Evli bir adamdan hamile kaldım kürtajın süresi geçti bunlar kabus olsun lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnstagram adresinde bile ekliydim evli olan biri bana göre instagramına çocuklarını ailesini koyar değil mi ama instagramında asla böyle bişey yoktu parmağında yüzük yoktu evine gittiğinde facetime aradığımda açıyordu geceleri bile mesaj atıyordu evden anlık atmışlığı bile var bazen telefonlarıma dönmüyordu sonrasında döndüğünde neden açmıyorsun demiştim iş güç canım kusura bakma diyordu şimdi ben böyle birinin evli olup olmadığını nasıl anlayabilirdim ? ben arkadaşının söylediklerine inanmamıştım gerçek asıl instagram hesabının bulduğumda inandım arkadaşının söylediklerine çünkü instagram profili ailesiyledyi ve beni o instagramından engellemiş arkadaşımıj instasından baktım onada
Bu saydıklarınız bahane. İçten içe sizde evli olduğunu biliyorsunuz ancak yaptığınız yanlışın sorumluluğunu kabul etmeyip savunma mekanizmanızı devreye sokup bilmiyordum diyerek iç sesinizi rahatlatmaya çalışıyorsunuz.

Hade bu söylediklerinizi de kabul edelim. herif 4 çocuk babası yaşı sizden baya büyük olmalı buradan da mı anlamadınız. Erkek arkadaşım 29 yaşında olmasına rağmen tanıştığımız da evli mi yoksa bekar mı ilk bunu araştırmıştım. bekar olduğundan emin olduktan sonra onu kabul ettim.

adama babalık davası açarsın. onun çocuğu olduğu ispat edilir. az bir miktar nafaka bağlanır. senin nafaka hakkın yok çünkü evli değilsin. zaten adamın 4 çocuğu var. 5. si için çok fazla nafaka verilmez bence. velayeti adama versen adamın karısı eşinin evlilik dışı çocuğuna hem kabul etmez hem de evde asla bakmak için istemez. hangi kadın eşim beni aldattı 19 yaşında bir kızdan çocuğu oldu ne güzel bakayım evde der ki. yüzden velayeti adam almaz. sen de alamayacağın için çocuk yurda verilecektir.

durumunun iyi olduğunu biliyorum yani benim temennim bu çocuğun alınmasından yana ama kürtaj imkansız gibi duruyor eğer doğacaksa da babasının destek olma olayı varsa mahkemeye başvurabilirim ayrıca doğurup sosyal hizmete vermekten bahsedenler olmuş yani öyle bir durumda psikolojim daha çok bozulacak eminim düşünüyorum da ben hayatıma devam ederken benden doğmuş biri var ve hayatta bilmiyorum çok değişik bir his uyandırıyor bana

durumunun iyi olduğunu biliyorum yani benim temennim bu çocuğun alınmasından yana ama kürtaj imkansız gibi duruyor eğer doğacaksa da babasının destek olma olayı varsa mahkemeye başvurabilirim ayrıca doğurup sosyal hizmete vermekten bahsedenler olmuş yani öyle bir durumda psikolojim daha çok bozulacak eminim düşünüyorum da ben hayatıma devam ederken benden doğmuş biri var ve hayatta bilmiyorum çok değişik bir his uyandırıyor bana
Ozaman bebeğini verme ama bakım parasını nerden bulacaksın önündeki hayatın zor olacak keyfini sürdüğün aşk hayatın çocuktan sonra kabus olacak ,hiç cinsel ilişkiye girerken bunlar aklına gelmedi mi ? Özgür cinsellik sonrası kabus işte

Ozaman bebeğini verme ama bakım parasını nerden bulacaksın önündeki hayatın zor olacak keyfini sürdüğün aşk hayatın çocuktan sonra kabus olacak ,hiç cinsel ilişkiye girerken bunlar aklına gelmedi mi ? Özgür cinsellik sonrası kabus işte

spiral varken hamile kalacağımı nasıl düşünebilirim??

Suan gecimini nasil sagliyosun nerede kaliyosun ? Sosyal hizmete verip tamamen birakmak zorunda degilsin zaten

Partime çalışıyorum tek yaşıyorum ayrı evdeyim bir yandan okuyorum ama okulum şuan online ama seneye online olacağını sanmıyorum
Part time maasiyla kira fatura vs ödeyebiliyosun yani. Bu devirde imkansiz gibi bir sey bu erkek arkadasin yardim ediyodu sanırım

beni tanımamış derken tabi ki beni tanıyor hanfendi beni tanımasa nasıl olabilir böyle şeyler anlamıyorum biz onunla çok uzun süredir tanışıyoruz
Zengin bir adamdan hamile kalıp neden evlenmek isteyim ? ben daha okulumu bitirmedim evlilik mi düşüneceğim sizin bence gerçekten sorunlarınız var gerçekten çünkü her söylediğim cümlede bir yalan arıyosunuz
Bu kadar akılsız bir üniversite öğrencisi hayal edemediğinden inanamadım belki de. Kendisinden 15 yaş büyük adamla sevgili olup adam akıllı kontrol etmiyor, adamın korunma yöntemi dahil her kararı almasını sağlıyor. Ve tam 4,5 ay hamileliği anlamıyor.
Böyle biri olmanıza inanamıyorum. Elinde internet var, okul kazanıp okuyacak kafan var. Bu kadar peş peşe büyük hataları yapamaz bence hiç bir aklı yerinde genç.

Kalan var çünkü piyasada kalitesiz olanlar var kadın doktor göstermişti kaliteli ve kalitesi olanı ben kaliteli olanı taktırdım hamile kalmadım evli olduğum halde
bende yeni evlendiğimde korunma amaçlı taktırmak istemiştim bir kaç doktorla görüştüm ve hepsi aynı şeyi söyledi doğum yapmadan spiral takılmaz . acaba benim şehrimdeki doktorlarda mı sorun var yoksa konuda mı ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X