Evli bir adamdan hamile kaldım kürtajın süresi geçti bunlar kabus olsun lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sabahlara kadar araştırıyorum eğer tecavüz dersem hap yöntemiyle bebek öldürülüp suni sancı ile alınıyormuş ama kazıma yöntemi ile değil sezeryanl aldıklarını okudum ayrıca 10.haftadan sonrada bebek aldırılabiliyor tecavüz sonucu
Kalbi atan çocuğunuzdan bahsediyorsunuz nolur bu hikâye ve yukarıdaki cümleler yalan olsun...:KK43:

Siz ne kadar vicdansız insanlarsınız gerçelten ben burda bana büyükşer yol gösterir diye yazdım ama hem yalancı oldum hem şeyma subaşı hatta yuva yıkan olmuşum ben nelerle uğraşıyorum bana yazılanlara bak

Bunu bilmiyorum ama yasal sürenin sadece tecavüz için uzatıldığına eminim ve araştırdım nasıl bir yol izlemeliyim tecavüz edildiğimi söylemek için

vicdansız mıyız? akıl almaya mı geldin ?tecavüz suçu nasıl yapılır mı? büyükler sana akıl versin diyorsun da hiç tanımadığın bir adamdan 4 aylık hamilesin. o zaman tek başına hareket ettin. ilişki yaşadın. adamı araştırayım mı büyüklerim demedin. adam evli çocuklu. adet olmadığın halde test yaptırmamışsın. aylar geçmiş. tecavüz ciddi suç. sen tecavüze uğramadın ki. kendi rızanla birlikte oldun.burada kim sana adama suç uydur iftira at diyorsa kendi de suç işler.. doğur yetiştirme yurduna verirsin. bütün vatandaşlar oraya vergi veriyor. buradaki ablaların da eşleri de vergi veriyor. dolaylı yoldan destek olmuş olduk zaten. senin çocuğuna biz bakacağız işte. umarım konu fakedir.

Konunun gerçek olduğundan şüpheliyim gerçekse eğer, 18 haftalık bebek aldırılmaz 24 hafta dogup yaşayan bebekler var zaten kocaman olmus nerdeyse dogsa yaşayacak seviyede hangi akla hizmet aldırmaktan bahsediyosunuz? Bide sezeryanla alınamaz mı demissiniz şaka gibi. Elin adamıyla seviş sonra bebek öldürmeyi düşün. Sosyal hizmetlere basvur dogumdan sonra onlar alırlar sende okulun süresince ziyaret edersin bitip iş kuruncada alırsın yanina kacinci sinifsin yasin kac bilmiyorum ama olabilcek en normal olan şey bu şuanda. He dersen bende annelik vasfı yok umrumda olmaz hayatima bakarim sonrada dusunmem kuruma bildir evlatlik verilsin, evlat hasreti çeken aileler gül bakarlar.

Yengençcim, eğer bir kadın üç ay kesilmeyen regl olup sonra dört ay hiç regl olmuyorsa ve spiral için doktora gitmişse, doktor doğum kontrolleri hapıyla düzensizliği de tedavi eder. Doğum yapmayan bir kadına kolay kolay spiral takmıyorlar.
Hadi doktor ilgilenmedi taktı diyelim, ilk dört ayda mutlaka göbekte hamilelik çizgisi olur. Bir kadının bunu anlamaması mümkün değil.
Konu yüzde yüz fake dalga geçiypr
bana temizliğe gelen kadın 6.5 aylıkken fark etmiş üstelik 2. çocuğuymuş. ilki 3 aylıkken hamile kalmış.yemi doğum yaptığından adet olmuyorum sanmış. o da küçük evlenmiş. hiçbir belirti göstermemiş. oluyor böyle şeyler

Soruyu sormak için buraya kayıt oldum nefes alamıyorum çok zor günler geçiriyorum ailemle çocukluğumdan beri görüşmüyorum hep orda burda büyüdüm akrabalarda ne zaman ki üniversitemi kazandım o zaman rahatladım ayrı eve çıkmıştım okulum ve bölümüm harikaydı

Biriyle tanıştım,çok aşık oldum onunda bana aşık olduğunu düşündüm ve aylar sonra beraber olduk.(Bahsettiğim şahıs okuldan değil,dışardan birisi hatta öğrenci değil)Nasıl korunalım dediğimde spiral taktıralım dedi ve spiral taktırmaya gittim çocukluğumdan beri adetim düzensizdir 3 ay olsam 5 ay olmam mesela bunun için dr.a gittiğimde birşeyin yok dediler herneyse spiralle korunuyorduk ve ben hamile kaldım adetim düzensiz olduğu için bunu fark etmedim ama vücudumdagarip tepkiler oluyordu mide bulantısı gibi ama bunu sınavlarım olacak onun stresidir dedim geçtim ve hızla kilo aldığımı fark edince 4,5 aylık hamile olduğumu öğrendim dra gittiğimde.Spiralin bana göre hamile bırakması imkansızdı inanamadım şok oldum hala daha şoktayım.

