Evli bir adamdan hamile kaldım kürtajın süresi geçti bunlar kabus olsun lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Soruyu sormak için buraya kayıt oldum nefes alamıyorum çok zor günler geçiriyorum ailemle çocukluğumdan beri görüşmüyorum hep orda burda büyüdüm akrabalarda ne zaman ki üniversitemi kazandım o zaman rahatladım ayrı eve çıkmıştım okulum ve bölümüm harikaydı

Biriyle tanıştım,çok aşık oldum onunda bana aşık olduğunu düşündüm ve aylar sonra beraber olduk.(Bahsettiğim şahıs okuldan değil,dışardan birisi hatta öğrenci değil)Nasıl korunalım dediğimde spiral taktıralım dedi ve spiral taktırmaya gittim çocukluğumdan beri adetim düzensizdir 3 ay olsam 5 ay olmam mesela bunun için dr.a gittiğimde birşeyin yok dediler herneyse spiralle korunuyorduk ve ben hamile kaldım adetim düzensiz olduğu için bunu fark etmedim ama vücudumdagarip tepkiler oluyordu mide bulantısı gibi ama bunu sınavlarım olacak onun stresidir dedim geçtim ve hızla kilo aldığımı fark edince 4,5 aylık hamile olduğumu öğrendim dra gittiğimde.Spiralin bana göre hamile bırakması imkansızdı inanamadım şok oldum hala daha şoktayım.

Ben daha bebeğin şokunu atlatamazken beraber olduğum insanın evli ve 4 çocuk babası olduğunu öğrendim.Şimdi ben ne yapayım nerelere gideyim ablalarım daha okulum bitmedi daha küçücüğüm ve üstelik aşkından öldüğüm adam evli barklı çıktı bana söylediği herşey yalanmş durumu o vicdansıza söylemedim çünkü ona haberi verecektim ulaşamadım,sonra iş yerinden arkadaşına ulaştım o söyledi herşeyi.Nasıl anlamadın evli barklı olduğunu demeyin inanın anlamadım niye telefonlarımı açmiyosun dediğimde iş güç yoğunum diyordu ne biliym hep bahanesi vardı.Hala bu bebek konusundan haberi yok çünkü o pisliği her yerden engelledim yüzünü dahi görmek istemiyorum.

Ben bu bebeği ne yapacağım ?
Nasıl aldırabilirim ?
Ne olur bana bir yol gösterin ne yapacağımı bilmiyorum kafayı yiyeceğim.Okulum daha bitmedi hayallerim herşey çöp oldu.Spiral nasıl hamile bırakabilir anlayamıyorum bu nasıl olabilir.
Anlamıyorum sizi yaaa evlılık dışı nasıl bırlıktelık yaşıyorsunuz neyıne güveniyorsunuz o kişiye öpsün koklasın eyvallah ama nişanlıyken düğüne on gün kala değil arefe gecesı yanı kına gecesinde bıle ınsan güvenmez erkek nahletıne
Madem sprıal taktıracak kadar sa düzenlı sex hayatınız varsa hiçmi anlamadın sana gelıs saatlerinden geceleri konuşamama hallerınden şuan sen kendı hayatını degıl oradakı dört çocuğun o kadının ve karnındaki çocuğu mahvettin sakın aldırmayı düşünme bu sattten sonra hata üstüne hata yapma bır gunah ıslemıssın biri bin etmeeee ama gerçekten genclıgeeee çok yazıkkkk …!

Yalnız bir söz vardır kılavuzu karga olanın burnu pislikten çıkmaz diye bildin mi? Kendine örnek ala ala çocuk yapıp metres hayatı yaşayarak zengin olan birini mi örnek alıyorsun? Yalnız her zengin de Acun değil, sende Şeyma değilsin haberin olsun. Uyuşturucu bağımlısı bir anneyi örnek almakta ne bileyim.. Para gelsin de nerden, nasıl gelirse gelsin mantığınasın.
Seyma uyusturucu mu kullaniyo?

