Evli erkeğin erotik hikaye okuması

Ya ablacığım kusura bakma lütfen de kocan biraz ab*za diye tabir ettiğimiz erkeklerden sanırım... Ya yuvayı dişi kuş yaparları filan geçin sizin tez zamanda adamın hatalarını bir bir yüzüne vurup bir süre soğuk davranmanız gerek, belli ki siz elinizden geldiğince kadınlık yapıyorsunuz. Sorun eşinizde, ve birçok sorunu da var belli ki...

Evlilikteki asil sorunu bu deil.Saha onemli sorunlar var .Onlari cözmeleri gerekiyo.Bekar olunca hersey kolay geliyo insana ama evet yuvayı dişi kuş yapar malesef

Bence surekli okumuyorsa ilk defa olan bir seyse cok abartmissiniz. Oluyo nette biraz takilinca merak ordan oraya surukluyo. Bana bakis acisi degisti derken begenmiyor mu artik?
Bılmıyorum artık hıcbısey bılmıyorum meslegıme kızım oldu vs atanamadım esım ayrı nasıl durcaz dedı onun ıcın gıtmedım ama bosunaymıs herşey hayatımı eşime ve kızıma adadım karıyerımden vazgectım mesleğimden koskoca bir yazıkkkkmıs

Yuvayı dişi kuş yapsın herşeyi cocukla ılgı
Evlilikteki asil sorunu bu deil.Saha onemli sorunlar var .Onlari cözmeleri gerekiyo.Bekar olunca hersey kolay geliyo insana ama evet yuvayı dişi kuş yapar malesef
Lensın ev işi ıstekler fıkırler herşey dimi herseyı kendım halledeceksem neden evlıyım hayat müşterek dımı yerı gelınce boyle denır.. ama yuva kotuye gıdınce dısı kus dısı kusluktan ıstıfamı basarım bende arkadaş

Aıleme takar bana surat yapar aılem gelıe ayrı bı surat ınsanın agrına gıdıyor susuyorum gormezden gelıyorum cok sorunumuz vardı defalarca ayrılıktan donduk zaten ha duzeldı cocuk var ha duzelır kızım ıcın sabrettım sabredıyorum bı gun fok iyi ertesi gun tanıyamıyorum dengesiz

Oohoo adam neresinden tutarsan orasından elinde kalıyor .. çaktırmadan takibe devam ..azgın teke !!!

Evli erkekler erkeklikten çıkmıyor sonuçta. Tabii ki istemeyen istemez ama bugün hala birileri eşim cinsellik içerikli video izliyor diyor ben şaşırıyorum. Elinin altında internet olan herkes bir şekilde bir şeylere bakıyor günümüzde.

Kriz çıkacak kadar büyük bir olaysa evde varsa internet kaldırılır en azından girme sıklığı azalır.

İçinde olduktan sonra ıntermetı kapat kabloları kes ne fayda bulur yolunu işyerinde yalnızken vs.. guvenım bıttı artık sevgım azaldı uzulmuyorum tek uzuldugum kızımı bu konulardan nasıl uzak tutarım bosanırsam kızım babasına cok duakun nasıl atlatıeım tek dusuncem bu

Yani cok derdinizi anlamadim. Eger erotik hikaye okumasindan dolayi bunlari soyluyorsaniz dert edilcek bir sey yok bana gore. Kadin muhabbeti nasil dondu bi kisi uzerinden mi bak nasil yakismis gibi yoksa genel olarak tayt seksi duruyor gibi mi? 2. Ise onda da cok sorun yok. En.azindan bosanilcak bir sey yok biraz parlasaniz yeter.

Evet ama neden evlenılıyor arzuları esle bastırmak ıcın helal yol ile olması için yoksa herkes bekar ohoo süper yasar gıderdı aıle kurumu olmazdı coluk cocuga kotu ornekler yasatılmazdı ozaman

Esımle tlfnda knusurken tlfn acık kaldı alo alo dedım basladı arkadsıyla ıste o kızlar varya hanı soyle gıyen boyle varya falan uf dercesıne bırıne anlatıyordu dırek kaoadım ve o an agladım agsına sıctım ama bosuna uste cıkmaya calstı herzamankı gbı zorlasam benı suclucak berbat

Ergen kalmis esin duz duvara tirmaniyo tovbe yarabbim. Insan evliyken boyle seyler dusunse bile ar eder bahsetmeye ya. Valla ciddi ciddi oturun konusun yaptiklarini ve rahatsiz oldugunuz seyleri tek tek anlatin. Duzelmezse bitireceginizi de soyleyin ceki duzen versin. Yani evet aldatmamis ama bi kadin icin kocasinin millete agzindan salyalar akitarak kadinlardan bahsetmesi de cok asagilayici. Sanki yoklukta. Bi de kufurlu konusmayin siz yine de yasak.

Gulerek de olmuyo kufurle konussam neye yarıcak agsımı bozdugumla kalmıs olucam gerek yok kendımı kucultmeye.. ben artık zaten cok yoruldum. Hıcbı tepkım yok aslında nötr en kotusude bu ya nefret guclu olsa asktan bahsedeblırım ama o da yok asırı uzuntu yok ınsan soguyunca agır gelmıyor yasadıkları galıba

Simdi problem sizsiniz. Nefsine hakim olmayan bir erkek sizi zorla "kapat" mis. Neden onun nefsini siz cekmek zorundaymissniz?

O ortuyu cikarip onun gozu onunde atese verin ve asla size ne giyecegini dikte edemeyecegini bildirin.

Bu boşanma sebebi olmasa da bu soğukluk yeterli sebepleri doğuracaktır zaten muhakkak. Demekki açık kadınlara özeniyor. Ama boşver madem kapanmayı başarabilmişsin, vazgeçme onun için. Karısı varken başka hayaller kuran adama değmez bacım..

Bu sebepten boşanır mi ?Bence hayır erkekler hep böyle.Bundan boşansan başkası ile evlebsen o da yapacak bunu hatta daha fazlasını.

Genelleme yapmak doğru olmaz. İçinde biraz da olsa Allah korkusu olan ve bekarken her şeyi yaşamış, görmüş, doymuş, aç olmayan adam yapmaz. Ama baskılanmış eli kadına değmemiş gizli işler çeviren adamlar yapabilir.

Bana çok ergence geldi. Eğer o hikayelerde sapkın bir durum yoksa (ensest gibi) bence okumasının bir anlamı yok. Ha bağımlılıktır onu bilemem...

Tesetturlusunuz tamam da evde de tesetturlu degiliz sonucta dimi? Baska bir kadinla ilgili kupesini bile konussa benim midemi bulandirir bu ayri. Ama cinsel anlamda eksik buluyordur belkide hayatinizi. Nelerden hoslaniyorsa oyle giyinebilirsiniz kendi cizginizden cok cikmadan. Yinede baska seylerde arayacak mi careyi o zaman bakarsiniz

Bosanma sebebi degil.
Cinselligi bu kadar tabulastirmayin. Ne var hikaye okumuşsa. Sizinle duzenli bir paylasimi olmadigini soylemissiniz.
Buyuk ihtimalle sizin cinsellikten aldiginiz bir haz yok. Esim bana yaklasiyor cumlesi zaten her seyi anlatiyor. Siz ona yaklasin?! Ama kendiniz icin.
Evvela kadinlar vücudunu tanisin, cinselligi erkek icin yasamasin.
Gerci kime anlatiyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…