Evlilik aşkı öldürür mü? sündürür mü?

E

EU3

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU3
ewet kızlar cevaplarınızı beklıorum.sızce durum nasıl.valla bizim kı topal yopal surunuo.evlenmeden once hersey cok farklıydı.hep oyle olacak mutlu mutlu gıdecek sandım ve ailemden tam tamına 500 km oteye geldım herseyımı arkada bırakarak.kıymet bılınse barı

• Konu Sahibi EU3
Aşkı öldüren evlilik değil evlilikte yaşanmaması gereken çirkinliklerdir.

• Konu Sahibi EU3
aşk ı evlilik öldürmez, evliliğin ne olduğunu bilmeyen bireyler öldürür..

• Konu Sahibi EU3
Ara sıra süründürür ara sırada canlandırır bence.Evlenince her günü mutlu geçecek diye kural yok.Kavgada oluyor yeri geliyor sinirlendiğinde yok etmek istediğin adamı öpücüklere boğasında geliyor. Şeniz

• Konu Sahibi EU3

Böyle düsündügün icin mutsuzsun zaten

Beklentilerinle bulduklarin birbirini tutmadi....

• Konu Sahibi EU3
Aşk geçicidir. Hatırlasana aşkın en alevli olduğu onu dönemde her gördüğünde hissettiğin kalp çarpıntısını. Oduygu sonsuza dek devam edemez. Buna yürek dayanır mı? Ama aşktan daha güzel duygular var bence. Aşkın yerine sevgiyi, saygıyı, dostluğu koyabilirsen, biraz da hoşgörü ekleyebilirsen, evlilik gerçek anlamına kavuşur diye düşünüyorum.

• Konu Sahibi EU3
ay ne alakası var evlilik ve aşkın öldürülmesi falan attığınız bir imza aşkınızı öldürüyorsa zaten hiç sevememişsiniz birbirinizi demekki

• Konu Sahibi EU3
bence kesinlikle öldürmez.. evlilik değil insanlar kendi içindekki aşkı öldürüyolar eğer sadece evlilik öldürseydi bekarken sevgili olanlar hiç ayrılmazdı yani bekarken ölmüyosa evlilik öldürüyosa sevgilikte ayrılık olmazdı:1closedeyes: insanların kendi tercihi benim fikrimce evli değilim ama evliliğin çok güzel olduğuna inanıyorum..

Böyle düsündügün icin mutsuzsun zaten

Beklentilerinle bulduklarin birbirini tutmadi....

katılıyorum gülsüm sultana.s.

ve ekliyorum insanın beklentisi fazla olunca bulamayınca elindekiyle mutlu olmayı beceremiyor sonuçta bu oluyo tabi bu benim fikrim:icecream:

eee ben hala heyecanlanıyorum , bırak görmeyi telefon açıtığında bile yüreğim hopluyor.
ee bu gidişle çok yaşamam:1no2: ya erkenden ölürde kocamı yalnız bırakırsam tövbeler olsun yarabbi...

Aaaa. Dur bakalım acele etme. ılk 10 yıl garanti kapsamında kalbin. Bu durum 11. yılda hala devam ediyorsa kardiyolog gözetimi şart.

sanmıyorum aşkın öldüğünü ama şekil değiştiriyor.önceleri daha serbest,çocuklar olunca biraz daha dikkatli felan.ama ölceğini sanmam

eger gercek ask ise evlilik aski sevgiye dönüstürür...

hadı ama kızlar herseyde bu kadar pozitif misiniz.yamayın Allah askına.evlı olmayan ark sozum bu kadar pembe pembe bakmayın bence.ısın ıcıne gırdıgınde rengı hıc de oyle olmuyo.madem bu kadar olumlu olmalıydı da nıe kocasıyla kayınvalıdesıyle yada vs sorunu bı cok kadın var evlılık kapsamı ıcınde.sorarım sıze

Pozitif olamazsan cennete olsan faydası yok ama güzelim. Asla dört dörtlük değil hayat. Sonuçta hepimizi üzen kıran şeyler var.

Evliliğimin ilk yıllarına dönüp baktığımda kazasız belasız nasıl bu günlere geldiğimize ben bile şaşıyorum Kolay oldu diyemem ama iyi ki sabretmişim.

Çünkü eşim uğruna mücadele etmeye değer bir insan .Eğer sen de bunu diyebiliyorsan aşkın değil sevginin ve evliliğin peşinden koşmaya başla, sadece duygularınla değil

mantığınla da

Son düzenleme:
yok ya aşk ölmüyor
ama insanın yaşadıkları olumsuzluklar
eşlerin birbirini kırmasına sebep oluyor.

ama karşınızdaki insanı seviyor ve güveniyorsanız
bu sorunlar atlatılıyor.

hayat zor arkadaşlar
ve çok kısa
beklentilerimiz çok olmasın.
elimizdekilerle mutlu olmaya çalışsak süper olacak herşeyy.

Bence evlilikte çok şey beklediğin için evlenincede bu olmadığuı için hayal kırıklığı oluyo o kadar ben bişey beklemedim ama herşey süper........ akışında.....

evlılıkten beklentı kocandan beklentılerın olmaz mı ya hayret valla.sandıgınız kadar bı beklentım olmadı hıc bı zaman.yalnıs yerlerden konuyu ele alıosunuz ark.bahsettıgım sey evlenmeden oncekı filort donemı sorunlarıyla evlendıkten sonra kı sorunlar cok farklı.en basıtınden aıleler.kaynana gorumce vs.bunların yarattıgı sorunlar karsında ortaca cıkan seylerden bahsedıorum

Aaaa. Dur bakalım acele etme. İlk 10 yıl garanti kapsamında kalbin. Bu durum 11. yılda hala devam ediyorsa kardiyolog gözetimi şart.
kör olma emi insan öyle pat diye söyler mi şu kadar ömrün kaldı diye..:mymeka:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…