Evlilik çok zor

😳 Bana bunu nasıl yaparsınn nasıl karınla birlikte olur bir de çocuk yaparsın mı diyecek? Sağlıklı bağlanamamış kocanız. Çocuk mocukta yapmayın bu insandan zaten. Annesinin yanında çocuğunu da sevemez bu şimdi🤦🏻‍♀️
Ailesinin sözünden çıkamayan bir çoçuk bu arada eşim 34 yaşında ..
benden boşanmasını istiyorlar nasıl çoçuk yaparsın tepkisini yemekten korkuyor

Annesi aynı evde yaşadığımızı bilmiyor bunu da bilmiyordur
Beni bir yaş daha yaşlandırdığın için aferin sana
Yok yavrum yok kuzum sen bitir bu işi bu ne densizlik bu ne kendini bilmezlik
O daha ana sütüne devam ediyor
Neden kendine böyle aptalca bir evliliği reva görüyorsun
Yazık günah değil mi sana

Evlilik dengini bulmayınca çok zor dengini bulunca güllük gülüstanlık . Sizinli baya bir zor .

Sadece probleminiz bunlarsa direk boşanın diyemeyeceğim. Erkekler de büyüyorlar ve zamanla onlar da toparlanabiliyorlar. Siz kendinizi yormadan konusun anlatın yol gösterin. Onu seviyorsanız sevginizi gösterin. Bagliliginiz artsin. Kendi cekirdek ailenizin, aile olmakligi, kendi ailesiyle aile olmakligina ustun gelsin. Insallah

Ciddi misiniz ya nasıl katlanıyorsnz Allah aşkına hiç mi kendinize saygınız yok eşinizin ailesi saçma eşiniz daha saçma resmen yok sayıyorlar sizi madem karı koca aynı evde kalmıyor diye biliyor evli durmanın anlamı ne adam düğün dernek yapmış da aynı evde kalmıyoruz demek ne
Annesi görüntülü arayıp tek olduğuna ikna olmaya flnda çalışıyor mu
Ayy kafam yandı

Eşinizle açık açık konuşun bu evlilikte kaç kişiyiz diye. Sonuçta yaşınız ufak değil ilişkide net olmak önemli kafanıza takılanları, yanlış olduğunu düşündüğünüz şeyleri kuruntu yapmak yerine direkt olarak konuşun bu ilişki ne kadar böyle devam edecek diye. Niyetler açık açık söylenirse ona göre yol haritanızı çizersiniz. Buradan cevap veren kimse ben de dahil sizin derdinize derman olmaz sorunu direk kaynağından çözmek her zaman daha iyi olan yoldur bence. Eğer eşinizin niyeti ayrılmaksa en azından çoluk çocuğa girişmeden öğrenirsiniz..

Siz gizli nikah mi kıydınız kimse bilmiyor. Kuma mi geldin .kv neden istemiyor .
Bosandiniz ama yine birlikte misiniz.
Tek anladığım annem kanser ne yapacağım demissiniz. Esiniz ve ailesiyle ayrıntılı sorunu anlamamışsınız .

O zaman eşiniz de sizden boşanmanın peşinde öyle olmasa anne ne diyorsun o benim karım tabiki beraber yaşıyoruz diyebilirdi. Ay o ne ya kundaktaki bebek gibi valla giderim annemle yaşarım bebek gibi ona bakarım yine de çekmem böylesini
Ailesinin sözünden çıkamayan bir çoçuk bu arada eşim 34 yaşında ..
benden boşanmasını istiyorlar nasıl çoçuk yaparsın tepkisini yemekten korkuyor

Ailesi beni istemiyor benden şuan boşanmasını istiyor, eşimle aynı evde yaşıyoruz benden vazgeçemiyor ama onlara aynı evde yaşıyoruz diyemiyor

Senin hiç kendine saygın yok mu? Lütfen bu "saygı" kelimesinin içini "sevgi" olarak doldur ve söylediğim şeyi anlamaya çalış! Sizin ki evlilik değil EVCİLİK, hazır çocuk da yokken uzatma bence kendi yolunu çizmeye bak.

X