Kızlar dalgınlıkla en fazla ne yaptınız?

18 yaşındaydım sevgilimle kavga etmiştik. Kafam aşırı dalgın ve sinirliyim. Kzıılayda sevgilimle buluşacağız. Atatürk bulvarına yürüyen merdivenle çıkmaya çalışıyorum. Ama inen merdivenle! 😂 önümdeki iki adam gülmeye başladılar ay çok özür dilerim diye diye çıktım merdivenleri 😂 daha çok vardır da en utandıklarımdan biridir, hayır neden özür diliyorum bir de

Çaydanlığın altını açık bırakıp üstünü örtmüşlüğüm var maalesef. 3 defa yangından kurtulduk kıl payı.

Ben genelde elimdeki tlfnu arıyorum bu tlfnu nereye koydum yaaa diye

Tost makinesini açık bırakıp çıkmışım 🥲
Bende şöyle bir sıkıntı var. Mesela kafamda planladığım bir iş sırası var. Birini atlarsam bocalıyorum. Elim ayağım dolaşıyor ne yapacağım şimdi diye 😅😅

Markete pazar arabasıyla gidiyorum ben taşıması kolay oluyor diye. aldım arabamı cıktım evden, yolda çok tangırdıyordu, tekerine mi bir şey oldu acaba dedim; meğerse merdiveni almışım yolda sürüklüyorum :110::KK76:
Ayy affedin çok güldüm 😂😂😂
Kendim de arkadaşımla buluşmaya giderken çöpü de atayım öyle çıkarım dedim. Arabanın anahtarını da çöpe atmıştım.
Kısa elbiseyle yarım saat çöp konteynırı karıştırdım 😐

Ben final sinavlarindan cikip kosa kosa terminale gitmeye calisiyordum yanlis tarafa binmisim. Fakat bindigim durak 2. Ztn, ilk duraga geri gittim fark ettim. Indim yuruyen merdivenlerde in cik yapip ayni metroya geri bindim. Ve Allah allah iyki bos metroya denk geldim simdi gelmis dedim. Bunu fark etmem 2 gun sonra fln olmustu :KK70:

Kızlar selam. Her ne kadar b12 seviyem yüksek olsa da dalgın bir insanım ben bu da unutkanlığa sebep oluyor bunu aşamıyorum aşmak için fikirlerinize açığım. Geçen gün kardeşim öğle arası okuldan eve gelecek diye makarna yaptım geldi yedi gitti. Akşama doğru evi talan ettim makarna tenceresi yok bulamıyorum. Sonra nereden çıktı dersiniz. Dalgınlıkla temiz diye ağzında kapakla dolaba kaldırmışım. İnanın asla hatırlamıyorum ya. Bu nasıl olabilir aklım almıyor:KK42:size de oluyor mu bu yoksa ben de bi sorun mu
Telefonumu bodrumda düşürdüm sandım. Yarım saate yakın elimde telefonumun feneriyle telefonumu aradım🤭

insanin kafasi mesgülse olabiliyor böyle seyler , vitamin eksikligi olmadigindan da eminseniz cok kafaya takmayin , benim en zirvede olan dalginligim alyansimi restoran lavabosunda unutmam , üstelik degisik yerlerde bunu 4 kere tekrarladim ve aldigimiz karar sonucu artik alyans takmamam konusunda hemfikir olduk :eğlence:
Restorantta neden yüzüğü çıkardın 😂

Yakın zamanda 2. Bebeğimi kucağıma almışım . Büyük oğlum 3 yaşında o zaman. Uykusuzluk yorgunluk tavan tabi . Bayram ziyaretinden çıkıyoruz kalabalığız. Eşim kayınvalidemler vs kapıda ev sahibi ile vedalaşıyoruz asansöre bineceğiz . Ben bir an panik oldum büyük oğlumu arıyorum hani nerde içerdemi çıktımı göremiyorum. Herkes önce bir sustu sonra gülmeye başladılar kucağında ya dediler 😅😅

Alışveriş yaptıktan sonra çıkışta arkamdan görevlinin bayan diye seslenmesiyle kendime gelmiştim, sonra poşetin ödemesini yaptınız mı diye sorunca elimdeki domateslerle bakışmıştık elimde başka poşetler olunca unutmuşum çok utanmıştım bir süre o markete gitmedim

Babamın bir arkadaşı bir iş için arabasıyla Ankara'ya gitmiş. Sonra arabayla geldiğini unutup uçağa binip İzmir'e dönmüş.

Bir keresinde de ben bir arkadaşımla telefonda konuşuyordum. Çok uzun konuşan bir arkadaş ben de bir yandan konuşuyorum bir yandan da evde işlerimi yapıyordum bir ara telefonda bir şey bakmam gerekti ama telefonumu bulamıyorum, arkadaşıma dedim ki "ben seni sonra arayım mı telefonumu arıyorum bulamıyorum, evin içinde kayboldu" arkadaşım da dedi ki "kapat ben seni çaldırayım telefonunu bul" O an aklım başıma geldi gülmeye başladım "dalga geç benimle" dedim. Arkadaşımsa ciddi ciddi "dalga geçmiyorum, telefonunu bul diye diyorum" dedi. İkimizin de kafa duman.

Tabi bir de yıllar önce o takoz telefonlar zamanında evden çıkarken çantama telefon diye televizyonun uzaktan kumandasını atmış işe gitmiştim.

Son düzenleme:
Kızlar selam. Her ne kadar b12 seviyem yüksek olsa da dalgın bir insanım ben bu da unutkanlığa sebep oluyor bunu aşamıyorum aşmak için fikirlerinize açığım. Geçen gün kardeşim öğle arası okuldan eve gelecek diye makarna yaptım geldi yedi gitti. Akşama doğru evi talan ettim makarna tenceresi yok bulamıyorum. Sonra nereden çıktı dersiniz. Dalgınlıkla temiz diye ağzında kapakla dolaba kaldırmışım. İnanın asla hatırlamıyorum ya. Bu nasıl olabilir aklım almıyor:KK42:size de oluyor mu bu yoksa ben de bi sorun mu var 🤦🏻‍♀️
iki kez sırt çantamı taksim-kabataş finükülerde unuttum, anahtar kaybettim falan. Kansızlık, b12, d eksiklği ve anksiyete var şu sıralar şükür toparladım :)

X