Evli bir adamdan hamile kaldım kürtajın süresi geçti bunlar kabus olsun lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bahsettiğim insan zaten çok çok zengin milyarder gibi bişey ailesinin özel uçağı var yani şimdi bu kişi bana ev araba alsa çocuğa baksa koymaz

E iyi tamam iste kaldirin engeli, anlatin durumu, alin paranizi pulunuzu.
Konu gerçekse babasinin nufusuna almayacagi, gizli sakli buyuyecek bir çocuğu para icin heba etmenin psikolojik etkilerini kaldirabilecek misiniz acaba merak ediyorum.
Hasta olacak, baba yok
Yurumeye başlayacak, baba gormeyecek
Konusmaya baslayacak, baba yok
Istediginiz zaman babayi arayamayacaksiniz bile.
Anne, baba, cocuk olarak kalabalik bir ortamda beraber vakit bile geciremeyeceksiniz yakalanma korkusuyla.
Hayatinizi ipoteklemeye deger miydi?

Bu konuda neresinden tutsam elimde kalıyor asla gerçek olduğuna inanmıyorum adam zengin olacak da söylemicek hamile olduğunu he he yedik işte yersen

E ilişkiye giriyorsan düzensiz adet olsan da ve korunsan da vücudunu takip edeceksin. Hiç bir yöntem kesinlik sağlamıyor biraz araştırsaydın keşke. 4.5 aylık olmuş almazlar tabi ki doğuracaksın. Devlete başvur yol gösterirler illaki.

üstüne alsa ne değişecek ? maddi anlamda çocuğun tüm masraflarını karşılasa yeter bana
bakıcı tutsun
evin masraflarını ödesin kirayı ödesin benim cebimden bu çocuğa bir kuruş çıkmaz
Hah şöyle sadede gelmissin kirayla falan ne ugrasacaksin akillim evi üstüne yaptır.

He milyarlarını biliyorsun ama çocuklarından haberin yok konu inandırıcılığını tamamen yitirdi. Khomyuk saygılar.

Khomyuk konu sahibinin ruhunu daha ilk mesajdan okudu, yargı dağıtıyor kendisi.

Konu sahibinin gözünde dolar işaretleri var, “aman bir de çalışmakla mı uğraşıcam tehdit eder geçinirim” diye düşünüyor. Ne desek işlemez.

Görüşmeye çalıştığında ancak ne dediğimizi anlayacak.

Bahsettiğim adam milyoner bile değil milyarder çocuğu için bi tane araba alsa koymaz ona
Türkiyede zaten 25-30 tane milyarder var. Milyarder ailesi sayısı ise 7-8 falan. Hangi ailedenmiş bu milyarder herif? Sabancı mı koç mu özilhanlar mı? Yani birazcık yavaş salla be yavrum. O kadar ünlü bir ailenin oğlu evli mi değil mi google a yazsan bulursun. Dur ben bakayım googledan 4 çocuklu milyarder kimmiş

Yaş küçük, akıl küçük ama uyanıklık arşı âlâda, bazı kadınlarımız ne kadar akıllı görmüş geçirmiş de olsa bu kadar uyanıklığa kurnazlığa akıl erdiremiyor, üzülüyor vah vah ediyor. Benim tanıdığım kız az zorlasa rezilin rezili ailesine rağmen temiz bir hayat kurardı, zittiri zottan uygulamalarda abaza avına çıkıp para kapısı aramasa destek de olurduk ama notu orda verdik, kızın çalışası yok, kız hazır arıyor. Buldu da hazırı ama çiğnemeden yutulan ekmek karnını ağrıtıyor şimdi.

zaten bulunduğum ilde tanınmış zenginlerden
bana nedense bu soru sonu siyasete varacak bir tartışmanın başlaması için algı operasyonu amacıyla açıldığını hissettiriyor.

ekonominin kötülüğünü insanların bebek-konsluk-metreslik gibi hassas duygularına getirecek kadar vicdansız olmadığınızı düşünüyorum. çünkü bir kadın bir hata yapsa bile yaşı kaç olursa olsun aklına gelen ilk çözüm konsluk yapmak olmaz olamaz.

konunun fake olduğunu düşünüyorum yetkililere duyurulur. Mune K Kazen

Bunu devamlı yazıp duruyorsunuz nerede okudunuz? Sizi bir güzel bayıltırlar, yaptık kürtajı sezeryanı derler, keserler oranızı buranızı üstüne bir güzel paranızı alır kaybolurlar. Arayanınız soranınız da yok, şanslıysanız kanamadan mikroptan ölmezsiniz bir çöplükte bulurlar sizi artık. Kimseyi de şikayet falan edemezsiniz. Arıyordum evdeyken açıyordu facetime falan diyorsunuz ya, o anda başka bir kızın yanındadır, ona da annem arıyor diyordur sizin için.

Bırakın kendi kendinize gurur hava yapmayı. Adamı çağırıp söyleyeceksiniz, garanti olsun diye arkadaşlarımın haberi var bana bir şey olursa polise gidecekler deyin. Bu bebek doğacak başka yolu yok. Benim çocuklarım var ve benim için doğurduğum bir çocuğu başkasına vermek imkansız ama sizin başka şansınız yok. Bebek çocuk dediğin anneden çok güven huzur sevgi arar. Annesi veriyorsa ne ala ama annesi veremiyorsa çocuğun iyiliği için ne gerekiyorsa o yapılmalı.

Adam zenginmiş, tutsun evi bakıcıyı ödesin masraflarınızı diyeceğim ama çocuk böyle babayı haketmiyor ki yazık günah ona.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…