Evliliğin 2.ayı artık dayanamıyorum

Onun izni ile neden siz yazıyorsunuz ki kendisi yazmıyor

Su hayatta en emin olduğum tek şey; insanların asla değişmeyeceği.
Düşünceler zamanla değişir
Ama karakter asla !

Adam bildiğin psikolojik deli. Arkadaşın hemen kurtarsın kendisini. Bu tiple kesinlikle değişmez.

Evlilik değil bu kabus. Bir arkadaşım var babası böyleymiş annesine. Kadın 70 yaşında hala böyle yaşıyor. Arkadaşım 3 kız kardeş istedikleri gibi Yaşar ama annesi istediğini yapamıyor adam takıntı yapmış kadını. Bu adamla kötü ayrılınmaz. Biraz mesajlaşsın neden beni eve hapsediyorsun, neden çalışmama izin vermiyorsun, neden beni parasız bırakıyorsun gibi mesajlaşsın. Çünkü evden öylece basıp giderse bu mikrop çekilmeli boşanıp kadını suçlu çıkarır. Sonra da eve gelmeni istemiyorum boşanmak istiyorum deyip ailesini çağırsın eve. Tabi bınu da mesajla yazsın. Sonra zaten o kovar muhtemelen evden altınlarını falan alıp çıksın. Bu mahluk düzelmez. Allah bilir dışarıda milletin karısına kızına nasıl bir gözle bakıyor ki karısını da böyle kısıtlıyor

Kaç ayol kaç o ne öyle burdan okurken kendimi müebbet yemiş gibi hissettim siz nasıl katlanıyorsunuz ve niye boşan

Anladigim kadariyla korunmuyor su an arkadasin öyle mi? Cooook büyuk tehlike iki gün sonra hamileyim der otturur otturdugu yerde. Derhal biseyler yapsin

Böyleleri kendilerini saklamayı çok iyi bilir. Ondan iyisi asla yok dersin taki aynı kaptan 4 duvar arasında yemek yiyene kadar. Takıntılı ve bunun yanlış olduğunu bile düşünmez. Süreç eminim ki gittikçe daha da kötü olacak. Daha yeni evlilikte bunları yaşaması kötü kararında net olsun ömür böyle geçmez. Birde kesinlikle korunsun. Yoksa çocuğu var boşanamıyor diye konu açarsınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…