Evli bir adamdan hamile kaldım kürtajın süresi geçti bunlar kabus olsun lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben konunun doğruluğuna kısmen de olsa inandım.
Bu şekilde dünyaya gelmiş bir öğrencim var.Annesi zengin ve evli bir adamla birlikte olmuş.Adam ailesinden vazgeçmemiş ve çocuğu kabul etmemiş.
Kadın da yetiştirme yurduna bırakmış.Hatta müdür bir kere emzir en azından demiş.Kadın bağlanmak istemediğini söylemiş.Hemen teslim etmiş.Kendisine yeni hayat kuracakmış ve kurmuş da..
Ama çocuğun psikolojisi çok kötü.Ondan sonra çocuğu evlatlık edinmiş bir aile..Baba çocuk sahibi olamıyor..Evlatlık alan anne ve baba boşanıyor.Velayet evlatlık alan baba da kalıyor.Babanın evlendiği ikinci eşi annelik yapıyor kızımıza..
Kızımız çok seviliyor,öz annesi hariç iki tane de ona annelik yapan insan var..Babası ,babasının ailesi tarafından çok sevilse de hep geçmişini arıyor..
Yaptığı resimlerde sürekli değişik tarzda anne portreleri çiziyor.Ve şu anki annesinden bambaşka kişiler.
Her şeye sahip olduğunu sanıyor. Arkadaşlarının eşyalarını aşırıyor.
Benim saçını okşadığım öğrenciye saldırıyor.
Psikolojisi çok farklı.pedogojik destek aldı..
Ben güzel evden geldim diyor.ama daha ötesini merak ediyor..
O kadar üzüldüm ki okurken. İki tane şerefsizin 5 dakikalık zevki yüzünden çocuğun yaşadıklarına bak. İkisininde yüzü gülmemiştir umarım.

Huzurlu sakin mutlu bir evde annelik babalık yapacak, evladı sayacak kişilerle büyüyeceğine 19 yaşında dünyadan bi haber işi gücü mesleği parası pulu olmayan bir kızla ve sırf sevişebilmek için elli tane yalan söyleyen adamın elinde büyüsün. Ailesi desen kızın telefonlarına bile çıkmıyormuş. Şimdiden başlamış bebeği yok etme planlarına. Hap içecekmiş bebek ölecekmiş sonra da kürtaj olacakmış. Bebek, doğduktan sonra konu sahibinin elinde ilgisizlikten bakımsızlıktan ölür. Biraz da bebeğe vicdanınız sızlasın.
Nereden biliyorsunuz bunun böyle olacağını felaket tellalımısınız böyle şeyler yazarak konu sahibinide korkutmayın iyice lütfen oh ne güzel o zaman versinler devlete babanında ekmeğine bi güzel yağ sürülsün gitsin başkalarındanda çocuk yapmaya devam etsin versinler yine başkalarına ortalık anası babası belli olmayan çocuklarla dolsun o çocuğa bakacak bunun başka yolu yok

Aşk gözünü gör etmiş anlaşılan. Adamın karşısına çıkıp ben hamileyim ne olacak bu çocuğun durumu diyeceğine her yerden engelliyorsun ve adamın ekmeğine yağ sürmüş oluyorsun.

4,5 aylık bebeği aldır, evlatlık ver, esirgeme yurduna bırak... İyi bari doğur, çöpe at diyen çıkmamış Allah'tan.

Öncelikle yaşım ufacık, miniciğim cümlelerine sığınmayın hiç bir şekilde. Hiç bir doğum kontrol yönteminin yuzde yüz korumadığını bilecek yaştasınız. Insanlar spiral, kondom, geri çekilme, doğum kontrol hapı gibi tüm korunma yöntemlerini aynı anda yapmalarına rağmen hamile kalabiliyorlar.

Önce git bir ailenle konuş, muhtemelen sahip çıkacaklardır. Sen de artık dışardan mı okursun, yoksa annen bebegine bakar sen de okumaya devam mı edersin orasına oturur karar verirsiniz. Bebek doğduktan sonra da adama davanı açarsın, bebegin ondan oldugu ispatlandiktan sonra paşa paşa nafakasını ödemek zorunda kalir. Belki bu vesile ile evdeki eşi de durumu öğrenip gerekli aksiyonları alır. O da sen de bir sekilde bu bebegin sorumlulugunu ustlenmek zorundasiniz.

Ayrıca şunu da belirteyim ki 4,5 aylık bebek aldırılmaz olsa olsa doğurulur. Bir arkadaşın da verdigi akıl gibi parayi basar, etik kuralları olmayan bir doktoru bulursunuz, once bebegin kalbini durdururlar sonra da size ölü doğum yaptırırlar ama bilin diye söylüyorum bu cinayete girer. Ya da başka birinin önerisini dikkate alip bebegi dogurup sonra da evlatlik verirsiniz. Belki bebeginiz çok iyi bir aileye denk gelir ve sizden daha iyi bir annesi olur; belki de tam tersi bir sapığa ya da psikopata denk gelir hayatı zulüm olur. Malûm bunlar hep ihtimal dahilinde olacak olan şeyler; kendi ailesi tarafından bile istismara uğrayan, hayatı boyunca eziyet gören çocuklar var. Bilginiz olsun, esirgeme yurtları da çok masum yerler değiller. Belki duymamış veya haberiniz olmamış olabilir, çok zor degil konuyla ilgili google girip aratmaniz yeterli olacaktır.

