Evlilik aşkı öldürür mü?

Katekate yazılarını beğeniyorum..Sevgiler...
Bu arada ben cam,kapı,balkon vb..yerlerde beklemiyorum...6.yıldayım, öyle pek bi heyecan meyacan da olmuyor valla Mutfakta yemek yetişirmeye çalışırken kı.ımdan ter akıyor koştura koştura...
Valla bu sırada hiç heyecanlanamıyorum..Belki bugün heyecanlanırım,dünden yemeğim var

çok güldüm allah kolaylık versin zor işler gerçekten..
Sende kendine bir iyilik yap arada yapma yemek kahvaltı vs.geçiştir..Kocanı bekle camda belki heyecanlanırsın dediğin gibi..

bence ne evlilik nede cocuk aski öldürüyor.
tam aksine bunlar aski dahada yüceltiyor.
ben sabah kocami ugurlarim camdan bakarim arabaya binince bana bakar el sallar araba hareket edene kadar ayrilmam aksam geldigi zamanda arabayi park edip inince arabanin kapisinin sesini duyarim ve heyecanlanirim.
gün icinde defalarca arar.
degisen tek bisi var eve gelince önce beni öpmek yerine kizini öpüp sonra beni öpüyor okadarida olsun artik

Bencede çocuk olunca daha da birbirine bağlanıyorsun.

Aşk ve oğlumcum(nasıl kullanıcı adı kız böyle hitabetimi şaşırttın) Allah hep güldürsün seni..Sen de kapıda bacada bekliyodun değil mi?
Casminal, çocuğunda vatarmış, bu heyecanı duyman çok güzel..Aşk ve oğlum için de aynı şey geçerli...
Benim ezelden beri aşkım çabuk biterdi zaten...Bir türlü uzun tutamadım
Tutanı da kıskanırım,çekemem falan

Canımmm darısı sanaaaaaa...

Bencede çocuk olunca daha da birbirine bağlanıyorsun.

esim bazen derki su cocuk oldugundan beri seni daha bi baska daha bi cok seviyorum.
bende takilir kizarmis gibi yaparim niye önceden nasil seviyordunki diye
halbuki onu cok iyi anliyorum ayni seyleri bende hissediyorum cünkü.

bence evlilik aşkı öldürmez aşkınızı yaşamasını ve yaşatmasını bilirseniz tabiiki aynı bir çocuk gibi doğar ve büyür gelişir önemli olan hep aynı kalmamasıdır tabiiki birde karşılıklı aynı duyguların devam edebilmesidir. 18 yıllık evliyim hala ilk günkü gibi eşime aşığım ve aynı heyecanı hissediyorum ve hissettirebiliyorum.sevgiden daha hiç bahsetmiyorum bile anlayın artık aşk ve heyecanı bitiren öldüren evlilik değil evli çiftlerin uyumsuzluğudur.

Size doyum olmaz kızlar şimdi bennn şeye gidiyorum,hmmm cama gidiyorum valla..Bakalım heyecanlanacakmıyım?!!!:80:
iyi akşamlar

Size doyum olmaz kızlar şimdi bennn şeye gidiyorum,hmmm cama gidiyorum valla..Bakalım heyecanlanacakmıyım?!!!:80:
iyi akşamlar

hahahhahaahhaahah ya süpersin ne diyim ..akşam akşam güldürdün beni...koş koş heyecanlanırsan bizede sölee,haberswiz bırakmaaaa

bende şimdi aradım gelirken mc donaldstan bişiler getir dedimm,getircek..çok heyecanlıyım acaba yemekten mi bilemedim

Konu içeriği nedeniyle "Aile,evlilik ve çocuklar" başlığına taşınmıştır.
Lütfen konuları içerikleri ile ilgili başlıklara açmaya özen gösterelim.

Aynen katılıyorum

Ne mutlu ya ne kadar güzel.Allah nazarlardan saklasın..... Bizde evleneneli 1.5yıl oldu. bende kapıda camda bekleyenlerdenim. Kapıya keşke O olsa dierek koşanlardan, aradığında bile heyecanlananlardanım. İnşallah Allahım bozmazda bizde 11-21-31-41-51 yıl sonra aynı şeyleri yaşarız

Son düzenleme:
bence hala insanlar severler birbirlerini yıllar geçsede sadece eskisi gibi heyecan kalmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…