Evliliğin rengi.......

delikiss

Rabbime şükürler olsun
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2007
266
109
44
[SIZE=[COLOR="Green"] Size evliliğin rengini sorsam nasıl tarif edersiniz mesela bence evlilik gökkuşağındaki renkler gibi bazen çok net güzel bazende bi o kadar belirsiz uzakta sıra sizde sizce........[/COLOR]"2"][/SIZE]

a.s.

Size evliliğin rengini sorsam nasıl tarif edersiniz mesela bence evlilik gökkuşağındaki renkler gibi bazen çok net güzel bazende bi o kadar belirsiz uzakta sıra sizde sizce........[/

a.s.

bence evlilik gri.nedeni ise iki kişiden biri siyah diğeri beyaz derse ve o evlilikte uyum varsa gride karar kılarlar.bu da uyum olduğunu gösterir.yerimseniben

Evliliğin rengi yeşildir bence bazen orman yeşili,bazen deniz...Dalgalıdır bazen bazen yaprak yaprak solar ama bahar gelir alabildiğine çiçekli,alabildiğine yeşil yaniii :)

bence evlilik gri.nedeni ise iki kişiden biri siyah diğeri beyaz derse ve o evlilikte uyum varsa gride karar kılarlar.bu da uyum olduğunu gösterir.
yerimseniben

sanırım aynı konuya iki topic açmışsın canım .bende acaba cevabım gitmedimi dedim burayada yazdım ama.

EVET HAKLISIN TEŞEKKÜRLER bu arada bişey sorabilirmiyim arkadaşlar o resimleri nasıl nerden yüklüyosunuz internet adresi soruyo resim eklemede yardımcı olursanız sevinirim..

EVET HAKLISIN TEŞEKKÜRLER bu arada bişey sorabilirmiyim arkadaşlar o resimleri nasıl nerden yüklüyosunuz internet adresi soruyo resim eklemede yardımcı olursanız sevinirim..

canım resım yukleyecegın zaman once eklemek ıstedıgın resmın uzerıne sag tıkla ozellıkler (propertıes) e gel tıkladıgında pencere acılır url yazar yanında adresı vardır onun tamamını sec sağ tıkla kopyala de (ctrl+c) sonra metın yazdıgımız kısmın uzeındekı araya resım ekle butonuna tıklıyorsun url soracak sana oraya httpyıde kopyaladıysan eger bır oncekı yerde onu sılıyorsun ve demın kopyaladıgın url.yı buraya yapıstırıyrsun (ctrl+v) anlatabıldımmı acaba karısıkmı oldu

ayrıca evlılık bencde gokkusagı gıbı =) rengı olmazkı hayat bu bazen beyaz bazen sıyah grı yesıl pembe kırmızı heppsı var ınsanız ruh hallerı degıstıkce renkler de degısır =)

anladım sanırım canım sağol yardımın için......

gökkuşağının renklerini taşır evlilik bazen iyi bazen dayanılmaz! bana sorarsanız mürdüm rengi ağırlıkta derim

bence sonu belli olmayan dipsiz bir kuyu gibi karanlık...yani siyah arkadaşlar...

Bazen çok renkli bazen çok renksiz..Kavgalarda heryer siyah..Mutlulukta her yer rengarenk..Ama ikisi de mutlaka oluyor..Ama bir insanla hayatını paylaşmak eğer o insan gerçekten düzgün biriyse kavgalar da olsa güzel birşey..Alışıyor insan..Özlüyor hayat arkadaşını yalnız kalınca..

Elbette tabiiki yoksa hayat çekilmezki..........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…