Evli bir adamdan hamile kaldım kürtajın süresi geçti bunlar kabus olsun lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bende yeni evlendiğimde korunma amaçlı taktırmak istemiştim bir kaç doktorla görüştüm ve hepsi aynı şeyi söyledi doğum yapmadan spiral takılmaz . acaba benim şehrimdeki doktorlarda mı sorun var yoksa konuda mı ?
evet doğru doğum olmadan hiç bir doktor takmıyor bende doğumdan sonra taktırdım
ve hamile kalmadı kaliteli olan pahalı

Ha sana bahane lazımmış. Yolun açık olsun beybisu.

ya siz gerçekyen kafayı mı yediniz ne bahanesi
normal asgari ücretli bir işe girsem nasıl bakayım ben bu çocuğa mecburan kötü yoldan para kazanacağım ne yapabilirim? ben de meraklı değilşm kötü işler yapmaya
ya bu bebek ölecek karnımda kürtaj olmasa da
ya da babası bakacak

normal asgari ücretli bir işe girsem nasıl bakayım ben bu çocuğa mecburan kötü yoldan para kazanacağım ne yapabilirim? ben de meraklı değilşm kötü işler yapmaya
ya da babası bakacak
Hadi canım hadi. Pavyon aramaya başla sen.

bana göre hiç bir çözüm yok her çözüm çözümsüz size yazık olmuş ama en çokta o çocuğa olacak
erkeğe göre ne var ortdan tüğdü artık başka körpe taze üniversiteli kız kandırır aşşşşşk uğruna

Yaptığın hatayı başka bir hatayla telafi etmeye çalışma sakın. Zaten bu zamana kadar bir sürü hata yapmışsın. Mantıklı düşün. Okulunu bu dönem oku. Zaten dönem bitti sayılır. Sonrasında da dondur.
Öncelikle bugün o adamla hemen konuş. Konsimatrislik gibi şeyleri de çıkar aklından. O babası, mecbur bakacak! Gerekirse tehdit et tüm sülalesine anlatmak konusunda.

Ona aynen şunu diyeceğim;
Sen bana maddi olarak yardım edersen bu çocuğu sessiz sedasız büyütürüm ama maddi anlamda desteğin tam olarak senden kimlik de istemiyorum çocuğu üstüne alma dava da açmıcam
ha eğer bakamam edemem diyorsan tüm sülalene ulaşırım madem benim huzurumu kaçırdın ben de senin ailenin huzurunu kaçırrım iş yerine her yere beni kandırdığını hamile bıraktığını söylerim dersem sizce tepkisi ne olur ? bunu baya araştırdım çocuklarına baya düşkünmüş ve korkuyormuş onlardan

Adamla iletişim kurmadan tuhaf seçenekler düşünmeyin. Önce bir görüşün sonra duruma göre hareket edin. Dönemin bitmesine çok az kalmış. Muhtemelen o çocuk Eylül Ekim gibi doğar. Babası destek okursa bir yıl okulu dondurursunuz. Siz bu adamla ne kadar ilişki yaşadınız? Sanki çok kısa süreli bir ilişki gibi. Bir anda ortadan kaybolması sizin onun hakkında pek bir bilginiz olmaması bunu düşündürüyor. Kaç yaşında idi adam?

Ben bu çocuğa konsluk dışında nasıl bakabilirim? Mecbur o tarz yerlerde çalışacağım çünkü aldıkları ücret çok fazla
Ya bu adam bu çocuğun her maddi imkanını karşılıcak
Ya bu çocuk ölecek
Sosyal hizmet falan asla olmaz
Sosyal hizmet falan neden olmuyo? Ya bu cocuk ölecek yada kötü yola düsücem ne demek ya ne bicim bi kafa yapın var? Ver cocugu baskasina gercekten senden anne falan olmaz vicdansiz ve bencilsin bebek umrunda degil canı umrunda degil adam bana baksin kafasindasin belli oldu.

erkek peşşinde koşmadım o benim peşimden koştu ayrıca üniversite okuyan insanların sevgilisi yok mu sanıyorsunuz özel hayatı yok mu sanıyorsunuz ?
kaç yaşında bulmuşsun kart horozu 4 çocuklu adamı burada milleti yargılıyorsun.

