü :KK43: evlilik yıldönümümüzde de ayrı olacağız diye ödüm kopuyooorrrr :KK43:

EVET ÇOK GÜZEL ALLAH NİCE YILLAR GÖSTERSİN... a.s. BİZ TATİL PLANI YAPTIK TEMMUZDA AMA EVLİLİK YILDÖNÜMÜMÜZ HAZİRAN:)

AMİN TATLIM...TEŞEKKÜRLER EDEİM...a.s.
SANADA ŞİMDİDEN NİCE YILLARA OLSUN İNŞALLAH....UMARIM ÇOK GÜZEL BİR BALAYI OLUR ......Şeniz

allah hepinizi eşiyle bir yastıkta kocatsın kızlar...
evlilik yıldönümü dendiğinde en son kutladığım (kutlayamadığım)gün aklıma geliyor.kandile denk gelmişti,eşim de kalkıp helva kavurmuştu kandil diye...servis yaparken de üstüne mum dikip üfle dediler.sinirden deliye dönmüştüm.en azından bir gül falan alır diye düşünmüştüm...ama nerdeeeeeeeeeeee...
bende haklısın şekerim dedim,ölmüş evliliğimizin ardından helva kavurmak iyi fikir deyip küsmüştüm...

işte böyle,bu yıl nasıl olur,nasıl kutlarız bilmem...

gerçekten çok güzel bir sürpriz olmuş ama malesef bizim tatil planlarımız çoktaaannn suya düştü bile. biz mayıs ayında tatil yapmayı planlıyorduk ama eşimin işleri sayesinde 2 gün bile tatil yapamıyoruz. Hatta birbirimizi haftada bir görebiliyoruz. Off ya benim durumum çok kötüü :KK43: evlilik yıldönümümüzde de ayrı olacağız diye ödüm kopuyooorrrr :KK43:

:) UMARIM EŞİN YANINDA OLUR CNM VE İLK YILDÖNÜMÜNÜZa.s. ALLAH HEPİMİZE UZUN ÖMÜR VE NİCE YILLAR NASİP ETSİN

evlilik yıldönümü dendiğinde en son kutladığım (kutlayamadığım)gün aklıma geliyor.kandile denk gelmişti,eşim de kalkıp helva kavurmuştu kandil diye...servis yaparken de üstüne mum dikip üfle dediler.sinirden deliye dönmüştüm.en azından bir gül falan alır diye düşünmüştüm...ama nerdeeeeeeeeeeee...
bende haklısın şekerim dedim,ölmüş evliliğimizin ardından helva kavurmak iyi fikir deyip küsmüştüm...

canım bak bu gerçekten farklı bir kutlama olmuş. İnşallah bu yıl çok çok güzel olur herşey aslında en önemlisi bir arda olabilmek. Ama insan yinede öyle özel bir gecede özel bir sürpriz istiyor dimi :) İnşallah herşey bu yıl herşey dilediğin gibi olur. a.s..

en azindan hatirlamis
hic umurunda olmayanlar da var
bence yine iyi

allah Hepinizi Eşiyle Bir Yastıkta Kocatsın Kızlar...
Evlilik Yıldönümü Dendiğinde En Son Kutladığım (kutlayamadığım)gün Aklıma Geliyor.kandile Denk Gelmişti,eşim De Kalkıp Helva Kavurmuştu Kandil Diye...servis Yaparken De üstüne Mum Dikip üfle Dediler.sinirden Deliye Dönmüştüm.en Azından Bir Gül Falan Alır Diye Düşünmüştüm...ama Nerdeeeeeeeeeeee...
Bende Haklısın şekerim Dedim,ölmüş Evliliğimizin Ardından Helva Kavurmak Iyi Fikir Deyip Küsmüştüm...

Işte Böyle,bu Yıl Nasıl Olur,nasıl Kutlarız Bilmem...
Evet Sen Beni Güldürdün Allah'ta Seni Güldürsün.... Umarim Bu Evlilik Yildönümünüz Güzel Geçer...

selam kizlar bu yil 9.senemiz olacak ama biliyor musunuz yildonumlerimizde hic kutlama yapmadik esim ozel gunleri sevmez hergunun ozel oldugunu soyler zaten yillarca ozel gunlerimiz calisma gunlerine denk geldi hep ben gunduz esim gece calisti fazla gorusemedigimiz icin gorusebildigimiz gunler bize ozel geldi hatta cogu zaman ikimizde unuttuk aillelerimiz bizi arayarak hatirlattilar ama bu yil farkli ben calismiyorum :) her ne kadar esimin beraber gecirilen hergun ozeldir dusuncesine katilsamda bu yil guzel bir kutlama yapmak istiyorum

Ya Işte Buna Inanmiyorum Bahane Gibi Geliyor Açikçasi.. Hergün özel Olsa Hergün Farkli Birşey Yapilirdi.. Aslinda özel Gündede Bir Süpriz Bekliyo Insan... Bilmiyoruz Biz Tazemiyiz 3.yil Bitiyor 2 Evlilk Yildönümümüz Aman Aman Geçmedi Ama.. Bu Sene Açikçasi Zor Günler Geçiriyoruz Daha çok Yeni (tüpbebekle Sahip Olduğumuz Bebeklrmizi Erken Doğumla Kaybettik) Bu Yüzden Farkli Arayişlar Içersindeyim... Hayatima Neşe Ve Farkliliklar Katmak Istiyorum Eşimle Buna Ihtiyacimiz Var Aslinda Temmuzda Tatile Gidicez Ama Farkli şeyler Ariyorum Ve Fikirlerinizi Ve Yaptiklarinizi Bekliyorum...

ben artık evlilik yıl dönümü mü kutlayamayacağım bu yıl 6.yılımız temmuz ayında geçen yıl evlilik yıl dönümümüzde eşim babasını kaybettiii...:-)

benim eşim bir süpriz yaptı bir süpriz yaptı aklınız durur. heheheheheh süpriz ne biliyormusunuz iş yerinde mesaiye kaldı. kimin kocişi yapar dimi:roflol:
valla ben takmıyorum artık gülüp geçiyorum duygusuzmuyum ne:uhm::roflol:

X