EVLILIK TARIHI ALDIK VE BUGUN AYRILDIK.

Seni dövmüş.
Buna değil de sosyal medya hesabını kapatmamasına kızdıysan akli sorunların var demektir.
Hiç ama hiçbir sebep bir erkegin bir kadına el kaldırmasına haklı gerekçe olamaz!

Hala onu seviyorsun. Ama dayak yemişsin. Öfke kontrolü yok onda. Hem sosyal medya hesaplarınızı neden kapatıyorsunuz. Usulüne uygun kullanın. Bir süre ayrı durun. Pişman olursa ona bir şans verin. Seviyorsa özür diler.

Anneniz, babanız yok mu? Gidin onlara anlatın. Dövmek ne demekmiş bir göstersinler.
Sonra da ellerinizi semaya açıp şükredin.
Böyleleri daha kolay unutulur hiç merak etmeyin.

Sosyal medyayı kullanması bu kadar ciddiyken ayrılmaya sebep değil ama sizi dövmesi düşündürücü...hamileyseniz diye evlenmek size koca bir yük yükleyecek ama kararlı olursaniz tâbi tutulacaginiz imtihanlari tek tek atlatacaksiniz emin olun.. güçlü olmayı gerektirir...

Ben konuyu suan okudun we uzuldum adiniza.hamile oldugunuz icin bence bukadar dert ettiniz we biz kadinlar ne olursa olsun aradan zaman,gecince herseyi,unitup sewdigimiz insani ozluoruz.ewet cokk yanlis daha,smdiden nisanlinin,bunu yapmasi ama one.li olan,bundan snraki tutumuda.eger bole dewam ederse kesinlikle suratina,bakmayin,ama cokta,pismansa we hamileysende bi sans wer bnce we emin olana kadarda ewlenme

bence çok üzülmeyin, konu sahibi kaçarak evlenmiş. bu da yeni konusu
https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/esimin-ailesi-neden-boyle.1032753/

neye icin acıyor acaba? dövdü kelimesinden sonra okumadım bile!
dayak yemişssin şikayetci olup darp raporu alıcaksın.
Biz de üzülüyoruz tvlerde katledilen kadınlara yapmayın şunu bile bile.

Nişanlıniz sizi dövmüş ve hala sosyal medyadan daha mi değerliyim diyorsunuz.
Sosyal medyayı geç onun için zaten değerli değilsiniz ki
Oh, kurtuldun rahatladım
Git adak falan ada :)
Benim yirmi yıllık bir arkadaşım var. Geçen sonbaharda tam düğün salonunun kaporasini verdi, ayrıldı sözlüsünden
Ayrilmasaydi bu haftasonu düğünü vardı, düşün
Ama şimdi coook mutlu. Nasıl bir yanlıştan döndüğünü farkında. Ve hayatına dünya tatlısı bir adam girdi....
Daha son buluşmamızda bile 'X'de icime sinmeyen seyler vardı, Y ile tanıştıktan sonra bunu daha iyi farkediyorum' falan demişti...

Su akar yolunu bulur, boşver

evlenmiş hemde kaçarak ve cocugun ailesi kızı istemem Allah istemem modunda
genclik avare yahu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…