Evliliğim, eşim ve kızı lütfen yardım edin

Iyyy, KK kadınlarına varoş diyenin tarzına da bakın hele. Leş gibi bir metres mesajı bu aşağıdaki sizseniz. Gittiğiniz iğrenç gece kulübü tarzı yerlerde, üzerinizde ucuz bir abiyeyle saniyesinde hayal edebildim. Ayrıca babası kızını çok seviyor, pipisinin derdi bitince de kızından başka düşündüğü bir şey kalmayacak. Kudurun.

Eklentiler

• 07013095-8C88-4E99-97C4-29C241118D29.jpeg
    168,7 KB · Görüntüleme: 138
Çocuk babasını istiyor ya babasını. Ne sinsiliği zaten? Dilekçiim kendiyle karıştırdı herhal.

Aboo benn bunlari kaçırmışım. Baya sirazeyi aşmış. O ana denk gelseydim bende özlü sözler yazabilirim aslında yetişemedim demekki

Benim bir teorim var arkadaşlar. Bu konuları açan ailesi tarafından benzer şeylere maruz kalan bir çocuk. Bir sürü platformda bu tarz konular açmış ve kendine yapılanın adil olup olmadığını anlamaya çalışıyor ve üyeler üvey annesine saydirinca biraz olsun rahatlıyor ve adalet duygusu artıyor. Biraz iskenceli bir katarsis yaşadığını düşündüm çocuğun hatta. Yani yaşadıklarını kendi ağzından değil karşı tarafın ağzından anlatmayı seçmesi de bir çeşit buna hizmet ediyor olabilir... (Yazım tarzı konuyu anlamayacagimizi düşünmesi filan 28 yaşında biri olamaz bu kişi diye düşündüm çok karikatürize.)

çocuktan kurtulmak istiyorsanız kesenin ağzını baya bir açıp anneye ayrı ev düzün. bir maaş kadar da nafaka verin. o zaman kız annesiyle yaşar zaten.

Mantıklı lan, ben böyle varsayımlara hemen ikna olurum

İyimserliğin dibini görüyorumdur.

Hiç bu açıdan düşünmemiştim.

Sanmıyorum.

Kelimesi kelimesine aynı mı olur ya konunuz bari içerikte değişiklik yapsaydınız inandırıcı olsun diye ama yine aynı kin nefretinizi kusmuşsunuz :) Allah o kızı sizin gibi psikopattan ve baba rolüne bürünmüş ama olamamış kişiden korusun en çokta kız için endişeleniyorum.

İlginç bir bakış açısı ama konu sahinin ailesinin düşüncelerine varana kadar yazmış. Küçük bir çocuk bu kadar yazabilir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…