Evli biriyle beraberim

Sadakatsiz dizisi vardi bir ara populerdi Volkan evli oldugu halde metresi vardi oda ona ev filan almişti çocugunun birikimiyle birde ikisinide ayni anda seviyorum diyordu yani ikisinide idare ediyordu ayni bu eleman gibi sonra karisi intikam aldi falan filan kisa bir özet konu sahibine izlemesi tavsiye edilir🤣

Merhaba arkadaşlar evli biriyle beraberim birbrimizi çok seviyoruz ... Ve onun eşi hep problem yaratiormus die aldatiormus onu benle tanıştı gerçektende çok iyi biri benim bir çocuğum eşimi kaybettim iki sene önce şuan tanıştığım kişi benle çocuğuma sahip cikior evde açtı bana biliorum evli biriyle olmak yanlış birşey ama biz gizlice dinen nikah kıydı seviyoruz birbrimizi sizce arkadaşlar doğrumu ??aranızda böyle olanlar yazabilirmi lütfen
Uyduruyor yahu yani yok artik 😀

Merhaba arkadaşlar evli biriyle beraberim birbrimizi çok seviyoruz ... Ve onun eşi hep problem yaratiormus die aldatiormus onu benle tanıştı gerçektende çok iyi biri benim bir çocuğum eşimi kaybettim iki sene önce şuan tanıştığım kişi benle çocuğuma sahip cikior evde açtı bana biliorum evli biriyle olmak yanlış birşey ama biz gizlice dinen nikah kıydı seviyoruz birbrimizi sizce arkadaşlar doğrumu ??aranızda böyle olanlar yazabilirmi lütfen
Çok mu seviyorsunuz birbirinizi🤔?

ben de yayınlandığı dönem izlemedim şimdi izlemeye başladım . ilk bölüme baktım dün gece. herkes kandırmış kandını çok üzüldüm ya yazık. az bile yapmış onlara
Hem kadını kandırıyorlar hem de etmediklerini bırakmıyorlar.Hem suçlu hem güçlüler ama Asya çok güçlü bir karakter.Tum bölümleri izle güzel bir dizi.Gercek hayattan alıntı hep bu tarz diziler.

Yok olmamış ama bu fake konu denemesi. Hikayenin konusu doğru ve patlayacak bir konu ama güzel işleyememişsiniz. Böyle haberim yoktu evli olduğundan diyerek bir hikaye uydursanız, süsleseniz püsleseniz, kullandığınız dili bu kadar "saf, cahil" artık tanımı neyse, böyle birinin ağzından yazıyor gibi yazmasaydınız belki olurdu. Ama bana geçmedi.
Olmamış, bizimle değilsin.

Ben istemedim cnm bnm ama çok ters tepki aldım herkeze şuan buyuk konuştu herkzn başına gelebilir
Evet insanlar kinadiklari yerden sinanirlar hep kimse bunu unutmasin ne olur... Sen de bence adama daha fazla zorluk cikarma canim ayni evde birlik olsun hem cinsel hayatiniz da renklenebilir eger diger esi de ikna ederseniz pozitif dusun canim.

Gizlice kıyılan nikahin geçerliliği yoktur İğrenç zihniyetinize ALLAH'I alet etmeyin azıcık utanmaniz ,korkunuz olsun.Kimseden cekinmiyorsunuz bu çarpık ilişkinize aşk diyorsunuz evladinizdan utanın.Gercektir diye yorumladım. Hayal ürünü ise üstünüzü örtün bir yanınız bayağı açıkta kalmış

O kadar normal gelmiş ki size bu durum, m.tres olanlar yazsın diyorsunuz 🤣🤣

Ahlaksızca tabii bu benim yorumum. İkincisi dini nikah diyorsunuz gerçekten şaka gibisiniz cahilliğiniz göz kamaştırıyor

X