Evliligimde bir tek aldatilmak eksikti,simdi hersey tamam!

yaaa ne diyeceğimi şaşırdım böyle insanları Allah a havale ediyorum yaaa

nedir bu çektiğimiz yaa

kimi ailesinden çekiyo kimi kendisinden çekiyo

insan mutlu olmak için evleniyor ama bir türlü olamıyor

bu sıkıntılardan fırsat bulamıyor kii

ne kadar kötü bişi ki kendi anne babanın da devamlı onu haklı görmesii

benim ailemde öyle hep o haklı ben haksızım ben gelinim o oğulları sanki

kendi ailenden görmediğin desteği ne eşinden ne de ailesinden görebilirsin

sonuçta onların gözünde sahipsizsin ailen destek olmadığı için

ben ne boşan derim ne boşanma

boşan desem dememizle yapacak değilsin

hadi yaptın daha ii hayatının olacağı garanti değil kii

olmayacağı da garanti değil

bu hayatta çeklmez ama bilmiyorumm inan kii

bu benim fikrim inş yanlış anlaşılmam ..........

Son düzenleme:
Cancagızım sana ne desek bos.cunku bu evlılıgı yurutmek ıcın sana bahane cok.ailenı bahane edıyosun,burdakıler aılenı dınleme dıyolar,ıkna edıyolar.bu sefer de evin borcu dıyosun.bılıyorum bıze konusmak kolay.ısın ıcınde olan sensın ama bak ayrılalım demıssın hemen tamam demıs.cocugun da bu huzursuz ortamdan rahatsız.bu evlılıgın surmesının tek sebebı sensın,sen ve annen-baban harıc kımse devam etmesını ıstemıyo.bence senın aılen bıle bakmıstır kı bu evlılıgı bıtıremıyosun,sebep olmamak ıcın ayrılma dıyolardır.bu ayrılıgı senın ıstedığıne ınansalar,kararlı gorseler,olanları ayrıntısıyla bılseler bıdaha o eve gonderırler mı!babalar kızlarının dayak yemesını gururlarına yedıremez bence.baban bılse senın vara yoğa dayak yedıgını mahveder o adamı.madem vazgecmemek ıcın bahaneler arıycak kadar bağlısın kımseye danışma bence.cunku kım olsa ayrılmanı soyler sana.sonra da bızım etkımız altında kalıp ayrılırsın.pısman olursun,sebep olmayalım.bı de madem sevmıyo,nıye kıskanıyo dıyosun.kıskanclık degıl kı bu kompleks,guvensızlık,egoıstlık...sana rahat vermemek ıcın turlu bahaneler uretıyo ıste.rabbım ısını hayra cıkarsın.eşını de dogru yola ıletsın

Böyle bi adamı ben olsam 40 kere boşamış üstüne de bir bardak msoguk su içmiş tabiri caizse ağzının ortasına da bir güzel ......

Müsvette !

Ayrıca o ne der bu ne deri bırakın yaa az da kendinizi düşünün...Sanki ailesi ya da elalem dayak yiyor adamdan..Onlar umursar mı sanıyorsun ?

Birde bu evladı dayak yiyip mutsuzum dediği halde ama çocuk var ama kocandır diyen aileleri de ayrıca bir alkışlıyorum buradan..

Hani eskiler iyi bilir derizya bu eskilerin bence bir halt bildiği yok..

