Evliligimde bir tek aldatilmak eksikti,simdi hersey tamam!

birde biliyorsunuzdur, aldatıldığını ispatlayanlara hakim edinilen malların tamamınıda verebiliyor

Iyide nasil ispatlicagim?Zaten mesajlari silmistir.Kafam cok karisik!Evin daha borcu var.satmak gerecek buyuk ihtimal ve kalan para ikiye bolunecek sanirim.Ne hayallerle aldik su evi.....nasil maddi sikintilar icinde duzduk,dosedik.Sabrim sona erdi ve simdi aileme bunu anlatirsam yine mi cocuk diyecekler.ayrica siddet meselesini soylemedim kendilerine,sadece cok yakin iki arkadasim var buna sahit olan.Aaaa...unutmadan birde bikere kv.gordu ama o sadece kapiya dayanmis bakiyordu.Birde saygi diyor baska bisey demiyor kadincagiz!Boyle bi kadina nasil saygi duyulur!?

bence senın yapacagın en buyuk ıntıkam hukukı mucadelenı baslatıp ayaklarının ustunde dımdık durup hem ana hem baba olmak cocuguna hıc aılesınden ıntıkam alıp onlara bu durumu acıklama derdıne gırme oğullarına toz kondurmazlar dırek bıtır en buyuk ıntıkamı pısmanlıgı yasarlar

Iyide nasil ispatlicagim?Zaten mesajlari silmistir.Kafam cok karisik!Evin daha borcu var.satmak gerecek buyuk ihtimal ve kalan para ikiye bolunecek sanirim.Ne hayallerle aldik su evi.....nasil maddi sikintilar icinde duzduk,dosedik.Sabrim sona erdi ve simdi aileme bunu anlatirsam yine mi cocuk diyecekler.ayrica siddet meselesini soylemedim kendilerine,sadece cok yakin iki arkadasim var buna sahit olan.Aaaa...unutmadan birde bikere kv.gordu ama o sadece kapiya dayanmis bakiyordu.Birde saygi diyor baska bisey demiyor kadincagiz!Boyle bi kadina nasil saygi duyulur!?

Ya ne evi borcu arkadaşım? Şiddet var, aldatma var bir tek huzur yok o evde. İşe girersin, cocuğuna da annen bakar tertemiz yaşar gidersin.

Adam özür dileyeceğine bir de hırpalamış. Bir hırbodan bahsediyoruz, normal bir insandan değil. Ayrıca konu kayınvalide değil, eşin.

sana sıddet uygulayan kayın valıden degıl esın sonuc ıtıbarı ıle sesını cıkarsa ne olucakı senın esının sana saygısı yoksa kayın valıdenın saygısı olsa ne ye yarar

TÖBE TÖBE TÖBEEEEEEEE.....
daha neler duyucam yarabbim ben bu sitede...
bu nedir arkadas ya..
seker almadın dıye doven adam..
kuzenınle kırıstırıyon dıyen adam..
senı aldatan adam..
uyandırdın dıye hırpalıyan adam...

walla cozum gelmıyor aklıma..
bosanmak ama onada sen yanasamıyorsun anladıgım kadarıyla..
keske o cocugu barı ortak etmeseydın bu dunyana...
ben senın yerınde olsam delırtırdım onu..(allahım koru yarabbim)
suphelendırırdım hal ve hareketlerımle..
evden uzaklasmıs gıbı yapardım herseyı...
sıddet uygularsa gıdıp rapor alırdım hemen..

canım o kadar güzel ve bakımlısın ki seni nasıl aldatmış... yaptıkları affedilecek gibi değil emin ol boşandığında çok mutlu olursun sana faydası ne ki biran önce boşan kurtul hayatını yaşa kızınla

emelcigim okadar uzgunum ki suan sadece sakinlesmek ve akilli davranarak bu durumdan kurtukmak istiyorum.bu sabah direk soyledim davamizi acalim bitsin bu is diye....tmm.dedi.Yalniz keske ev almasaydik anlasmali da olurdu...simdi cok uzun surer hersey ve ben coook yorgunum!bir an once kurtulmak istiyorum!Kimseyle savasacak gucum kalmadi

cok gecmis olsun :KK43:(
bu adama ne yapacaksan kendin yap kv kp hiiic medet umma,arayip yedigi halti anlaticam sulalesine rezil edicem diyorsun ama onlar zaten malinin ne b...k oldugunu bilir veeee yine seni suclarlar.keske isten cikmasaydin,ayrilmak zor ana boylesinede katlanmak zor...anben baban ne derse desin kendine biraz saygin varsa ayril anladigim kadariyla 27-30yaslarindasin yani yeterince dogru karar verebilecek yastasin.baban uvey babadan bahsediyor ama babana ben ikinci evliligi dusunmuyorum dersin(en azindan birsure dusunmezsin )Boyle bir irtamda kizinda sagliksiz buyuyecek babasi boyle davranan bir cocugum insanlara erkeklete guveni kalmaz ileride kendiside yanlis evlilik yapabilir.....
biran once silkelen kendine gel sonra ayrilik ve sonrasi icin guc toplayip yeni bir duzen-hayat kur kizinla kendine

