Evli bir adamdan hamile kaldım kürtajın süresi geçti bunlar kabus olsun lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence babasına söylemen lazım seni böyle zor bi duruma düşürmüş ve şuan ulaşamıyorsun ben olsam söylerdim seni yarı yolda bırakmış onunda düzeni bozulsun ayrıca çocuğu aldırma aldıramazsında yasal süreyi geçmiş bakmayacaksan babasına yada sosyal hizmetlere bırak

yemin ederim evli olduğu aklımın ucundan bile geçmedi çünkü çok güzel rol yapmış bana karısınıda anlayamıyorum bu adam evindeyken benimle facetime konuşuyordu bunu nasıl yapabilir aklım almıyor eve gittiğinde benimle tonla mesajlaşıyordu eşinin yanında bunları nasıl yapabilir
Tamam kendinizi savunup durmayin, evli olmasi sizin sorununuz değil onun sorunu.
Onun evliliği, Sizin sorumluluğunuz değil, onun ve eşinin sorumluluğu.

Tehlikeli bir tip değilse, gidin söyleyin adama ailesine, ateşe verin ortalığı.

Bunun ceremesini neden siz tek başınıza çekiyorsunuz?

Sevgili konu sahibi..
Gençsin, toysun ve başına kötü şeyler gelmiş şimdi bi çare sağa sola bakınıyorsun..
Öncelikle sakinleş ve bu bebek konusunda ne yapmak istiyorsun kendine sor..
İki yolun var; ya kendin büyüteceksin ki bu şartlarda çok zor, ya da doğurup yetiştirme yurduna vereceksin..
Bebeğin babasına mutlaka haber ver yaptığı şerefsizliğin sonuçlarına ortak olmalı zira!
Bütün sorumluluğu tek başına sakın üstlenme, senin hayatın alt üst olmuş bırak onunki de olsun!

yemin ederim evli olduğu aklımın ucundan bile geçmedi çünkü çok güzel rol yapmış bana karısınıda anlayamıyorum bu adam evindeyken benimle facetime konuşuyordu bunu nasıl yapabilir aklım almıyor eve gittiğinde benimle tonla mesajlaşıyordu eşinin yanında bunları nasıl yapabilir
Dört çocuk diyorsunuz en ufağı bir yaşında olsa ikişer yaş olsa büyük olan en az 8 yaşında. 25te erken evlense hemen çpcuk yapsa bile bu adam en az 35 yaşında. 19 yaşındasın, 35i geçmiş adamı nereden buldun ve hiç şüphelenmedin.
Yani anlattıkların dümdüz saflık. Kendinden 15 yaş büyük bir adamla berabersin ama şüphelenmiyorsun. Hemen spiral taktıracak kadar güveniyorsun. Regl gecikmesini umursamıyorsun. İnsan kimsesiz ve ufaksa her gecikmede asıl test yapar aman gecikmiştir diye rahat davranmaz.
Baştan sona sağlık hikayesi.

konu sahibesi, olan olmuş, yasa dışı kürtaj vs bulaşma sakın bu işlere, tek başına halletmemen gereken bi konu bu, adamı bul ve anlat durumu, yok öyle ben bakamam vs durumları, mecburen bakacak evini tutacak, sonrasında da bebeğin bakım desteğini de sağlamak zorunda. şimdi zor gibi görünüyor ama belki ilerde senin can yoldaşın olur o bebek, sen sahipsiz bırakma çocuğunu.

o karaktersizin durumu çok iyi baya zengin onu biliyorum söylesem ne yapacak bilmiyorum beni böyle vicdansızda kandıran biri ailesi duyacak korkusuyla beni öldürür mü sizce gerçekten korkuyorum