Spiral güvenli değil zaten bir daha erkeklerden korunma bekleyin kendinize eziyet etmeyin.

Gidip aldıracaksınız randevu alın aldırın yapacak bir şey yok

Evli erkekler selam verse engelleyin evli erkeklerden hayır gelmez bekar kadınlara

Onun bencilliğinin bedelini senin vücudun ve yavrun ödüycek bundan sonra nikah dışı beraber olduğun hiç bir erkeğe acıma condom yoksa asla birlikte olma sana da ders olsun yapacak bir şey yok teselli edecek bir şey yok zaman daralıyor aceleci davran
Aldıracak mi? Nasıl aldirsin hamileliğin yarısı geçmiş. Doğurup büyütecek mecburen adama da söylesin ailesine de duyursun da ne pislik olduğunu bilsinler.

Nereden biliyorsunuz bunun böyle olacağını felaket tellalımısınız böyle şeyler yazarak konu sahibinide korkutmayın iyice lütfen oh ne güzel o zaman versinler devlete babanında ekmeğine bi güzel yağ sürülsün gitsin başkalarındanda çocuk yapmaya devam etsin versinler yine başkalarına ortalık anası babası belli olmayan çocuklarla dolsun o çocuğa bakacak bunun başka yolu yok
Ay valla sırf muhalefet olmak.icin yazmaya başladınız sanki. Kadının derdi çocuk değil

Ben son yazdiklarindan sonra konunun fake olduguna emin oldum ama degilse de maddi durumu iyi olan bir adama kendini kakalamak icin hamile kalan bir universite ogrencisi hikayesini dinledik.

O degil de sizin gibiler yuzunden alt-orta kesim cocugunu buyuksehirlere universite okumaya gondermeye cekiniyor. Binde bir bile olsa duyuluyor, adini kotuye cikariyorsunuz.

Bana da kızdılar yok kimsesiz yazık diye. Milyarder bulan üniversiteli çıtır yaz dizisi konusu tsm 😂😂😂
Karısı da kesssin kan davası bitsin diye olmuştur. 😂😂😂
Yorumları hiç okumadım da bu saçma sapan konuya bir de duyar mı kastılar :olamaz:Gerçi şu an yeni mesajlarda da hala kasanlar var:spor:

Ablacım konsomatrislik mi kaldı? Bu internet çağında artık pez...k eline düşmeden yapılıyor bu işler. Onlyfans falan var bildin mi? Tadını kaçırdın artık. Ben de ergen eğlencesi falan sandım ama sanki face..ok teyzesi gibisin. Üç çocukla terk edilen kadınlar merdiven falan siliyorlar çocuklarını büyütüyorlar. Hani hiç iş bulamazsan aklında olsun pavyona düşmek zorunda değilsin.

Ablacım konsomatrislik mi kaldı? Bu internet çağında artık pez...k eline düşmeden yapılıyor bu işler. Onlyfans falan var bildin mi? Tadını kaçırdın artık. Ben de ergen eğlencesi falan sandım ama sanki face..ok teyzesi gibisin. Üç çocukla terk edilen kadınlar merdiven falan siliyorlar çocuklarını büyütüyorlar. Hani hiç iş bulamazsan aklında olsun pavyona düşmek zorunda değilsin.
bebişim o pavyon işleri çok değişti. ankaralılar bilir ank oyun havası vs oynayan kızlar falan var. internette fenomen olanlar falan var. özellikle çok lüks yaşamak için bu işi seçen üniversite mezunları falan var artık. devir çok değişti herkes çok ve kolay para peşinde. üniversiteli kızlar da çok oralarda. arkadaşı falan da vardır oralarda çalışan. benim bile vardı öyle bir arkadaşım 😬

Ay sen de benim gibi vizyonsuz ciktinjcjcjcjcj

bebişim o pavyon işleri çok değişti. ankaralılar bilir ank oyun havası vs oynayan kızlar falan var. internette fenomen olanlar falan var. özellikle çok lüks yaşamak için bu işi seçen üniversite mezunları falan var artık. devir çok değişti herkes çok ve kolay para peşinde. üniversiteli kızlar da çok oralarda. arkadaşı falan da vardır oralarda çalışan. benim bile vardı öyle bir arkadaşım 😬

sizin demin bahsettiğiniz bana benzer olay yaşayan kızın bebeğini adam kabul etti mi

4 çocuklu bir adam 20 yaşında olacak değil. Daha miniciğim diyorsun ama olgun bir adamla ilişki yaşamaktan geri durmamışsın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X