Elalem için yaşamışlar

canım hiç düşünme direk dediğim gibi boşan şu an kocan olacak o şerefsizi elime verseler ağzını yüzünü dağıtırım eşşek sudan gelinceye kadar dövülmeli ağzının ortasına yapıştırılmalı üstünede boşanmalı üstünede kızının yüzünü göstermemeli anyayı konyayı görsün o vakit. şerefsiz madem dövecen madem aldatacan ne halt yemeye evliliği sürüdürüyonda bu kızcağızın hayatını mahvediyon ay o şerefsize adam demek bile istemiyorum allah kimsenin başına öyle bi koca vermesin ve dilerim ki Rabbimden senin o it kocana sen nasıl melek biriysen senin tam tersin şeytanın ta kendisini nasip etsin Rabbim senin değerini hem o hem kaynanan olacak o kadın o zaman anlasın sürüm sürüm süründürsün inşallah sende süründür o kocanı donuna kadar al sana minnet edicek duruma getir acıma güzelim acınacak duruma gelmeden boşan çocuğunu düşün bugün sana yapan yarın çocuğuna ne yapmaz geçen gün televizyonda kadın anlatıyo kocası aynen seninki gibi biriymiş bi gün içmiş eve gelmiş gece çocuğunu adam diri diri fırında yakmış seninkinin gözü dönmüş güzelim allah korusun sizi artık bu saatten sonra sizi vurduğu her an canı yansın senin canını nasıl acıtıyosa onun canı 1000 kat daha çok acısın. Çok geç olmadan boşan bekleme gözünü sevim çocuğunu düşün ve anlattığım şeyi düşün lütfen...

Son düzenleme:
canım benim sevinmelisin boşanmaya razı hiç değilse bazı manyaklar var hem döver hemde boşanmak istemez başa bela olur peşini bırakmaz allahtan öyle değil!! adamın utanması yok ki yine mesajlaşır kadınlarla sende bi ara çaktırmadan delilleri yine toplarsın ayrıca uzun sürerse sürsün onunla aynı evde yaşamaktan çok daha iyidir yorum yapmak kolay biliyorum burdan ama aklıma bunlar geliyo sadece inş çok kolay bi şekilde atlatırsın canım

aslinda tam oyle biri biliyormusun.Tehtitler,kufurler...iki lafi da biri birini tutmaz!bu sabah tmm.demisti bu gun ogle den sonra tl.konustuk"Ben dava fln.acamam,kime lazimsa bosanmak bosansin"dedi.Hehhhh,demesin mi birde iste bi arkadas gonderdi sevgilisine msj.benim tl.dan.istersen ara sor "dedi.Aksam oyle dememisti,tabi bu gun herseyi ayarladi...guldum resmen......biraz fazla klasik oldu galiba!Is bakiyorum zaten...yapcak bisey kalmadi,hersey ortada.Evden tasininca tl.bile acarsam cok bile

Adamın güzel bir huyu var mı acaba?:26:
Ailen yüzünden çekilir mi bu dert?
Kızım da istemiyor diyorsun.
Bul bir iş önce sonra kendine uygun bir ev bul küçük olsun,
harabe olsun. Aç davanı. Ailenin yanına dönmek zorunda değilsin.
Başının çaresine bakabilirsin.
Yazık yıllarına günah ya..

çokta muhattap olmamaya çalış zara... kanıtlarsan dövdüğünü, aldatttığını onun ne istediğine bakmazlar zaten boşarlar. Allah bu dönemde sana sabır ve kolaylık onada akıl fikir versin ne diyim

korku film senaryosu gibi hani kapıyı caldı iceri girdi ozur dileyecek sandım falan dedinya ben korktum ne yaptı acaba diye ailenin cok buyuk hatası var cekip almalılarmıs seni istemeye istemeye yollamaya nasıl gonulleri razı geldi..şeytan gorsun yuzunu derlerya aynı o tarz biri cocugunuzda zaten ilerde babasını gormek istemeyecektir ki ben olsam yuzune bakmam oyle babanın tek basına kalır yaslanır kurur bi kosede umarım biraz sert oldu ama hakkediyor fazlasını

