Evli bir adamdan hamile kaldım kürtajın süresi geçti bunlar kabus olsun lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adam da boşanmak istemiyorsa böyle gayri meşru ilişkilere girmeyecek. Madem yapmış böyle bir iş sorumluluğunu almalı.

sana ev açmış metresliğimden haberim yok diyorsun bir de pes....

şeyma subaşına çok mu özendin minik şey

Kesinlikle işine gelmiyor. Adamdan para bekliyo sadece babalık annelik bunlardan bi haber yazmis maddiyat saglarsan sessiz sedasız büyütürüm diye şaka gibi.
Bu şekilde bi ömür tehdit ederim pıstırırım diye düşünüyor da, bi sinir krizine bakar, güven olmaz.

Yoo neden kimlik istemiyorsun? O çocuğun hakkını kimlikte babası o gözükmeden nasıl koruyacaksın? Eşek gibi nüfusuna da geçirmesi gerekiyor.
İleride para vermeyi kesti, çocuğu reddetti nasıl o çocuğun hakkı için dava açacaksın? Bu adam DNA testi falanda yaptırmaz. Uğraşır durursun mahkemelerde yıllarca.
Ayrıca o adamla konuşurken de dikkat et. Nasıl biri bilmiyorum ama televizyonda her gün bir kadın cinayeti haberi izliyoruz.

ulan sen fakesin şimdi ortaya çıktı.

normal bir kız kons olacağım napcam demez.

şikayet ettim seni git ergen rüyalarını başka yerde anlat.

araştırdım eğer baba dna testi vermek istemezse mahkeme zoru ile dna testi oluyormuş

üstüne alsa ne değişecek ? maddi anlamda çocuğun tüm masraflarını karşılasa yeter bana
bakıcı tutsun
evin masraflarını ödesin kirayı ödesin benim cebimden bu çocuğa bir kuruş çıkmaz
Baba olarak kimi yazdıracaksınız?madem böyle birşey oldu. Siz de o adam da sorumluluk almak zorunda. Üstüne almasa afedersiniz p.ç konumunda olmuyor mu bu çocuk? Çocuk esirgemeyen verin o zaman. Belki evlat hasreti olan çocuğa iyi bakacak bir aile sahiplenir de çocuğun geleceği kurtulur.

Şerefsiz condom takmiyomuydu belki hastalığı vardi sizede bulaşır diye korkmadinzmi

çocuğu üstüne alsın elbette
o çocuğun nüfus cüzdanında baba yeri nolcak
başka yolu yok. boşanmayacaksa bile çocuğuna bakacak

normal namuslu bir insanın aklına hemen konsluk gelmez.

ya fakesin ya ruhun f.hi.e üzgünüm baby. gerçekse inş çocuğu elinden bir an önce alır devlet

Millet çocuk çocuk diye ölürken Evli barklı adamlar gizli saklı yasak ilişki yaşıyor yazıklar olsun Allah kahretsin böyle insanları Eğer gerçekten evli olduğunu bilmiyorsan Allah kolaylık versin ama bilerek böyle bir şey yaptıysan müstehak kusura bakma hem nasıl anlamıyorsunuz bir adamın evli olduğunu ya ben biriyle tanıştığımda anne kızlık soyadına kadar araştırıyordum adamları Hiç mi yan yanayken karısı aramadı bu adamı ya adama söylemen gerekiyor çocuk olduğunu kendi başına üstlenmen gereken bir şey değil bu İnşallah karısı öğrenir de boşar bu adamı

O kuruşlar öyle bir çıkacak ki…

Ev açmak zorunda değil, bakıcı tutmak zorunda da değil.
Mahkemenin verdiği çerez nafaka parasını vermesi yeterli. O da verirse.

Siz gerçekten size bakacağını düşünüyorsunuz ancak böyle beklenti içinde yıllarca mahkemelerde sürünüp sefalet içinde yaşayan kadın çok.

Konsluk yapma muhabbetini bir geçelim, saçmalamayalım.

İronik bir şekilde nafaka yetmediği için o mesleğe başlarsınız adam çocuğu sizden geri de alabilir, nafaka alıp zengin olacağım derken kuruşsuz kalabilirsiniz.

Risk almayın.

Okulunuzu bitirin, evlatlık verin.

Spiral takali kac sene ,yada kaç ay sonra hamile kaldın? Devlettemi yoksa ozeldemi taktirdin

ulan sen fakesin şimdi ortaya çıktı.

normal bir kız kons olacağım napcam demez.

şikayet ettim seni git ergen rüyalarını başka yerde anlat.

ne fakesi ya konuyu açtığımdan beri yalan fake diyosunuz adam maddi destek olmazsa bu çocuk doğarsa ne yapıcam asgari ücretle mi bakıcaktım ? nasıl olacak hadi anlatın bana

üstüne alsa ne değişecek ? maddi anlamda çocuğun tüm masraflarını karşılasa yeter bana
bakıcı tutsun
evin masraflarını ödesin kirayı ödesin benim cebimden bu çocuğa bir kuruş çıkmaz
burda saçmalamışsın. benim cebimden bu çocuğa bir kuruş çıkmaz derken. çocuk onun olduğu kadar senin de. ikiniz seviştininiz. adam senin içine senin rızanla boşaldı tecavüz falan etmedi. madem öyle tamamen çocuk esirgemeye bırak. adam kadar senin de soru sorumluluğun var. ikiniz de ya üzerinize düşeni yapıp adam gibi bakacaksınız ya çocuk esirgemeye verip onu kaderine terk edeceksiniz

ne fakesi ya konuyu açtığımdan beri yalan fake diyosunuz adam maddi destek olmazsa bu çocuk doğarsa ne yapıcam asgari ücretle mi bakıcaktım ? nasıl olacak hadi anlatın bana
burada kimse zenginlikle doğmadı. namus her şeyden önemlidir. bimde çalışır aç gezer çocuğuna bakarsın namus olsa.

gerçi namus olsa metres olmazdın.

hadi hadi başka kapıya. konsluk için bebeği bahane etme.

tabi bu hikaye bi ergenin ıslak rüyaları veya bir denyonun sosyal deneyi değilse.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…