Soruyu sormak için buraya kayıt oldum nefes alamıyorum çok zor günler geçiriyorum ailemle çocukluğumdan beri görüşmüyorum hep orda burda büyüdüm akrabalarda ne zaman ki üniversitemi kazandım o zaman rahatladım ayrı eve çıkmıştım okulum ve bölümüm harikaydı

Biriyle tanıştım,çok aşık oldum onunda bana aşık olduğunu düşündüm ve aylar sonra beraber olduk.(Bahsettiğim şahıs okuldan değil,dışardan birisi hatta öğrenci değil)Nasıl korunalım dediğimde spiral taktıralım dedi ve spiral taktırmaya gittim çocukluğumdan beri adetim düzensizdir 3 ay olsam 5 ay olmam mesela bunun için dr.a gittiğimde birşeyin yok dediler herneyse spiralle korunuyorduk ve ben hamile kaldım adetim düzensiz olduğu için bunu fark etmedim ama vücudumdagarip tepkiler oluyordu mide bulantısı gibi ama bunu sınavlarım olacak onun stresidir dedim geçtim ve hızla kilo aldığımı fark edince 4,5 aylık hamile olduğumu öğrendim dra gittiğimde.Spiralin bana göre hamile bırakması imkansızdı inanamadım şok oldum hala daha şoktayım.

Ben daha bebeğin şokunu atlatamazken beraber olduğum insanın evli ve 4 çocuk babası olduğunu öğrendim.Şimdi ben ne yapayım nerelere gideyim ablalarım daha okulum bitmedi daha küçücüğüm ve üstelik aşkından öldüğüm adam evli barklı çıktı bana söylediği herşey yalanmş durumu o vicdansıza söylemedim çünkü ona haberi verecektim ulaşamadım,sonra iş yerinden arkadaşına ulaştım o söyledi herşeyi.Nasıl anlamadın evli barklı olduğunu demeyin inanın anlamadım niye telefonlarımı açmiyosun dediğimde iş güç yoğunum diyordu ne biliym hep bahanesi vardı.Hala bu bebek konusundan haberi yok çünkü o pisliği her yerden engelledim yüzünü dahi görmek istemiyorum.

Nasıl aldırabilirim ?
Ne olur bana bir yol gösterin ne yapacağımı bilmiyorum kafayı yiyeceğim.Okulum daha bitmedi hayallerim herşey çöp oldu.Spiral nasıl hamile bırakabilir anlayamıyorum bu nasıl olabilir.
Anlamamismiş tabi tabi. Kadinlar oyle kotu ki hepsinden korkuyorum. Adamların aklindan oyle bir giriyorlar ki. 13 yıllık evliyim. Yemin ederim kadınlardan sogdum. Ne halin varsa gör.

Nasıl aldırabilirim ?
Bisey yapiyosaniz doğru dürüst korunun,cocugu doğurup sokağa atmayin, devlete teslim edin

Anlamamismiş tabi tabi. Kadinlar oyle kotu ki hepsinden korkuyorum. Adamların aklindan oyle bir giriyorlar ki. 13 yıllık evliyim. Yemin ederim kadınlardan sogdum. Ne halin varsa gör.
Konunun kadınlardan soğumayla ne alakası var?
Bende 8 yıllık evliyim zira kadınlardan ziyade evli erkeklerin dışarıda her haltı yiyip evdeki eşlerinin yüzüne utanmadan nasıl baktıklarını düşündükçe iyice tiksindim.

Ben evli bir kadın olarak nefsime uymuyorsam evli olan eşimde uymayacak, uyarsa bu onun hatası onun bana sorumluluğu var.Dışarıdaki kadının bana karşı yükümlülüğü yok,eşim ahlaksızsa kadının nasıl olduğu umrumda olmaz.Her haltı kadınlara yüklemeyin,şeytana uydum diyen erkek,adam da değildir şeytanın da ta kendisidir.

Bizim burda böylelerine g..tünden haberi yok derler 😁

Bir de okulum hayallerim vs diyor yahu 4 cocuklu adamla konforlu sevişmek için anamgilin zamanındaki kadınlar gibi spiral taktırıyorsun, sorsan ama eğitim neferi 😁

Ben okurken erkekler aklıma bile gelmiyordu değil ki spiral taktırayım
Çok saçma konuşmuşsunuz.

