Evliligimde bir tek aldatilmak eksikti,simdi hersey tamam!

zara cim senin konun ne oldu annenlere gittin mi bosaniyormusunuz yoksa baristiniz mi?

öncelikle seni aldattığına dair bütün kanıtları almalısın,sonra da avukatla görüşüp boşanma davası açmalısın... bu arada acil tarafından işe girmelisin... sana şiddet uyguladığında keşke darp raporu alabilseydin............ Allah yardımcın olsun

Nefesim daralıyor böyle konuları okudukça.
Çok kötü bir his, acı.

Allah yardımcınız olsun, umarım yollarınızı tamamen ayırırsınız bu şahsiyetsiz ahlaksızla.

son yazdıklarının hepsini yap arkadaşım ve çocuk mocuk dinleme boşanıcam diye tuttur aklı başına gelsin gelmezsede cidden boşan,böyle bir ortamda çocuğunu büyütmen çok daha etkiler. kayınvalidende sinir bi tipmiş oğlundan kötüleri örnek vereceğine iyileri versin bakalım.iyi sabretmişsin arkadaşım yha haline çok üzüldüm

zara cim senin konun ne oldu annenlere gittin mi bosaniyormusunuz yoksa baristiniz mi?

Ayy,bitanem ne barismasi....o barisma sahneleri fazla oldu,yeter artik!Ben tasinmaya kalkistim birakmiyor,hatta hic biyere gidemezsin diye bi fyrtina daha esti....polis cagirmak istedim tl.elimden aldi ...o aksam oyle gecmisti de ertesi gun gittim polise anlattim "sen cikmiyorsun....o adam cikacak ve sacinin teline dokunamaz,bisey olursa bi tl.ac"dediler bizimki anladi isin nerelere gittigini veeeee.....tmm.ben cikiyorum dedi...uzgun uzgun soyledi bunu,duyan da sanir ki bu adam yillarca karisindan sopa yemis....ama acimadim cunku....canima tak dedi,defolsun

normalde hep üzülürüm esler ayrilip bosaninca ama esinin o yaptigi hareket, özür dileyecegine sacindan tutup hirpalamasi beni cok üzdü mide bulandirici bir karekter!
hem suclu hem güclü derler ya...
bizi haberdar et gelismelerden canim merakda birakma...
ALLAHc.c. bundan sonra senin ve kizinin yüzünü güldürsün insaALLAH...

bati avrupada yasiyorsan donuna kadar alirsin, dava ac bosan, kendine de cocuga da mis gibi bakarsin. 7 yil boyle bir evlilige sabreden kadin aslanlar gibi buyutur cocugunu. ailenin ne dedigine bakma, baba evine donme, hazirligini yap evini tut, davani ac evden ayril. baska bir cozumun yok. sen insansin bu muameleyi hak etmiyorsun. birak o cok bildigi hesaplarini kendine yapsin, oh mahkeme de bir guzel nafaka gecirir ona. kuzenim bu tip bi adamla 11 sene sabretti ne mi oldu keske ilk 3 yil icinde bosansaydim dedi. uvey babaya da gerek yok, baksana cocuk zaten sevmiyormus babayi.

senin için çok üzüldüm bu lanet adamlardan şu kadınların çektiği izdırapta nedir ya.oysa onlar eşlerini bir yeminle Allaha verilmiş bir sözle almadılarmı?onlar verdikleri sözün arkasında durmadılar Allahta onlara bunun hesabını elbette soracaktır.şimdi ben sana desem burak terket başkasıyla evlen....diyemem belki sonra yaşayacakların şimdiki yaşadıklarını aratabilir.senin şuan yapman gereken tekşey eşinle herzaman olumlu oturup konuşmak gerekirse bir psikolog yardımı...nebiliyim cabalamak gerekir neticede boşanmak öyle kolay ve toplumcada yadırganan bir durum.ALLAH SABIR VE YARDIM ETSİN.

cnm gercekten okudukta içim sızladı... aynen benım cocuklugum anlattıkların annemde senın gıbı sabrettı ama ben artık okadar cok baskı yapmaya baslamıstım kı ayrılması konusunda o kucuck halımle oda ancak ben ortaokula baslayana kadar dayanabildi.. gıttık kendımıze gızlıce kucucuk bı ev tuttuk uygun bı zmnda tum esyalarımızı tasıdık hıc haber bıle vermeden cunku konussan anlasamayacagın turde ınsanlar kasımızdakıler... sonra dava actı annem ilk durusmada bosandıalr tabı senın gıbı aynen siddet belgeleri aldatılma belgeleri hepsını topladık onceden.. ve ben o kucuuck evımızde o kadar mutlu okdar huzurlu buyudum kı annem hala soyler neden daha once cesaret edemedim diye... hıc korkma işe gir bir an once emınım kı o guzel kızınla cok daha mutlu olucaksınız... Allah yardımcın olsun cnmm ... iyi haberlerinizi bekliyoruzz

Arkadaşların mahkemede şiddet olayı için şahitlik yapabilir. İki şahit yeterli. Evin borcunu bırak o ödesin. Boşver. Senin yapabileceğin tek şey iş bulup çalışmak ve bir an önce o adamdan ayrılmak.

Davayı o açarsa trabi mahkeme masrafları ona kalacak. O yüzden diyordur.

Konu sahibesinin talebi üzerine yorumlara kapatılmıştır...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…