Ben psikoloji mezunuyum canım.Sana ne kadar yardımcı olabilirim hiç bilmiyorum fakat bende birşeyler yazmak istedim. İçinde şiddet eğilimi olan insanlar, aslında sosyal hayatlarında kendilerini önemli hissetmeyen insanlardır. Güçlü olduklarını kendinden fiziken güçsüz insanlar üzerinde göstermeye çalışırlar. Gördüğüm(okuduğum) kadarıyla, sen istediğin kadar ben bıktım istemiyorum desen de ayrılmamak için çeşitli olayları bahane ediyorsun ve bu senin bile farkında olmadığın bir sevgi. sen farkında değilsin ama eşine karşı içinde his olmamış olsa bu kadar gurur kırıcı olaylar dizisinden sonra ne aileni takarsın ne de bir başkasını. Ayrılıp ailenin yanına gitmek zorunda değilsin.Söyleyeceğim şey gaz verip pılını pırtını topla git anlamında değil ama ayaklarının üzerinde dur, eğer gerçekten KENDİNE GÜVENİRSEN başaramayacağın hiç bir şey yok. Aldatılmak çok gurur kırıcı ondan daha beteri benim için dayak, önce çocuk gibi dövsün sonra canı istediğinde alsın yatağa koynuna gönlünü eğlesin. Aynaya bak ve gerçekten bunu hak edip hak etmediğini sorgula. Babanın evine gidip dönmen, ayrılıp barışman çok yanlış olmuş,çünkü bile bile kabullenmişsin bir şeyleri teknik olarak bunlardan tekrar şkayet etme şansın kalmamış eşinin karşısında. O pskljk olarak zaten her şeyi kabul etti diye düşünüyor bu sebeple aynı olaylardan dolayı şikayette bulunman onun gözünde saçma bir durum (ki bu aşamada kendnce haklı yazdığın kadarıyla bunu hep yapıyor ve sen sineye çekiyorsun o kendinde diyor ki 'Ben hep böyle yapıyorun sesi çıkmıyordu neden şmdi şikayet ediyor*)zaten sen bunları maalesef kabullenmşsin
üvey baba konusuna gelince bunları düşünmek için biraz erken değil mi canım* Şu anda önünde senin için önemli bir karar aşaması var.Sen öncelikle kendin için en doğru kararı vermelisin. (ki ayrılmaya karar verdiysen çocuk var diye psikolojisinin bozulacağını düşünme,evin içindeki huzursuzluk çcuğu daha olumsuz etkileyecektir.eğer siz ayrılır ve anne baba olarak çocuğunzla gerekli paylaşımları vakitleri ayarlarsanız aynı evde yaşamaktan daha etkili bir sonuç alırsınız çocuğunuz için )

Bilmiyorum yazarak tam olarak anlatmak istedklerini aktarabildim mi? ama sana son olarak şunu söylemek istiyorum; Sen her şeyden önce kadınsın, kadın olmanın onuru gururu olmalı üstünde ve buna göre davranmalısın. Biraz cesaret ve gör bak her şey çok güzel olacak.
Hakkında hayırlısı olsun canım, yardımcı olabilecğeim bir şeyler olursa yazarsın ...

Son düzenleme:
Zaten nedense en çok aldatanlar da bu baskıcı,kıskanc ve kadına nefes bile aldırmayan tipler oluyor!!!

Canım Allah yardımcın olsun.Allah evladından yüzünü güldürsün.ama bence kayınvalidene durumu anlatma.Yüzüne karşı haklısın dese de arkandan hoşuna gider.Ne desen o kadın senin arkanda olmaz

Bu durum bana çok tanıdık geliyor çünkü ben annemle bu hayatı yaşadım.Şu an 22 yaşındayım ama hiç bir şeyi unutmuş değilim.Kızını çok çok iyi anlıyorum.

Ben küçük yaşımdan beri babam annemi bir çok kez aldattı.Annem hepsini buldu yakaladı.Bulduğu için dövüldü,hakaret edildi.Annem kadar bakımlı,güçlü bir kadını da tanımadım bu zamana kadar.O yaşımda düşündüm nasıl nasıl dedim aldatır sebep ne? bulamadım tamamen bencillik,sorumsuzluktu onun yaptığı.Kıskançta değildi hiç.

Bizi terketti ben lisedeyken son sınıfta.Başka kadınla yaşadı..Ve biz annemle savaştık.Annem zaten bekarken çalışmış bu durumlar olunca yine çalışmaya devam etti.Tornacıda bile çalıştı.Erkek işidir ya sözde...Ben üniversiteyi kazandım zorluklarla okudum ama içimdeki kin hiç bir zaman sönmedi.Annemle tekrar barıştılar şimdi mutlu gibi yaşıyorlar.Ama ben anneme de kızdım neden bırakmadı o adamı diye.Sevdim dedi vazgeçemedim,yalnız kalmaktan korktum dedi.

