evlilik yıldönümünüz...

z3yc3

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2009
267
1
meraba arkadaşlar 1. evlilik yıldönümümüze 2 ay kadar bir zaman kaldı. Eşime çok güzel ve özel birşeyler yapmak istiyorum ama en ufak bir fikrim bile yok. hediye olarak bile ne alsam bilemiyorum. nasıl bir süpriz hazırlayım ve nasıl bir hediye alayım lütfen önerilerde bulunun? sizler neler yaptınız ve ne aldınız. fazlasıyla gömlek kazak ve pantolonu 4-5 tane saati 9- 10 tane parfümü 3 tane gözlüğü var. klasik hediyelerden de alamam ben ne yapayımmmm?

evli degilim ama evli olsam da valla bu gibi islere kafa yormazdim
cunku erkekler icin romantizmin hicbi anlami yok bence
anlik bi sasirma ,anlik bi tepki sadece o kadar...

bugun biz evleneli su kadar sene oldu deyip biraz maziden bahsedip
onune guzel de bi yemek koyardim olur biterdi

bence ille de para verip alman gerekmiyor hediyeyi, kendin de bir şeyler yapabilirsin.

mesela ben erkek arkadaşımın doğum gününde, ondan önce gittim beraber olacağımız yere
her yere onu neden sevdiğimi yazdığım kağıtları sakladım, birini kumandanın altına, birini çekmeceye, birini aynanın köşesine, birini havlunun altına vs. sakladım. Her birini bulduğunda ve okuduğunda şeker bulmuş çocuk gibi gözlerinin içi parladı.
odanın her yerini mumlarla bezedim çok romantik oldu :asigim:
hediye almadım, ona kendim hediye hazırladım
bir kutu buldum ve dışını yaldızlı bir kağıt ile kapladım.
içine tüyler koydum taban olarak
üstüne bir mektup yazmıştım ve onu koydum
mektupta onu ne kadar sevdiğimi, ömrümün sonuna kadar onu seveceğime söz verdiğim cümleler yazıyordu, onu okuyunca da mestoldu :roflol:
sonra bir ilaç kutusunun dışını beyaz kağıtla kapladım.
içine kırmızı küçük kağıtlara seni seviyorum yazdım, ama onlarca kağıt oldu
ne zaman üzülsen, kırılsan, canın sıkılsa bu ilaçlardan 1 tane alacaksın dedim, hem çok komik hem de çok hoş oldu
içine beraber geçirdiğimiz günlerden kalan bazı hatıralar da ekledim
ve tabiki pasta cokacimcoook

unutulmaz bir gün oldu onun için
çünkü ben kendini özel hissetmesini istedim
en pahalı hediye bile sevgi kadar özel hissettirmez bence
o yüzden özel şeyler planlamanı öneririm

tebrik ediyorum çok yaratıcısın, bunlar insanı gerçekten çok iyi hissettirir.a.s.:lepi:

iki ay sonra bizimde evlik yıl dönümümüz
bende ne yapsam diye düşünüyodum
ama önce şık bir yemek masası ve sevdiği yemekleri yapacağım kesin
mumlar yakıcam
tabi hoş bir kıyafet saç makyaj vs.

libyananın yemek tariflerinde olan kırmızı gül kurabiyeden yapıcam süsleyip püslicem ortalığı
hediye alamasamda onun için bişiler yapmak hacerin dediği gibi sevginin göstergesidir ..özel olduğunu hissettirmektir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…