EVLILIK TARIHI ALDIK VE BUGUN AYRILDIK.

Ne tuhaf ilişkiler anlamıyorum sizleri. Niye birbirinizin sosyal medya kullanıp kullanmamasına karışıyorsunuz. Özelden birileri yazıyorsa engeller biter. Kapatacak kadar abartmaya gerek yok. Hala emeklerim diyorsunuz. Dayak yemişsiniz. Defolsun İt herif!!!!!

Sorun sosyal medya değil bu öküzün seni dövmesi evlenmeden görmüşsün gerçek yüzünü. Ayrıca sosyal medya kapatmak ne oluyor sevgili olunca onuda anlamıyorum
Birbirinden başka bir dünyası olmayan, partnerini tapulu malı gibi gören, herşeye müdahale etme hakkını kendinde bulan tüm çiftlerden nefret ediyorum. Bu çiftleri ve igrenç ilişkilerini tuvalete atıp sifon çekmek istiyorum.

Bu nasil sevgi.sevse nasil kiyip sana vurabilir.sende hala nasil unutabilirm diye mi dusunuyorsun kendine hic saygin yok mu.o kim oluyorda seni dovebiliyor o hakki nerden buldu..ozsayginiz olsun biraz..
Zaten onu nasil unutabilirim demedim yasadiklarimi dedim

dövdü mü ? lütfen sakın bir daha barışmayın

Adam seni böyle saçma bir şey için dövdüyse açık açık sana şunu diyor: "Benim geçmişte yediğim haltları sana anlatmalarını istemiyorum o yüzden sosyal medya kullanma. Ama ben bu haltları işlemeye devam edicem o yüzden bana karışırsan yersin dayağı. " Unut gitsin adını bile anma. Aldatılır dayak yersin.

8 gün adet gecikmesi ciddi bir hamilelik şüphesi demektir. Öncelikle bu durumu netleştirin.

isabetli bir karar olmuş. ayrılmayıp napacaktın ya.
yeni bir BDV konusu daha açıp "Eşim beni dövüyor" konusunun altında sana yazılan yorumları mı okuyacaksın..

D
Dövdü mü tövbe yA şükür etki kurtulmuşsun Sevinçinden herşeyi unut canım geçmiş olsun

değer verdiğin adam seni dövmüş halen kavrayamamışsın kendi değerini kendin bileceksin
umarım gidip barışmazsın o kendine başka dövecek kurban bulur senide aşkınıda unutur üzüldüğüne değmez

değer verdiğin adam seni dövmüş halen kavrayamamışsın kendi değerini kendin bileceksin
umarım gidip barışmazsın o kendine başka dövecek kurban bulur senide aşkınıda unutur üzüldüğüne değmez

Adam basiniza vurdu herhalde hic akil kari cumleler degil bunlar dayak yemissiniz hala sosyal medyadan bahsediyorsunuz sanirim siz evlenince esimdir doverde severde diyenlerdensiniz erken uyanmaniz iyi olmus

Yahu şöyle yaratıklarla ayrıldık diye üzülmeyin.
Yok mu bi abiniz babanız vs.bi temiz dövmek lazım böylesini bakalım onlara da gücü yetecek mi ?
Bırakın şöyle tipleri sadaka verin kurtuldum diye.
Inşallah ömrü boyunca bekar kalır ve asla uremez böyleleri.

Engelledim ama yaklasin 100 u askin hesaplardan mesaj gelince bende bunaldim ve kabul ettim cunku seviyordum bu sekilde rahatsz edilmek benide sikti
100e yakın mi harem mi kurmuş bu arkadaş??
Sen de bu eski sevgilileri gördün ve gidip evlilik tarihi aldin öyle mi vallahi kızlarımız da tuhaf akıl fikir diliyorum.

Seni dövdü ama yinede çok seviyor dimi? Barışırsın,üzülme. Bu kafayla daha çok dayak yersin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…