4 çocuklu adam kaç yaşındadır minumum 35-40 yaşındadır. neden yaşıtın biriyle birlikte olmadın? özel haatsa o da özel hayat.

parası tatlı gelmiştir. merak etme sen bu azimle o kocayı da boşatırsın devam

Sen bana maddi olarak yardım edersen bu çocuğu sessiz sedasız büyütürüm ama maddi anlamda desteğin tam olarak senden kimlik de istemiyorum çocuğu üstüne alma dava da açmıcam
ha eğer bakamam edemem diyorsan tüm sülalene ulaşırım madem benim huzurumu kaçırdın ben de senin ailenin huzurunu kaçırrım iş yerine her yere beni kandırdığını hamile bıraktığını söylerim dersem sizce tepkisi ne olur ? bunu baya araştırdım çocuklarına baya düşkünmüş ve korkuyormuş onlardan
Çocuğu üstüne alsın. Öyle birşey demeyin.

ya da babası bakacak
gördün mü kadının düştüğü durumuna özgürlük başa bela olabiliyor ve hayatı kayıyor
erkek nerde şeyinin derdinde

Sosyal hizmet falan neden olmuyo? Ya bu cocuk ölecek yada kötü yola düsücem ne demek ya ne bicim bi kafa yapın var? Ver cocugu baskasina gercekten senden anne falan olmaz vicdansiz ve bencilsin bebek umrunda degil canı umrunda degil adam bana baksin kafasindasin belli oldu.
Ya konsluk yapacak ya da metresliğe razı gelecek. Temiz yaşanabileceğine inanmıyor ya da işine gelmiyor.

o karaktersizin durumu çok iyi baya zengin onu biliyorum söylesem ne yapacak bilmiyorum beni böyle vicdansızda kandıran biri ailesi duyacak korkusuyla beni öldürür mü sizce gerçekten korkuyorum
işte zenginliğine tav olmuşsun kart bir şerefsizin 19 yaşının gençliğini vermişsin. bize burada miniciğim küçücüğüm diyorsun. hadi oradan.

sen boşatırsın adamı o potansiyeli gördüm ben sende.

Daha demin kons mu olsam, bebegi duyunca beni öldürür mü diyordunuz?

Çocuğu üstüne alsın. Öyle birşey demeyin.

üstüne alsa ne değişecek ? maddi anlamda çocuğun tüm masraflarını karşılasa yeter bana
bakıcı tutsun
evin masraflarını ödesin kirayı ödesin benim cebimden bu çocuğa bir kuruş çıkmaz

Eğer ben bu çocuğu doğurursam kürtaj olmazsa muhtemelen bu çocuğa bakmak için konsimatris olacağım çünkü başka türlü hayatta bakamam
Okulda zaten hayal olur
Bu çocuk ya kürtaj olacak
Ya babası maddi giderlerini karşılayacak
Ya da ben doğurursam çok yanlış işler yapacağım orası ayrı
Bugün onu arayıp herşeyi anlatıcam muhtemelen arkadaşından öğrenmiştir herşeyi bildiğimi o yüzden sesi kesildi aramıyo ulaşmıyor bana ama eğer ondan olumsuz cevap alırsam tüüüüm sülalelerine bu durumu yayıcam eşine dostuna herkese hamile olduğumu söylücem

Şöyle bir yanılgınız var: İş adamı, parası bol, madem çocuğunu taşıyorum hemen bana bakmak para vermek zorunda vermezse tehdit eder söker alırım.

Hiç de değil.

Öncelikle 4 çocuklu eşi var, boşanmaz onu geçelim.
İlk yapacağı hareket çocuğu inkar etmek ve sizi de engellemek olacak.