Tek mesaja bakıp yargı yapmışsınız kadının diğer konularını okuyun yalan söylediğini itiraf etti cocuğu nafaka almak için gizlemiş, soruyordu ne kadar nafaka alırım çalışınca ne olacak diye
Ayy Yok artık! Kendine etmiş çocuğada yazık. Evlenmeden nasıl nafaka almayı planlıyor acaba!

Bana konu fake geliyor, çünkü daha önce doğum yapmamış birine spiral önerilmiyor, yani doğum kontrol hapı varken doktor neden direkt spiral taksın. İkincisi de bu kadar düzensiz bir adet durumunun normal olması imkansız. 3 ay her gün kanaması olması, 4 ay hiç adet olmamak ve doktorların bir şey yok demesi??? Yani adet gecikmesi arada olabilecek bir şey, kadın vücudu makine değil ama yani bu durumun tıpta hiçbir şeyle açıklanamaması mümkün değil.
PCOS um var ve ilaç kullanmadığımda bu kızın anlattıgının birebir aynısını yaşıyorum. 3 ay kesintisiz adet oluyorum. Adet derken şöyle düşünün sürekli kan geliyor sadece sancılı olmuyor. Veya 4 ay hiç olmuyorum şişiyorum üstüne. Ben ilişki yaşamıyorum henüz bekarım ama öyle hayatım olsa kesin bende anlamazdım. Tabi doktor ne önerir öyle durumda onu siz daha iyi bılıyorsunuzdur.

Ay dümdüz fake 😂😂
Kaç yaşındasın sen çocuğum. Çocuğun yaşama hakkı devlet tarafından korunur. 10
Haftadan sonra da öldüremezsin. Sezeryan denilen şey öyle muayenede fln yapılamaz büyük bir ameliyattır. Hastane ortamı gerekir. Hastanede böyle bir risk almaz
Sınav haftan yaklaşmadı mi ergencik git biraz dersine çalış. Üreme sistemi hakkında olmayan bilginle burada kadınları kandıramazsın.
Sezaryen le bebek canlı kalır.Dogurtup mu öldürecekler.

Sabahlara kadar araştırıyorum eğer tecavüz dersem hap yöntemiyle bebek öldürülüp suni sancı ile alınıyormuş ama kazıma yöntemi ile değil sezeryanl aldıklarını okudum ayrıca 10.haftadan sonrada bebek aldırılabiliyor tecavüz sonucu
Ya saçmalamayin o bebek nefes alıyor bile bile katil mi olacaksiniz.

Kızım şu saatte yapılması gereken en mantıklı şey Sosyal Hizmetler' e gitmen. Herkes hatasının sonucunu yaşar. Seni yargılamak hayat dersi vermek niyetim yok. Hamileliğin süresince çocukla aranda bir bağ oluşacak annelik duygusunu hissedeceksin. Evlatlık ver hayatına devam et fikri bana göre iyi bir karar değil. Ondan vazgeçmek zorunda değilsin. Şartlar iyileştiginde onu yanına alabilecek şekilde devletin bakmasına izin ver. Çocuğun annesi olduğunu bilsin. Koruyucu aileleri ben olsam düşünmezdim. İki yıl Sosyal Hizmetler'de çalıştım öğretmen olarak. Haberlerde bir iki kötü haber çıkmış olabilir ama gerçekten iyi şartlarda bakılıyor çocuklara, güvenli bir yer. Tek eksikleri aile sevgisi. Bu kadarını da göze almak lazım. Bekâr bir annesin sonuçta, okulunu bitir , iş bul çocuğunu yanına al. Sık sık ziyaret et, bazı zamanlarda onu yanına almana müsaade ederler. Şahit olduğum böyle vakalar vardı. Hayatın boyunca ondan vazgeçme pişmanligini yaşamak zorunda kalma.
Bencede mantiklisi bu

Sizin soğuyasınız varmış zaten ki. Tamam hep beraber kızdık kıza ama sizinki başka bir olay. Bu kadar korkmayın ya altı üstü bir koca yani.

4,5 aylık bebeği hangi kafayla aldırmayı düşünüyorsunuz?Doğmuş bebeği öldürmekten farkı yok.Doğurun ve sosyal hizmetlere verin,anne olmak için bekleyen miss gibi bakacak bir sürü kişi var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X