Evlilik öncesi aldatılıyor muyum ???Acil fikre ihtiyacim var!

Öncelikle merhaba, yıllardır siteyi takip ediyorum. Konunuzu görünce yorum yapabilmek için hemen üyelik aldım lakin mail adresimin bir rakamını eksik yazdığımdan bir türlü aktivasyon sağlayıp yazamadım, sonrasında zaten konuşulmuş konu.

Şahsi fikrim balık kaçmış maalesef bu saatten sonra, eğer ki birşeyler varsa aralarında öğrenemezsiniz. Nişanlınızın yanından ayrılır ayrılmaz haber verilmiş, dikkat et vs telkinlerde bulunulmuştur. O yüzden kadını aramak, konuşturmak gibi şeyler işe yaramayacak bence.

Ben beyefendinin dediklerini inandırıcı bulmadım. Sizin de konuşma şeklinizi hatalı buldum. Yeterince sertlik ve kararlılıkla olmamışsınız. Sorulması gereken önemli soruları da sormamışsınız ( neden habire arandığı, üstelik önemli tarihlerde gibi ). Adam birşeyler gevelemiş, sonrasında da zaten sana söylemiştim, sen zaten önceden mesajını görüp sormuştun gibi cümlelerle aklınızı bir güzel karıştırmış. Bayağı manipüle etmiş sizi. Birde biraz sıkıntım var demişsiniz ama insan mesajını görüp sorduğu kadını unutmaz sanki kolay kolay.

Hakkınızda hayırlısı olsun. Ben olsam bırakın evlilik tarihi almayı, evliliği bile epey ertelerdim. Nişanlınız bana güven vermedi açıkçası açıklamalarıyla.
Kal geldi resmen o an.Cok suçlar gibi konuşmakta istemedim.Kadinin telefonları açmaması belki bir şeyler anlatabilecegi hissiyatını uyandırdı bende .
Belki de tekrar detaylı sorgulamaliyim bilmiyorum

Öncelikle merhaba, yıllardır siteyi takip ediyorum. Konunuzu görünce yorum yapabilmek için hemen üyelik aldım lakin mail adresimin bir rakamını eksik yazdığımdan bir türlü aktivasyon sağlayıp yazamadım, sonrasında zaten konuşulmuş konu.

Şahsi fikrim balık kaçmış maalesef bu saatten sonra, eğer ki birşeyler varsa aralarında öğrenemezsiniz. Nişanlınızın yanından ayrılır ayrılmaz haber verilmiş, dikkat et vs telkinlerde bulunulmuştur. O yüzden kadını aramak, konuşturmak gibi şeyler işe yaramayacak bence.

Ben beyefendinin dediklerini inandırıcı bulmadım. Sizin de konuşma şeklinizi hatalı buldum. Yeterince sertlik ve kararlılıkla olmamışsınız. Sorulması gereken önemli soruları da sormamışsınız ( neden habire arandığı, üstelik önemli tarihlerde gibi ). Adam birşeyler gevelemiş, sonrasında da zaten sana söylemiştim, sen zaten önceden mesajını görüp sormuştun gibi cümlelerle aklınızı bir güzel karıştırmış. Bayağı manipüle etmiş sizi. Birde biraz sıkıntım var demişsiniz ama insan mesajını görüp sorduğu kadını unutmaz sanki kolay kolay.

Hakkınızda hayırlısı olsun. Ben olsam bırakın evlilik tarihi almayı, evliliği bile epey ertelerdim. Nişanlınız bana güven vermedi açıkçası açıklamalarıyla.
Evet ben de böyle düşünüyorum belli ki pek uyanık biri değilsiniz bütün sorgulama fırsatlarını kaçırmışsınız resmen konu sahibi.

Ciddi ciddi düşünüyorum.Konuya nasıl girecegimi bilemedim.

İki ucu boklu değnek dedikleri bu heralde.
Destek konusunu hatırlamıyorum ama şiddet konusunu böyle flu bir şekilde o söyleyince hatırladım
Hakikaten öyle. Bu destek konusunun içeriği demek ki sizin için önemli o da işten anlayan birisi. Bende tıkandım burda ama yapacağım şey bu yola çıkmadan tam olarak netleşmek olurdu. Bir yerden sonra insana gelenler geliyor düşündükçe

Hakikaten öyle. Bu destek konusunun içeriği demek ki sizin için önemli o da işten anlayan birisi. Bende tıkandım burda ama yapacağım şey bu yola çıkmadan tam olarak netleşmek olurdu. Bir yerden sonra insana gelenler geliyor düşündükçe
Yarın tekrar soracağım olmadı.Cikar çıkmaz da kadını ararım yada yanında aramayı teklif ederim

Üniversite zamanından arkadaşım dedi.Arana kaydında gördüm bir de fotoğrafına yorum yapmış isme aşina değilim merak ettim dedim. Aradim bi ara bir kac kez ama denk gelip konusamadik dedi.Arama kaydında deyince instagram sanmış.Aciklama yaptı bizden 15 yaş büyük işte evlenip boşanmış çocuğu var.Arama sebebi bizim desteğe ihtiyacımız olan bir konuda yardımcı olmasını istemekmis.
Üniversitede nasıl tanışmış 15 yaş büyük kadınla ? ilişkisi var gibi yoksa bu kısmı es geçmez anlatirdi

Bence adam sizi çözmüştür şimdiye. Sizi nasıl manipüle edeceğini falan. Zaten sana da şunu şöyle demiştim ya gibi deyip aaa ben de hatırlamıyorum öylemiydi deyince ekmeğine yağ sürmüşsünüz
En son bu konuşuldu sonra konu kapandı ama tekrar sorgulamam gerekiyor. Hatta abartıp kendisini en yakın arkadaşını ve kadını belki de

Kal geldi resmen o an.Cok suçlar gibi konuşmakta istemedim.Kadinin telefonları açmaması belki vır şeyler anlatabilecegi hissiyatını uyandırdı bende .
Belki de tekrar detaylı sorgulamaliyim bilmiyorum
Ablacım gerçekten neyi bilmiyorsun? Hatırlamıyorum, ne yapsam bilmiyorum yazıp duruyorsun insanlar ne yazsa. Adama tepki göstermemişsin, ne desteği vs sorgulamamışsın. Ben açıkçası senin pek olayı sorguladığını sanmıyorum. Öyle kafanda ne yapsam, vs diye düşünüp hiçbir şey yapmıyorsun. Vallahi çok garip bir durum. Sonuçta için huzursuz tepki göstermiyorsun.

X