Evli bir adamdan hamile kaldım kürtajın süresi geçti bunlar kabus olsun lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kız ben konuya bebekle dilenirsinden girdim. Yanarım yanarım viyzonsuzluguma yanarım bdhdhdhdh

ay ne 25-30u mayıs 2023 forbes verilerine göre türkiyedeki milyarder erkek sayısı 19muş. Kız hangisi bunların söyle bakim

Net servete göre Türklerin listesi - Vikipedi

Ben bizzat şahit olduğum için biyle kizlara aman yaşı küçük, kandırılmış falan diye bakamıyorum o yüzden. Birlikte oldukları adamlar maddi durumları iyi yaslari büyük oluyor, dertleri hazır para yemek, rahat yaşamak. Öyle uçak falan da hayal ürünü,esnaf,müteahhit falan oluyorlar genelde.
Konu sonradan fake döndü ama var böyle "kizcağizlar"

ulan milyader olsa kafelerden senin gibi varoşları mı bulur biraz akıl mantık ya
Sanayide tükkanı vardır çok çok, hiçbir şey görmeyene Bağcılar 'daki avm içinde sitarbaks kafe waaow bi şey gibi gelir.

Bana da kızdılar yok kimsesiz yazık diye. Milyarder bulan üniversiteli çıtır yaz dizisi konusu tsm
Karısı da kesssin kan davası bitsin diye olmuştur.
Konu fake zaten ortada ne bebek var ne adam da. Gerçek bile olsa kıza yazıklık bir şey yok ya hu gayet şark kurnazı bu tipler kim av kim avcı belli değil.

Size 2 sorum var.
1-) Bu adamın evli olduğunu nasıl anlamadınız? Sosyal medyası yok mu? Ailesinden arkadaşlarından kimseyi tanımadan birlikte mi oldunuz?
2-) bu adam çok çok zenginse neden çocukla sizi baş başa bırakıyor. Çocuğuna sahip çıksın?

Bu saatten sonra yapılacak tek şey bebeği doğurup adama babalık davası açmanız ve bebeği devlet korumasına vermeniz. Adam yediği haltın hesabını hukuk altında versin.

Ben konunun doğruluğuna kısmen de olsa inandım.
Bu şekilde dünyaya gelmiş bir öğrencim var.Annesi zengin ve evli bir adamla birlikte olmuş.Adam ailesinden vazgeçmemiş ve çocuğu kabul etmemiş.
Kadın da yetiştirme yurduna bırakmış.Hatta müdür bir kere emzir en azından demiş.Kadın bağlanmak istemediğini söylemiş.Hemen teslim etmiş.Kendisine yeni hayat kuracakmış ve kurmuş da..
Ama çocuğun psikolojisi çok kötü.Ondan sonra çocuğu evlatlık edinmiş bir aile..Baba çocuk sahibi olamıyor..Evlatlık alan anne ve baba boşanıyor.Velayet evlatlık alan baba da kalıyor.Babanın evlendiği ikinci eşi annelik yapıyor kızımıza..
Kızımız çok seviliyor,öz annesi hariç iki tane de ona annelik yapan insan var..Babası ,babasının ailesi tarafından çok sevilse de hep geçmişini arıyor..
Yaptığı resimlerde sürekli değişik tarzda anne portreleri çiziyor.Ve şu anki annesinden bambaşka kişiler.
Her şeye sahip olduğunu sanıyor. Arkadaşlarının eşyalarını aşırıyor.
Benim saçını okşadığım öğrenciye saldırıyor.
Psikolojisi çok farklı.pedogojik destek aldı..
Ben güzel evden geldim diyor.ama daha ötesini merak ediyor..

4.5 aylık çocuğu aldırmak ne demek ya
4.5 aylık bebeği aldırmak ne ya?Resmen katliam bu.Devlet izin veriyor mu?Evet çaresizsin adam şeref yoksunu çıkmış ama bebeğin günahı ne? Gerekirse okulunu dondur bebeği doğur yurda ver sonra hayatına kaldığın yerden devam etBaşka bir çözümü yok gibi.Zaten bebekten hatta canından vazgeçtiğin için öneriyorum

Bakın yukarıdaki yorum sahibi hanımefendinin 2 yıl sosyal hizmetler tecrübesi varmış, bu yorumu mutlaka değerlendirin derim. Benim de en çok içime sinen bu seçenek oldu.

Huzurlu sakin mutlu bir evde annelik babalık yapacak, evladı sayacak kişilerle büyüyeceğine 19 yaşında dünyadan bi haber işi gücü mesleği parası pulu olmayan bir kızla ve sırf sevişebilmek için elli tane yalan söyleyen adamın elinde büyüsün. Ailesi desen kızın telefonlarına bile çıkmıyormuş. Şimdiden başlamış bebeği yok etme planlarına. Hap içecekmiş bebek ölecekmiş sonra da kürtaj olacakmış. Bebek, doğduktan sonra konu sahibinin elinde ilgisizlikten bakımsızlıktan ölür. Biraz da bebeğe vicdanınız sızlasın.

Evet bir küçük Emrah çabasıyla karşı karşıyayız. Ama Emrah ta kabul etmedi oğlunu sonuçta sevmedi istemedi. Zorla baba yapınca herkes baba olmaya hevesli olmuyor. Ki o hikayede de kadin senelerce tek başına büyüttü çocuğunu, seneler sonra çıktı ortaya diye hatırlıyorum.

Ablacım bak yaşın çok küçük. 4,5 aylık hamilelik sonlandırılmaz, kimse bu riske girmez çünkü senin de hayati tehliken oluşur. Annene söyleyebilir misin? Doğum yapıp o yavruyu devlete versen, onun da bir hayat şansı olur. Bak burda bile, evlat edinmek isteyen, bebeğin hayatına gelişini dört gözle bekleyen, çok daha iyi şartları olan yüzlerce aile var.
Sen de hayatına daha akıllıca devam edersin

Milyarder gibi bişey miiii özel uçağı mı vaar
Babası ona ev almış mı ona bakicakmisiniz tepeeedeennn
Zerre inanmadım, adam o kadar zengin olacak sen hamile olacaksin adamı engelleyip ama ben küçücüğüm diye gelip burada ağlayacaksın? Yersek!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…