İşte bu duygular yüzünden asla terketmedi.Belki bu zayıflıktı hastalık derecesinde bağlılık.Bilmiyorum hala çözemedim.Ama şunu biliyorum ki babama karşı tek hissettiğim acıma.Hala keşke bıraksa derim.

Senin tek düşünmen gereken kızın ona güvenli bu iğrençliklerden uzak bir hayat sunman.Ayaklarının üstünde durmakla da bitmiyor.Soğukkanlı ol ve kızın için savaş...

Son düzenleme:
Zaten nedense en çok aldatanlar da bu baskıcı,kıskanc ve kadına nefes bile aldırmayan tipler oluyor!!!

Annemle konustum,bu sefer aglamadan!Dik durdum ve sert konustum,sordum"simdiye kadar cocuk diyordunuz ama kizimda babasini istemiyor.Konusarak anlasin diyordunuz.....kendisi asla hatasini kabul etmeyen biri nasil konusulur boyle bir insanla......konu komsu ne der diye dusunuyorsunuz.....kim bize ekmek,su veriyor!?Biz kimseye hesap vermek zorunda degiliz,anlasamadi ayrildi dersiniz biter dedim.Babama da cok kirginim cunku bunca yil bunlari cekmeyebilirdim dedim."Topla esyalarini gel,biz hala hayattayiz ve seni sokakta bulmadik"dedi.Ohhhh,rahatladim bunu duymak istiyordum!Simdi ozur dilemeye yuzu olamaz,baska sans isteyemez cunku ikinci degil 12 sansini bile degerlendiremedi!Aslinda herseyde bi hayir vardir cunku evliligimizin ikl yillarinda ayrilsam aklimda bazi keskeler olurdu.Pisman olurdum belki elimden geleni yapmadim diye.Simdi oyle degil......Kendimi cok yorgun hissediyorum belki,bi savasin icinden cikmis kadar ama bu savasi ben kaybetmedim.....cunku benim bir kizim var!Bana hep gunduzleri gokyuzune bakinca"Anne seni bulutlar kadar seviyorum!Aksam olunca...Yildizlar kadar seviyorum! diyen

Son düzenleme:
annenle konuşup ailenin desteğini arkana almana sevindim.kızınla sana mutlu huzurlu bir hayat diliyorum canım

Anneleri babalarindan siddet goren kiz cocouklari da eslerinden siddet gorduklerinde bi=una ses cikartmiyorlar cunku bunu normal zannediyorlar, herhalde kizinin bu sekilde yetismesini psikoljisinin onarilmayacak sekilde bozulmasini istemezsin bir anne olarak. Bunlar geri gelmeyecek seyler.Bir anne olarak cocugunu o adamdan uzaklastirman lazim. KV ve Kp her anne baba gibi cocugunu hakli bulacaktir, erkektir yapar kadin olsaydin da eve baglasaydin diyip uste cikmaya kalkip sadece sinirlerini bozar senin. Bence bir avukatla konusup ne sekilde delil toplaman gerektigini acilen ogren.SMS delil sayilir mi vs...bunlari avukattan ogrenmen onemli olacak yasal surecte.

keşke işinden ayrılmasaydın
ama kimseden yardım beklemeden başının çaresine bakmalısın bu belli, ailen yanında değil
ama bu adamın yanında çocuğunun da psikolojisi bozulcak, sağlıklı bir ailede yaşamadığı için
bence bir iş bul, devletten ne imkanlar veriyormuş araştır, ve ayrıl, yoksa sonunuz çok fena
ilerde büyüyünce kızını da döver bu adam

bizim çok yakın bi akrabamızın evinde hiç huzur yoktu, baba anormal bi tipti
gitti bu kız sapık olduğunu evlendiği gün öğrendiği adamla, artık çok geç çekicem ben bu adamı deyip evlendi
sonuçta yine boşandılar
ama gördüğün gibi anormal bi ailede büyüdüğü için kız kendini o adama mahkum hissetti, ve evlendi, bi de çocuk yaptı bile bile
sen de kızının böyle ezik mi yetişmesini istiyorsun

o adamdan bir an önce kurtulmalısın.Sadece kendin için değil ayrıca kızın için de kurtulmalısın.Öyle bir ortamda çocuk büyütülmemeli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…