evi borcu ne düşünüyorsun hayati tehliken var resmen sakın çocuğum var da deme çocuğun gözleri önünde bu adam sana yapmadığını bırakmıyor , kendini aklama yoluna bile gitmiyor ortada büyük bir sevgisizlik var , kimsenin şahit olmasına ihtiyacın yok ne yaşadığını sen biliyorsun , bu hayata bu adamdan işkence çekmeye gelmedin sana ayrı yazık çocuğuna ayrı yazık Allah yardımcın olsun dilerim en kısa zamanda kurutlursun şu barbar ahlaksızdan

nutkum tutuldu ama daha çok üzüldüm. lanet olsun o adama. diyecek bir şey yok. evdeki kadını kadın yerine koymaz dışarıdaki kadına kendini kadın gibi hissettirme pof kesilirler..
varsa alınacak bir şeyi bırakma yanına ama kendine hayrı yoksa maddi anlamda kendini kurtar gitsin.. Allah yardımcın olsun.

Esin tutunacak bir dal birakmamis ki evliligini surduresin. Hem sana hem cocuguna hayir gelmez o adamdan.

Benim asil anlamadigim bir anne baba icin evlattan daha degerli nedir ki su dunyada.

Senin icinde bulundugun zor durumu gormezden gelip daha hala elalemin dedisini kodusunu dusunuyorlarsa sadece pes diyorum annene babana.

Sen butun bu olanlara tek basina gogus germissin bu gune kadar, bundan sonrasinda da dimdik ayaklarinin uzerinde duracak ve kizinla birlikte yepyeni bir hayata baslayacagina inaniyorum.

Ya abi ben bu adamları anlamıyorum kadını çantada keklik gördüğü için özür dilemeye bile tenezzül etmiyo nasıl olsa baba evine gidemiyo işi yok paarası yok çocuğu var bana bağımlı her haltı yiyim ohh

kocanın elle tutulur bir yanı yok :KK23:belli ki aileninde sana hayrı yok :KK19:yerinde olsam tekrar işe girer aldatıldığımı şiddet gördüğümü ispat edip boşanırdım nafaka tazminat neyse hakkım alır kendime yeni bir hayat kurardım kolay değil biliyorum ama bu adam çekilmez canım :KK50:Allah yardımcın olsun sana güç versin canım

evliliğini sürdürebilceğin hiç bir artın yok ki senin
çocuğum için desen bile
çocukta babasını istemiyor diyorsun ki
herşeyi birak ardında
al çocuğunuda çık git ikiniz birbirinize yetersiniz...
allah yardımcın olsun...

Ya abi ben bu adamları anlamıyorum kadını çantada keklik gördüğü için özür dilemeye bile tenezzül etmiyo nasıl olsa baba evine gidemiyo işi yok paarası yok çocuğu var bana bağımlı her haltı yiyim ohh

böyleleri kadını çantada keklik görmüyor ki zaten. hiç bir şey olarak görmüyor hatta görmek istemiyor. keşke olmasa diyor da rahat rahat fingirdeşsem.

diyecek söz bulamıyorum sadece üzgünüm çok üzgünüm.

ALLAH (cc) sizin ve çocuğunuzun yardımcısı olsun ve sizi hiç kimseye muhtaç etmesin inş. :KK43:

Hayatından sadece sen sorumlusun. Ne annen ne baban.
Onlar kendi tercihlerini yaşıyorken, sen de kendi tercihlerini
yaşamalısın. Destek alamamış olman, onları mutlu etmeye
çalışman seni ve çocuğunu tüketiyor. Değer mi elalemin lafı
çocuğunun geleceğine???

Zaten çalışan bir bayanmışsın. Yine bir iş bulabilirsin. Tek başına
da yaşayabilirsin. O sana laf edecek çevreden uzaklaş madem.
Sana hayatını onlar vermedi ki, onlar değerlendirmesini yapabilsin...

Ayrıca gücüm yok deme. Eziyetlerine, cefasına katlanmaya güç
bulmuşsun. Şimdi hayatını kurmak için gerekli güç. Hangisi için
değer gücünü harcamak???

Elbet yorulmuş, üzülmüş, yaralanmış olabilirsin. Zaten bu duruma,
eziyete katlanman akıl almaz bir şey ama çevreyi, insanları hatta
aileni bir kenara koyarsan, kendini ve evladını düşünürsen gayet
dinlenmiş hissedersin kendini. Gücün sana, yavruna lazım. Birilerini
dedikoduları için kendi hayatını feda etme...

Eşinin tahammül edilecek hiçbir yanı kalmamış anlattıklarına göre. Yol yakınken, henüz geçken ve iş bulma imkanın daha çokken bırak git kendine bir yol çiz. O zavallı masumu da bu tür bir ailede yetişmek zorunda bırakma

X