Ben daha bebeğin şokunu atlatamazken beraber olduğum insanın evli ve 4 çocuk babası olduğunu öğrendim.Şimdi ben ne yapayım nerelere gideyim ablalarım daha okulum bitmedi daha küçücüğüm ve üstelik aşkından öldüğüm adam evli barklı çıktı bana söylediği herşey yalanmş durumu o vicdansıza söylemedim çünkü ona haberi verecektim ulaşamadım,sonra iş yerinden arkadaşına ulaştım o söyledi herşeyi.Nasıl anlamadın evli barklı olduğunu demeyin inanın anlamadım niye telefonlarımı açmiyosun dediğimde iş güç yoğunum diyordu ne biliym hep bahanesi vardı.Hala bu bebek konusundan haberi yok çünkü o pisliği her yerden engelledim yüzünü dahi görmek istemiyorum.

Ben bu bebeği ne yapacağım ?
Nasıl aldırabilirim ?
Ne olur bana bir yol gösterin ne yapacağımı bilmiyorum kafayı yiyeceğim.Okulum daha bitmedi hayallerim herşey çöp oldu.Spiral nasıl hamile bırakabilir anlayamıyorum bu nasıl olabilir.
4.5 aylık bebeği aldırmanız söz konusu değil artık. Bir şekilde dünya ya getireceksiniz. Çocuk esirgemeye verebilirsiniz. Anne olmayı bekleyen bir sürü kadın var. Onu kendi evladı gibi Büyütecek birisi evlat edinir. Sizde Kendi hayatınıza kaldınız yerden devam edersiniz.

Babası beni kandırdı
Evli barklı çocuklu çıktı ne yapabilirim aldırmaktan başka çarem var mı siz söyleyin
Kanmasaydın. Erkek pesinde koşacagina okulunu okusaydin. Birlikte olmayi biliyosun her ay 5 liraya test alip ona bakamiyo musun? Adet gormemen bahane adet gormesede bi kadin iliskiye giriyosa her zaman tetikte olur.

Siz anlamayabilirsiniz, ama hamile kadın mutlaka anlar. Mümkün değil dört ay diyor. Gebelik çizgisi her kadında oluyor zaten. Memeler büyüyor. Karın sertleşiyor. O haftalarda artık hareketlerde başlıyor. Gerçekçi değil
Ben de gebelik çizgisi yok sayılır. Göbeğimin alt tarafında ve çok hafif var. 6 aylık hamileyim yaklaşık olarak.

Kızım şu saatte yapılması gereken en mantıklı şey Sosyal Hizmetler' e gitmen. Herkes hatasının sonucunu yaşar. Seni yargılamak hayat dersi vermek niyetim yok. Hamileliğin süresince çocukla aranda bir bağ oluşacak annelik duygusunu hissedeceksin. Evlatlık ver hayatına devam et fikri bana göre iyi bir karar değil. Ondan vazgeçmek zorunda değilsin. Şartlar iyileştiginde onu yanına alabilecek şekilde devletin bakmasına izin ver. Çocuğun annesi olduğunu bilsin. Koruyucu aileleri ben olsam düşünmezdim. İki yıl Sosyal Hizmetler'de çalıştım öğretmen olarak. Haberlerde bir iki kötü haber çıkmış olabilir ama gerçekten iyi şartlarda bakılıyor çocuklara, güvenli bir yer. Tek eksikleri aile sevgisi. Bu kadarını da göze almak lazım. Bekâr bir annesin sonuçta, okulunu bitir , iş bul çocuğunu yanına al. Sık sık ziyaret et, bazı zamanlarda onu yanına almana müsaade ederler. Şahit olduğum böyle vakalar vardı. Hayatın boyunca ondan vazgeçme pişmanligini yaşamak zorunda kalma.