Sezeryan yöntemi ile alınamaz mı ?
fakesin yaa bence de
o bebek halk dili ile canlı yani neredeyse tüm organları gelişmiş

sezeryanla doğurtup kendi halinde bırakılıp ölmesini mi isteyeceksin
eğer gerçeksen bu nasıl bir vicdan?
ve o çocuğu doğurursan ver esirgeme kurumuna.. yoksa mazallah bu düşünce ile sokağa bırakırsın sen

bu kız 19 yaşında ve kimsesiz.
Tamda bu yüzden mantikli olmak zorunda yoksa karnindakide kimsesiz olacak. Ayni sekilde kimbilir ne şartlarda ne zorluklar yasayacak. Kimin buna hakki var. 19 yas kucuk bir yas ama bu yasta anne olan binlerce kadin var. Cahiliye döneminde değiliz. Mevcut imkanlari bi degerlendirsin bi baksin kimse okulunu birak yada adam evlide olsa devam et demiyor zaten ona. Kendi ayaklari ustunde durana kadar devletten yardim alsin sonra cocuguna baksin bunu diyor insanlar.

Bekar evi,tanıştığı kızları attığı ev vardır ordan konuşmuştur ya da eşini ailesinin yanına postalamıştır evinden konuşmuştur.
Bazen bana iş güç diye bahaneler uyduruyorsun demişsin.
Böyle şüpheli durumlarda bakacağınız ilk şey kimliği ve e devlet sifresini bir bahaneyle öğrenmek ve ordan araştırmak olsun.İşyerine gelmek istiyorum falan de en basiti.
Sahte hesaplar,facetime falan yanıltır.

Son düzenleme:
o karaktersizin durumu çok iyi baya zengin onu biliyorum söylesem ne yapacak bilmiyorum beni böyle vicdansızda kandıran biri ailesi duyacak korkusuyla beni öldürür mü sizce gerçekten korkuyorum
o karakterde biri mi sen daha iyi bilirsin, korkuyorsan direkt doğum sonrası babalık davası açarsın ama asıl zorlanacağın dönem bu dönem değil mi senin?

şu an evin var mı, nasıl geçiniyorsun? okulun kaçıncı sınıf?

fakesin yaa bence de
o bebek halk dili ile canlı yani neredeyse tüm organları gelişmiş

sezeryanla doğurtup kendi halinde bırakılıp ölmesini mi isteyeceksin
eğer gerçeksen bu nasıl bir vicdan?
ve o çocuğu doğurursan ver esirgeme kurumuna.. yoksa mazallah bu düşünce ile sokağa bırakırsın sen

hanfendi siz benim neler yaşadığımı biliyo musunuz bebeğin babasının ne yalanlar söylediğini biliyo musunuz ? bebek dediğimiz şey iki kişinin istemiyle yapılır bizim öyle bir isteğimiz yoktuistem dışı olan bir bebeği doğurmamak istemem normal değil mi

ve maalesef süresi geçmiş bebek kürtajlarında dediğim yöntem uygulanıyor bunlar genelde tecavğz sonuvuoluyor hap verip bebek ölüyor ve suni sancı ile doğım oluyor

19 yaş epey küçük ama işte kızlarımız aşk lafına hemen kanıyor bu evlat verme süreci nasıl işliyor bilen yok sen nasıl hareket edeceksin aklın karışık
Kime başvuracaksın nereye gideceksin zorlu bir süreç,kim den bilgi alacaksın
Nasılda böyle aşk uğruna gözün kapalı ,korkusuz kandın böyle bir ilişkide hamile olma oranı yüksek gördün mü adam toz oldu, ve seni tanımadığı söylemiş ilişki esnasında ayrıl desek onuda tutmazsınız aşkım ayrılamam dersiniz adam alacağını almış

Bekar evi,tanıştığı kızları attığı ev vardır ordan konuşmuştur ya da eşini ailesinin yanına postalamıştır evinden konuşmuştur.
Bazen bana iş güç diye bahaneler uyduruyorsun demişsin.
Böyle şüpheli durumlarda bakacağınız ilk şey kimliği olsun.İşyerine gelmek istiyorum falan de en basiti.
Sahte hesaplar,facetime falan yanıltır.

