Evli erkeğin erotik hikaye okuması

Kendi itiraf etsydı belkı dedıgın olablrdı ve bugun telefonunu elıme vermek ıstememsı benı supheye dusurdu ılkkez ınternetten bırsey arastırcaktm benım ınternetım bıttı ver dıyorum tamam hadı yatalım kapat hep cebınde saklamalar vs uyumasını bekledım ve twlwfonuna baktım. En bas sekmelerde gordum arastrma yaparken resımler cesıtlı pis vs sokkkk oldummmyaa

Ben bu cevapta kendi isteğinizi göremedim. Kendi isteğiniz olsa eşim ve kendim diye cümle kurmazsınız. Üzüldüm sizin adınıza.

Elbette çocuğu olan evli bir kadın olmadığım için sizi anlayamam ama 10-15 dakika çocuğu yalnız bırakıp da birlikte olabilirsiniz... Ne bileyim cinselliği artık bir görev değil de zevk olarak görme vakti gelmiş sanki...

Ben bu cevapta kendi isteğinizi göremedim. Kendi isteğiniz olsa eşim ve kendim diye cümle kurmazsınız. Üzüldüm sizin adınıza.
Onu siz bılemezsınız ıstedım mı ıstemedım mı mevzu kapalılık deılkı zaten acaba kapalıyım dıye mı boyle seylere yonelıyor dıye bunu soyledım ben yoksa kapandıgım için mutluyum herkese nasip olsun 3 yıldır kapalıyım ıstemesemde acılırdım ırademle ama eaımın bu hareketlerı canımı cok sıktı ne yapsam bılemıyorum

Problemde su ki eşimle bırlıkte olmaktan zevk duymuyorum. Yaptıkları kavgalar hersey aklıma gelıyor taytlı vs kadınları anlatırken ıc cekısı bı de ustune bu hıkayelerı okuması soguttu suan dokunması dahı ıstemem nefret ettım

Bunu eşinize güzelce söyleyin, hatta güzelce olmasa bile söyleyin... "Buraya buraya girdiğini gördüm, sana dokunasım gelmiyor" diyin...

Yalnıs bırakmak mı 3 yasında ve herseyı anlıyor ıkı dk yanında durmasak nerdesınız ne yapıyosunuz anne vs dıye sorguluyor o halde bızı gormesı cok yanlıs uyumasını beklıyoruz uykusuz bır cocuk benım yapacak bıseyım kalmıyor normalde hep kavgalıyız aılemi esım sevmez annemlere bıgun gıderım bır hafta kus gecırır surat tavır sebepsız yere yanı aramız hep sorun evlılıgımızın ılk gununden beri sorun

Neden hanfendinin kafa yapısını asagılayip durmussunuz.Benim icin aldatmadır bu.Aldatmanın sözlügümü varmıs söyle olursa aldatma olur böyle olursa aldatmak deil diye.Herkesin karakteri inancı yasayıs tarzi cevresi vs. Farklıdır.Size normal gelen baskası icin bi dert olabilir .

Bunu eşinize güzelce söyleyin, hatta güzelce olmasa bile söyleyin... "Buraya buraya girdiğini gördüm, sana dokunasım gelmiyor" diyin...
Dıyecegım yarını beklıyorum.. demeden bırakamam gozume uyku gırmıyor.. normaldede en ufak tartısmada cocuk olmasa sen gorurdun bu kıza dua et dıyor bana hep bosancaz az kaldı vs dıyor

Iyy, ben resim falan açmadım ,direkt grinin elli tonu gibi hikaye okudum :)

Telefonu saklaması hiç hoş değil ..cinsel problemleriniz mi var ? Bugün hikaye okur ,yarın gider hikayenin baş rolü olur ..dikkat et ,bir falsosunu yakalarsan asla affetme ..

Bunun bir çaresi yok gibi. Erkekler böyle.

Gozune iyi gelmeyen adam dımı zamanında benım ıcın ölüp bıten dogunla uc bes kılo kaldıgı ıcın mı gozune guzel gelmez elım ondan baskasına kendımı bıldm bılelı degmedıgı ıcın mı namusumı korudugum için mi yanastıgımda benı ıttıgı ıcın mı?? Her kavgada bosancaz cocuga dua et dedıgı için mi kıytırık tayt dımı sise göre oyle olablr tabı yasayan anlar

Dıyecegım yarını beklıyorum.. demeden bırakamam gozume uyku gırmıyor.. normaldede en ufak tartısmada cocuk olmasa sen gorurdun bu kıza dua et dıyor bana hep bosancaz az kaldı vs dıyor

Ya ne densiz adammış... Hayatını ona ve çocuğuna adamış bir kadına sarf ettiği cümleye bakın... Yavaş yavaş anlıyorum sizi, hem böyle şeyler yapıyor bir de üzerine "kızım olmasa sen görürdün rererö" diye konuşuyor. Başka ne gibi sorunlarınız var ki? Objektif olarak bakabilirseniz olaya sizin de eşinize karşı hatalarınız var mı?

Canım senin yapman gereken en basta evliliginizdeki dier sorunları cözmek.Yani anladıgım kadarıyla sorunlarınız var .Saygıyı azalmıssiniz belli.Bundan dolayı aranızda soukluk olmustur.Önce sorunları cözmen gerek ve yuvayı dişi kuş yapar.Biraz alttan alıp evliligini düzeltmen lazım en basta

Zaten o olcak acaba dıyorum bıldıklerımı soylesem mı bıraz bırakıp takıbe mı alsam sımdı bu okuduklarını bldıgımı soylersem bıdaha hep sıler saklar vs

Elbet vardır yok desem koca bir yalan ancak hamılelıımde baslayan hakretlerı ılgısızlık vs sonu gelmedı ıkı aylıktı kızım anneme gıttım bosancaktım benı sıktır ettı evden karımısın dedı ve kolikti bebğim 12 saat aglardı cok sey yasadım ben cok caresızim

Zaten o olcak acaba dıyorum bıldıklerımı soylesem mı bıraz bırakıp takıbe mı alsam sımdı bu okuduklarını bldıgımı soylersem bıdaha hep sıler saklar vs
Sakin söyleme ..bir süre takipte kal ..belki 2.bir kadın da vardır ,bilemezsin ..emin olduktan sonra herşeyi yüzüne vurur sonra da çeker gidersin ..

Cok üzüldüm durumuna.Ama aslında konuyu yanlıs yazmışsın.Tabi oda derr ama ciddi sorunlarıniz var.Bunlari konusup cözün ama tartısarak deil medeni bi sekilde oturun konusun.Yada isin icinden cikamazsaniz bi aile danısmanina gidebilirsiniz

Sakin söyleme ..bir süre takipte kal ..belki 2.bir kadın da vardır ,bilemezsin ..emin olduktan sonra herşeyi yüzüne vurur sonra da çeker gidersin ..
Suan susucam gırdıgı sıtelerı telefonumla foto cektım ıspatımla vurucam sevgılıyken elalemın akrabası ıcın gıdıp tanıstırdıgı kızla foto vs cekınmıstı affettm sonra bu sokaktakı sırfntılar hakkndakı knusmalar sımdı seks hıkaye okuma delırcem

Bence surekli okumuyorsa ilk defa olan bir seyse cok abartmissiniz. Oluyo nette biraz takilinca merak ordan oraya surukluyo. Bana bakis acisi degisti derken begenmiyor mu artik?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…