evliliğimdeki sorunların çözülmesi için dua eder misiniz :(

birmucide

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2014
783
336
Arkadaşlar evliliğimde sorunlar yaşıyorum.Eşimin bana karşı merhametli,saygılı,anlayışlı ve sevgi dolu olmasını,beni kırmamasını,özür dilemesini istiyorum.13 gündür küsüz aynı evin içinde.Suçlu olmasına rağmen kendini haklı görüyor,burnundan kıl aldırmıyor.Ben konuştum sakince kar etmedi.Lütfen ben dua ediyorum siz de dua edin benim için

Allah yardımcınız olsun
İnşallah tez zamanda düzelir her şey..

teşekkür ederim düzeldi aramız,şimdi bebek bekliyoruz :)

Aaa ne kadar guzel, çok şükür. ALLAH mutluluğunuzu daim etsin. İNŞALLAH bebeginizi sağlıklı bir şekilde kucaginiza alirsiniz AMIN.Ne guzel habermiş bu. Bebek mutlulukdur, bebeginiz size dogumuyla mutluluk ve guzel haberler getirsin Keder degil mutluluk göz yaşlari dökun daima.INSALLAH. AMIN. Ya gercekten cok guzel bir haber cok mutlu oldum.Bin şükürler olsun.Bebek mutluluk ve mucizedir. Böyle habere nasıl sevinmez insan. ALLAH isteyen herkese bebek ve bebekler nasip etsin. INSALLAH. AMIN

çok teşekkür ederim,Allah isteyen herkese nasip etsin.çok garip bir duygu başta yadırgamıştım,ama şimdi haftalar geçsin onu göreyim istiyorum.Allah size de nasip etsin gönlünüzdekini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…