Kimliğini bile gördüm ama kimliğinde evli olduğuna dair bişey yazmıyordu

E tamam işte bazı şeyleri görmezden geldin. Zengin adam dedin hamile kalırsam evlenir dedin belki de.
Neyse adam zengin diyorsan doğurursun babalık davası açarsın nafaka alırsın. En fazla yapacağın bu olur. Ha bu yolu şarkıcı Emrah da yaptılar çpcuk için kötü bir hayat yoluydu. Yani peri
Masalı fa bekleme

Dört ayda hiç bir değişim olmadı yani. Siz anlamazdınız bu durumda 😄
Cinsel anlamda aktif insan mutlaka gecikmede en azından idrar testi yapmalı.
Ben korunuyorum mesela ama yine de evde mutlaka test kiti tutarım. Aman evliyim zaten ne olacak demiyorum. Gecikmede korunduğum halde bakıyorum.
Üniversitede okuyan genç bir kadın da koskoca dört ayda bir zahmet bunu aklı etmeli.
Baştan sona konu sahibi ihmalkâr. Adet düzensizliği var tedavi de edebilirdi hapla, sevgilisi olmaz dedi diye sorgulamadan kabul ediyor. Koskoca dört ay regl olmuyor ve güya anlamıyor.
Ben inanmıyorum. Bir kadın ilk ay olmasa bile ikinci üçüncü ayda anlardı.
19 yaşında, aile görmemiş akrabalarının yanında öylesine büyümüş bir çocuktan bahsediyorsunuz..
Gençken benimde çok adet düzensizliğim olurdu ve hiç önemseyip doktora gitmemiştim..
2-3 ay olmadığım olurdu..
Sonrasında düzene girdi kendiliğinden ama şimdi düzensizlik olsa mesela giderim çünkü adetin düzenli hali nasıldır artık biliyorum..
Karşımızdaki kişi gerçekten küçük ve cahil. biraz daha yönlendirici yazmakta yol göstermekte fayda var..

19 yaş epey küçük ama işte kızlarımız aşk lafına hemen kanıyor bu evlat verme süreci nasıl işliyor bilen yok sen nasıl hareket edeceksin aklın karışık
Kime başvuracaksın nereye gideceksin zorlu bir süreç,kim den bilgi alacaksın
Nasılda böyle aşk uğruna gözün kapalı ,korkusuz kandın böyle bir ilişkide hamile olma oranı yüksek gördün mü adam toz oldu, ve seni tanımadığı söylemiş

beni tanımamış derken tabi ki beni tanıyor hanfendi beni tanımasa nasıl olabilir böyle şeyler anlamıyorum biz onunla çok uzun süredir tanışıyoruz

hanfendi siz benim neler yaşadığımı biliyo musunuz bebeğin babasının ne yalanlar söylediğini biliyo musunuz ? bebek dediğimiz şey iki kişinin istemiyle yapılır bizim öyle bir isteğimiz yoktuistem dışı olan bir bebeği doğurmamak istemem normal değil mi

ve maalesef süresi geçmiş bebek kürtajlarında dediğim yöntem uygulanıyor bunlar genelde tecavğz sonuvuoluyor hap verip bebek ölüyor ve suni sancı ile doğım oluyor
o çocuk doğacak çaresi yok...
gidin çocuk esirgeme kurumu ile görüşün
ve babasına bildirin

E tamam işte bazı şeyleri görmezden geldin. Zengin adam dedin hamile kalırsam evlenir dedin belki de.
Neyse adam zengin diyorsan doğurursun babalık davası açarsın nafaka alırsın. En fazla yapacağın bu olur. Ha bu yolu şarkıcı Emrah da yaptılar çpcuk için kötü bir hayat yoluydu. Yani peri
Masalı fa bekleme

Zengin bir adamdan hamile kalıp neden evlenmek isteyim ? ben daha okulumu bitirmedim evlilik mi düşüneceğim sizin bence gerçekten sorunlarınız var gerçekten çünkü her söylediğim cümlede bir yalan arıyosunuz

adama babalık davası açarsın. onun çocuğu olduğu ispat edilir. az bir miktar nafaka bağlanır. zaten adamın 4 çocuğu var. 5. si için çok fazla nafaka verilmez bence. velayeti adama versen adamın karısı eşinin evlilik dışı çocuğuna hem kabul etmez hem de evde asla bakmak için istemez. hangi kadın eşim beni aldattı 19 yaşında bir kızdan çocuğu oldu ne güzel bakayım evde der ki. yüzden velayeti adam almaz. sen de alamayacağın için çocuk yurda verilecektir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X