evlilik ne zor şeymiş yaw!

daha durun ,ne zorluğunu gördünüz...
mutfak ve ev işlerini severek yapın,
onları zorluk olarak görürseniz,
yaptığınız işten de zevk almazsınız...
eşiniz için,kendiniz için,eviniz için yapıyorsunuz...
evlilik gerçekten zor ama
kolay hale getirmekte sizin marifetinize kalmış...
sevgiler...

ah ben bi evlenem hiç dert yanmicam.
boyna yemek yaparım ben kocişe :lepi:

ay evet ya yaparım tabı..allah başka bır şey vermesin..napcan kardeş evimizin kadını olduk deriz yaparız..
bir rol vardır ya...
kakılmiş gibi artık..
bir yandan türkü söyleriz
dane dabe benleri var yüzünde yüzünde
can alıcı bakışları gözünde.. diye..

eeee,evlilik zor zanaat...ve sabir isi...
asil bundan sonra basliyor isler,sen d ebir ev oldun artik kolay mi cekip cevirmek?bazi zorluklari olacak tabi ki...zamanla alisirsin,Allah baska dert vermesin...

ben evliyken daha mutlu oldum
esini evini severde huzurlu olursan ev mutfak isleri sana SIKICI GELMEZ
aksine daha cok evinde zaman gecirip yemek yapmak evi temizlemek istersin arkadasim
yeni evlisin sanirim tebrikler bir yastikta kocayin

sen bide çocuk alda kucaına:ecrin_bebekzaman gör.bak bakalım evi toplamaya fırsatın kalıyomu.ev kalk gidelim der sen bebek avutursun.

hay agzina saglik arkadasim
ne güzel yazmissin benim bir oglum var ikinci oglumda yolda ,birde okulumu yapiyorum ev isi falan derken zar zor oturuyorum ,bebek dokduktan ik ay sonrada sinavim var 14 kitaptan ozaman eve temizlikci cagirsamda kacar gider kadin sanirim :roflol:
evin halini hele hic sorma klava: :roflol: a.s.

Annem diyor ki "Ooooh lokanta gibi deil mi kızım,gelip yiyorsun gidiyorsun,sabahları da açık büfe kahvaltı" :roflol:
Valla haklı anacığım,çok seviyorum onu Allah annelerimizi bizden ayırmasın
ama evliliğinde yeri farklıdır,hele de sevdiğin aşık olduğun biriyle olunca

valla bende aynen senin gibi.iş iş iş sürekli aynı moloton bir hayat.ama bak kendini işe kaptırma cık gez cünkü iş bitmez.cocukların oluncada işlere ara ver onlarla ilgilen cünkü bu iş insanda takıntı haline geliyor sonundu kendine bakmaya bile zaman bulamıyorsun haliyle esine aranda problemler oluyor ozaman .ama birde su taraftan bak huzurun varsa zaten dünyanın işini yaparsın allah ömür boyu mutlu etsin canım

bencede tek derdin o olsun.evlilik çok güzel ben 5 senelik evliyim ve çok mutluyum iyikide evlenmişim.yemeğede bulaşığada temizliğede razıyım yeterki huzurum olsun ve birde bebeğim olsun.

:CüvCüv:kaydirigubbakcemile5:Saruboceq::)

Son düzenleme:
evlilik gerçekten çok zor!katılmamak mümkün sana bende 7 yıllık evliyim ve eşimle hem kzıımla vakit geçirmek için harcadığım enerjiyi spora harcasaydım elvan abeylegesse olurdum:teytey: ama ben hala yorulmadım çünkü eşimden 5 aydır iş için ayrıyız inan ki ona hizmet etmeyi,onun için uykusuz kalmayı,onunla kavga etmeyi bile özledim.ha bundan 10 gün öncesine kadar deli gibi kızgındım eşime çünkü geleceği işinin ne zman biteceği belli diil di özlemekten sadece yorulmuştum ve yokluğundan sinirlenmek için çok neden bulmuşrum kendime ama şimdi öle mi ay sonu en geç burda çok şükür
gelsinde ben o monotonluğa bile razıyım yeter ki gelsin çok özledim çoook...Şeniz
ayrı kalmak evlilikten çok daha zor allah sevenleri bunu yaşatmasın allah nerde varsa biran evvelbenim gibi kevuştursun inşallah!a.s.

bunlar kolay olanları... en zoru aynı çatı altında yaşadığın adamla huzurlu mutlu olamama ve iletişim kuramama olsa gerek... 4yıllık evliyim bunlar huzurum mutluluğum var allaha şükür hiç koymuyor bunlar buna... bir de 3 yaşında yaramaz bir kızım var...yeter ki güzel enerjilerimiz olsun,her iş kolay...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…