Babası beni kandırdı
Evli barklı çocuklu çıktı ne yapabilirim aldırmaktan başka çarem var mı siz söyleyin
Yukarıda çare hakkında bir şeyler yazmıştım okur musun 👆

Kanmasaydın. Erkek pesinde koşacagina okulunu okusaydin. Birlikte olmayi biliyosun her ay 5 liraya test alip ona bakamiyo musun? Adet gormemen bahane adet gormesede bi kadin iliskiye giriyosa her zaman tetikte olur.

erkek peşşinde koşmadım o benim peşimden koştu ayrıca üniversite okuyan insanların sevgilisi yok mu sanıyorsunuz özel hayatı yok mu sanıyorsunuz ?

Hafifte olsa var. Genelde her gebede oluyor. Bana bahane geliyor. Dört ayda her kadın vücudundaki değişimi bilir anlar.
Ben çok dikkatli bakınca belli belirsiz hafifi bir çizgi gördüm. Normalde gebelerde oluyot ben de neden yok diye düşünüyordum ama linea nigra denilen o çizgi her gebede olmuyor.

Son düzenleme:
Hafifte olsa var. Genelde her gebede oluyor. Bana bahane geliyor. Dört ayda her kadın vücudundaki değişimi bilir anlar.

Ya siz neden benim yalan söylediğimi düşünüyorsunuz hep ? 45 kiloyum hep zayıftım bn birden kilo almaya başladığımda anladım bişeylerin ters gittiğini mide bulantısını sınavlardan dolayı dedim çünkü stresten genelde midem bulanır lütfen benim konuma daha fazla yalancılıkla itam edici şeyler yazmayın

Çok
İnstagram adresinde bile ekliydim evli olan biri bana göre instagramına çocuklarını ailesini koyar değil mi ama instagramında asla böyle bişey yoktu parmağında yüzük yoktu evine gittiğinde facetime aradığımda açıyordu geceleri bile mesaj atıyordu evden anlık atmışlığı bile var bazen telefonlarıma dönmüyordu sonrasında döndüğünde neden açmıyorsun demiştim iş güç canım kusura bakma diyordu şimdi ben böyle birinin evli olup olmadığını nasıl anlayabilirdim ? ben arkadaşının söylediklerine inanmamıştım gerçek asıl instagram hesabının bulduğumda inandım arkadaşının söylediklerine çünkü instagram profili ailesiyledyi ve beni o instagramından engellemiş arkadaşımıj instasından baktım onada
Çok basit, çat kapı ziyarete gidecektiniz. Pastaneden birşeyler alıp sana sürpriz yaptım hadi kahvaltı yapalım diyecektiniz. Sevgilinizin nerede yaşadığını bilip de hiç o eve davet edilmemenizden uyanmadınız mı şüphelenmediniz mi? Buluşmaya giderken 1 kere de siz onu evinden alacaksınız. Uyku numarası yapanı uyandıramazsın derler, sizinki de o hesap. Eminim arkadaş çevreniz sizi uyarmıştır bu ilişki hakkında.

4 çocuklu adam da nereden baksan 40-50 yaşlarındadır. Gencecik kızlar böyle saçı başı ağarmış orası burası buruşmuş adamlara nasıl aşık oluyorlar aklım almıyor.

Her peşinden koşana git o zaman. Adam evliymis evli. Evli adamların sevgilisi olmaz metresi olur.
metreslere çok kızıyorum burda ben de ve kürtaj karşıtlarına. ama bu kız onlardan değil arkadaşlar. kimsesiz cahil küçük gariban bir kızcağız. bi şerefsiz de kullanmış işte. bu çocuk yargılanacak biri değil bence. yol göstermeliyiz hayatını ve çocuğunu koruyabilmesi için. bu bence linç konusu değil

Eğer çocuğa bakamam diyorsanız, babasına verin. Koca adam değil mi, işi gücü var. Büyütsün çocuğunu. O adamdan ne kadar iyi bir baba olur bilemem tabi ama, bunun da bir seçenek olduğunu unutmayın. Siz bu çocuğu tek başına yapmadınız. Madem evli barklı kocaman adam, düşünmedi yaptı çocuğu gencecik bir kızdan, o da sorumluluk alacak. Annesine babasına ulaşın, belki onlar alır. Sonra şartlar olgunlaşınca belki siz alır büyütürsünüz, bilemiyorum.
Eğer o da bakmıyorsa, Sosyal Hizmetlerle görüşün, devlet bakacaktır. Şartlar olgunlaşınca yine geri alabilirsiniz.
Eğer asla alamam diyorsanız evlatlık süreçleri de başlatılabilir.
Düşünüp kararınızı vermeniz için zaman var, ama aldırmak bir seçenek değil artık. Bunun farkına varın ve önünüze bakın.
Allah yardımcınız olsun, en çok da bebeğinizin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X