Evlilik? evet ama nasl..?

biz hiç birbirimize sormamıştık daha bikaç ay gectikten sonra kendimizi düğünümüzle yada evimizle ilgili hayaller kurarken bulduk .ortada fol yok yumurta yokken eşyalara falan bakıyorduk .gerçi aşkımın benle çıkmaya başladıgı ilk günden beri evlenmek istedigini biliyordum ben .bence her bayanın bu konuda hissettikleri vardır yani sevgilisinin ne isteyip istemedigini hissedebilir.. :asigim:

yani illa ben sorucam başka türlü öğrenemicez anlaşılan

ben de hissediyorum zaten.. laf aralarına sıkıştırıyo bazen anlıyorum yani ama insan emin olmak istiyo işte, duymak istiyo

yani illa ben sorucam başka türlü öğrenemicez anlaşılan

canim benim sormak yerine bence ilerdeki hayallerinde gelecek planlarinde ne yapacagindan falan konustur onu..

omrun boyunca sevgilinle evlenirsen ilerde sevgilinizin cocuklarniza anneniz benlen evlenmek icin az kivranmadi keh keh keh gbi cumleler duysaniz ne yaparsinz valla sirf bu ihtimal icin bile ben bir kaz sene daha beklerdim.

bunu söyleyen eşime diyeceğim şudur. elbetteki soracağım. ben evlenmek için senle oldum. gönül eğlendirmek için değil. bunu sormam gayet doğal. derdim.

doğru..................

desin valla hiç umrumda olmaz.
hem iyi kıvranmışım ki bak evlendik, bi kıvranmaya kanmışın demek ki ne merhametliymişin derim. a.s

bunu söyleyen eşime diyeceğim şudur. elbetteki soracağım. ben evlenmek için senle oldum. gönül eğlendirmek için değil. bunu sormam gayet doğal. derdim.

canim ne dersen de gercegi degistiremezsin ki
yani beklemek daha guzel bence.. tabi bence..

desin valla hiç umrumda olmaz.
hem iyi kıvranmışım ki bak evlendik, bi kıvranmaya kanmışın demek ki ne merhametliymişin derim. a.s
canim bu lafi ondan duyacagima ben ona demek isterim yahu :)
hatta ben sevgilime demistim sirf bu ihtimalden dolayi bile ben teklif etmem demistim ama tabi bunlar biraz geyik kismi yani o kadar kafaya koydunsa gider niyetini soylersin..
ama ne bileyim kac yildir berabersiniz Lucita??

canim ne dersen de gercegi degistiremezsin ki
yani beklemek daha guzel bence.. tabi bence..

gerçek ne. onunla evlenmek istemem mi. bundan güzel bir şey olamazki onun için. onunla evlenmeyi isteyecek kadar onu kendime layık görmüşüm. bundan kocam gurur duymalı. bunun için beni yerecek ve alay edecekse kişiliğinden şüphe ederim onun.

canim tabiki alay edemez yani bunun lafi bile olmaz ama bunun geyigi coook yapilir yani.. hani goze aliyorsaniz tabiki niyetiniz varsa bir dakika durmayin yahu :)

cnm laf aralarına sıkıştırılanlarla yetin bence. direk duyma şimdilik. ki zamanı gelince ettiği evlenme teklifi sana tarifsiz heyecan yaşatsın:) valla uzun ilişkide bu olmuyo bir yola girmiş gibi oluyosun zaten. sen bu açıdan düşün. hem birbirinizle daha çok uğraşmış alevinizi söndürmemiş olursunuz:))

böyle diyorum ama ben de pek sabırlı değildim nası gıcıklık yapmıştım sevgili olduktan 1 ay sonra falan hala ona alışamamış gibi şöyllee uzaktan yabancılar gibi baktım ve "vayy bee ilerde ilk sevgilimi 19 yaşında buldum diycem" dedim rol keserek:)) o da şaşkınlıkla "evlenmiycekmiyiiiizz??" diye atlamıştı ben de amacıma ulaştım hehehe:)) sorunlara rağmen çok şükür 4 yıldır da ilk sevgilimleyim:)))
bize sonucuda yaz ilerde emi cnm. sevgiler..

e ben beklemekten sıkıldım ama
bi işaret istiyorum :1hug:

1,5 senedir birlikteyiz...

ay kiyamam ya :)
yavrum hic mi isaret vermiyo ne bileyim yakinlariniz yok mu boyle ciftler evlenmeye karar veren konusunu acsaniz mesela? ne dusunuyo erken mi gec mi vay be iyi cesaret mi diyo ogrenirdiniz yani...

ı ııııh sölememm söliyememm
erkeğin işidir o yahu

ay kiyamam ya :)
yavrum hic mi isaret vermiyo ne bileyim yakinlariniz yok mu boyle ciftler evlenmeye karar veren konusunu acsaniz mesela? ne dusunuyo erken mi gec mi vay be iyi cesaret mi diyo ogrenirdiniz yani...

yanlış söledim işaret var, laf arasında filan anlıyorum sıkıştırıyo ama ben duymak istiyorumm :lepi:.. insan emin olamaz ya hani..
şeyi mi bekliyo acaba, uzmanlık sınavını kazanıp bi buraya gelsin, hayatı düzene girsin.. bunlar olmadan bişey demek istemiyo olabilebilir mi?

e ben beklemekten sıkıldım ama
bi işaret istiyorum :1hug:

1,5 senedir birlikteyiz...

aa bunu yeni okudum pardon o kadar iyi dayanmışsın valla. ee peki güzelim siz hiç planlar yapmıyomusunuz geleceğe dair işte ne biliim mesleğini ne zaman alır askere ne zaman gider öyle laf açıldığında zaten anlarsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…