Evli bir adamdan hamile kaldım kürtajın süresi geçti bunlar kabus olsun lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya sen kandırılmış falan değilsin :KK70: Zengin adamdan hamile kalıp çocuğun aldırılma zamanını da geçirip şimdi kabul ettirip yolma peşindesin. Burda da yöntem arıyosun aklınca.
Aynen öyle. Adamı da ölümü gösterip sıtmaya razı edecek güya. Ya tecavüz derim aldırırım ya da bana bebeğe bakacaksın.

5-6 ay regli olmuyordun ve doktor biseyin yok diyor oyle mi?
Bir de evli oldugunu nasil bilmiyordunuz bu internet caginda, adamin e- devletine baksaydiniz bari.
Calisiyormusunuz acaba, bu ekonomik buhranda ayri eve cikmak imkansiz cunku.

ya hu 19 yaşında ana yok baba yok orda burda ezik büzğk büyümüş şerefsizin biri almış yedirmiş içirmiş kullanmış. şimdi de teline falan çıkmıyormuş sıkılmış yenisini bulacak. normal maalesef. böyle bir kız tanımıştım. 17-18 yaşındaydı tam da böyle bir adama metres olmuştu. kimsesizdi. babası tecavüz etmiş. öyle başı boş bir kız. biliyor bu haysiyetsizler kimi kapatma yapacaklarını. son duyduğumda o kızın da adamdan çocuğu olmuştu

peki o çocuğa sahip çıkmış mıydı adam ?

Hapı neden istemediğini bilmiyordum özellikle spirali kendis istedi
Böyle bir serefsize nasıl kandın kurnaz işi biliyor keyfine bakmış sizi kullanmis maalesef. Prezervatif kullanırsa zevkini alamayacak, hapta artık ücretli her ay kim parasını verecek. Sizi tehlikeye atmış spiral nedir ya. Çevremde taktıran tüm kadınların reglisi duzensiz ve kanama çok oluyor.

ya siz gerçekyen kafayı mı yediniz ne bahanesi
normal asgari ücretli bir işe girsem nasıl bakayım ben bu çocuğa mecburan kötü yoldan para kazanacağım ne yapabilirim? ben de meraklı değilşm kötü işler yapmaya
ya bu bebek ölecek karnımda kürtaj olmasa da
ya da babası bakacak

Bunlari cocugun babasina soyleyin, cocuga bakmaz, dadı tutup ev ve araba almazsan ailene soylerim de deyin hatta. Eminim bu dram ve demagojiye dayanamaz. Insanlarin yillarca calisip sahip oldugu seylere esya gibi bahsettiginiz cocuk sayesinde sahip olursunuz, ne guzel bir hayat

Adamı bulun, iş yerine mi gidiyorsunuz napiyorsunuz ama iletişime geçip durumu anlatın. Yasal olarak alınamayacağı için mecbur bakacak. Maddi durumu iyiymiş muhtemelen bi ev tutar sizde çocuğunuza bakarsınız tamda istediğiniz hayat işte.

Bunlari cocugun babasina soyleyin, cocuga bakmaz, dadı tutup ev ve araba almazsan ailene soylerim de deyin hatta. Eminim bu dram ve demagojiye dayanamaz. Insanlarin yillarca calisip sahip oldugu seylere esya gibi bahsettiginiz cocuk sayesinde sahip olursunuz, ne guzel bir hayat

Bahsettiğim insan zaten çok çok zengin milyarder gibi bişey ailesinin özel uçağı var yani şimdi bu kişi bana ev araba alsa çocuğa baksa koymaz

Yaşı küçük diye üzülüyorsunuz ya bu tip kızları derdi başka yahu ben üniversite okurken de vardı gayet bile isteye birlikte oluyorlar, dertleri sadece para.
Adam tanınmış kişiymiş yaşadığı yerde ama konunsahi evli olduğunu bilmiyor, herkesi kendi gibi sanıyor herhalde.
Çocuğu da bilerek aldirmamistir, derdi çocuk sebebiyle rahat yaşamak çok belli değil mi?

çok çok zengin durumu iyi anladığım kadarıyla çok lüks bir villada yaşıyolar

İlin sayılı zenginlerinden, villası var, arabasını biliyorsunuz ama evli olduğunu bilmiyorsunuz öyle mi?

😊

Gariban bebekle köşe olma hayalleri kuruyorsunuz ama bu adam sizi suya götürür, susuz getirir bizden söylemesi. Okulu bırakacağın derken iyi düşünün.

Fake değilse de Allah analı babalı büyütsün size acımıyorum da o sabiilere acıyorum siz zerre acımaya değmezsiniz aldırma günü geçer sonra o çocuk doğar Çocuk Esirgemedeki çocukları biliyor musunuz siz he

Yaşı küçük diye üzülüyorsunuz ya bu tip kızlar derdi başka yahu ben üniversite okurken de vardı gayet bile isteye birlikte oluyorlar, dertleri sadece para.
Adamin tanınmış kişiymiş yaşadığı yerde ama konunsahi evli olduğunu bilmiyor, herkesi kendi gibi sanıyor herhalde.
Çocuğu da bilerek aldirmamistir, derdi çocuk sebebiyle rahat yaşamak çok belli değil mi?
var evet kızımda anlatmıştı üniversitede böyle kızların varlığından ben şok olmuştum ama dikkatimi çeken hep aile ilişkiler bozuk olan kızlar

Tam bir fake konu neresinden tutsan elinde kalıyor
Bence de fake. Buraya açılan sevgilim evli, evliyim başkasına aşık oldum konularına asla inanmıyorum. Gerçek hayatta böyle şeyler oluyor evet ama kimse linç yiyeceğini bile bile gelip buraya yazmaz. Böyle bir konuda kim ne tavsiye versin zaten.

İlin sayılı zenginlerinden, villası var, arabasını biliyorsunuz ama evli olduğunu bilmiyorsunuz öyle mi?

😊

Gariban bebekle köşe olma hayalleri kuruyorsunuz ama bu adam sizi suya götürür, susuz getirir bizden söylemesi. Okulu bırakacağın derken iyi düşünün.

nasıl suya götürüp susus getirir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X