Oturup babalığı kanıtlamak için dava açmanız gerekecek, bir ton avukat parası. Sonra itiraz edecek bir üst mahkemeye çıkacak. Bu süreçte okul da çöp olacak konu komşuya laf yayılacak, cebiniz boş olacak.

Çocuk için nafaka almanız uzun sürer, çok ciddi para da gelmez. Zira o para çocuk için veriliyor, burası kritik, sizin geçinmeniz için değil.

Türkiyede nafaka miktarları düşük, buyrun boşanma konularına bakın. Boşanmış hanımlar cebinden ödüyor.

Yani mahkeme kendinize bakabileceğinizi varsayoyor, hiç okulum gitti mağdurum demeyin o mağduriyet ancak yıllarca evliliği olan ev hanımlarına sağlanıyor.

Yani en büyük güvenceniz okulunuz. Okulunuzu bitirip işinizi alırsanız kurtardınız yoksa yandınız.

Neden evlatlık verin dediğimizi anladınız mı? Sizi asgari ücretle kasiyer olmaktan kurtarmaya çalışıyoruz.

Ya konsluk yapacak ya da metresliğe razı gelecek. Temiz yaşanabileceğine inanmıyor ya da işine gelmiyor.
Kesinlikle işine gelmiyor. Adamdan para bekliyo sadece babalık annelik bunlardan bi haber yazmis maddiyat saglarsan sessiz sedasız büyütürüm diye şaka gibi.

Soruyu sormak için buraya kayıt oldum nefes alamıyorum çok zor günler geçiriyorum ailemle çocukluğumdan beri görüşmüyorum hep orda burda büyüdüm akrabalarda ne zaman ki üniversitemi kazandım o zaman rahatladım ayrı eve çıkmıştım okulum ve bölümüm harikaydı

Biriyle tanıştım,çok aşık oldum onunda bana aşık olduğunu düşündüm ve aylar sonra beraber olduk.(Bahsettiğim şahıs okuldan değil,dışardan birisi hatta öğrenci değil)Nasıl korunalım dediğimde spiral taktıralım dedi ve spiral taktırmaya gittim çocukluğumdan beri adetim düzensizdir 3 ay olsam 5 ay olmam mesela bunun için dr.a gittiğimde birşeyin yok dediler herneyse spiralle korunuyorduk ve ben hamile kaldım adetim düzensiz olduğu için bunu fark etmedim ama vücudumdagarip tepkiler oluyordu mide bulantısı gibi ama bunu sınavlarım olacak onun stresidir dedim geçtim ve hızla kilo aldığımı fark edince 4,5 aylık hamile olduğumu öğrendim dra gittiğimde.Spiralin bana göre hamile bırakması imkansızdı inanamadım şok oldum hala daha şoktayım.

Ben daha bebeğin şokunu atlatamazken beraber olduğum insanın evli ve 4 çocuk babası olduğunu öğrendim.Şimdi ben ne yapayım nerelere gideyim ablalarım daha okulum bitmedi daha küçücüğüm ve üstelik aşkından öldüğüm adam evli barklı çıktı bana söylediği herşey yalanmş durumu o vicdansıza söylemedim çünkü ona haberi verecektim ulaşamadım,sonra iş yerinden arkadaşına ulaştım o söyledi herşeyi.Nasıl anlamadın evli barklı olduğunu demeyin inanın anlamadım niye telefonlarımı açmiyosun dediğimde iş güç yoğunum diyordu ne biliym hep bahanesi vardı.Hala bu bebek konusundan haberi yok çünkü o pisliği her yerden engelledim yüzünü dahi görmek istemiyorum.

Ben bu bebeği ne yapacağım ?
Nasıl aldırabilirim ?
Ne olur bana bir yol gösterin ne yapacağımı bilmiyorum kafayı yiyeceğim.Okulum daha bitmedi hayallerim herşey çöp oldu.Spiral nasıl hamile bırakabilir anlayamıyorum bu nasıl olabilir.
çocuğu doğurup devlete verin iyi bir aile evlat edinir. küçük bebek bekleyen çok aile var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X