Evli bir adamdan hamile kaldım kürtajın süresi geçti bunlar kabus olsun lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
çocuğu üstüne alsa eşi öğrenmeyecek mi peki
Bu çocuğa diye bahsettiğinize göre ölmesi yada evlat edinmesi önemli değil. Eee neden o zaman evlatlık vermek seçenek değil.
Ben söyleyeyim o çocuk sizin altın yumurtlayan tavuğunuz. En başta amacınız adamdan çpcuk yapıp kendinize baktırmaktı. Bal gibi biliyordunuz evli ama zengindi size sigorta olurdu dimi.
Çocuğu bari ziyan etmeyin verin çocuk esirgemeye

Hayır alakası bile yok bebek onun çünkü daha önemli bi sebep yok

Millet çocuk çocuk diye ölürken Evli barklı adamlar gizli saklı yasak ilişki yaşıyor yazıklar olsun Allah kahretsin böyle insanları Eğer gerçekten evli olduğunu bilmiyorsan Allah kolaylık versin ama bilerek böyle bir şey yaptıysan müstehak kusura bakma hem nasıl anlamıyorsunuz bir adamın evli olduğunu ya ben biriyle tanıştığımda anne kızlık soyadına kadar araştırıyordum adamları Hiç mi yan yanayken karısı aramadı bu adamı ya adama söylemen gerekiyor çocuk olduğunu kendi başına üstlenmen gereken bir şey değil bu İnşallah karısı öğrenir de boşar bu adamı
var bunlardan etrafta akıl verenide gömüyorsunuz kk

Ben bu çocuğa konsluk dışında nasıl bakabilirim? Mecbur o tarz yerlerde çalışacağım çünkü aldıkları ücret çok fazla
Ya bu adam bu çocuğun her maddi imkanını karşılıcak
Ya bu çocuk ölecek
Sosyal hizmet falan asla olmaz

Ben Şeyma Subaşı gibi diyince linç ediyorsun dünden pavyona gitmeye razısın

Evlat edinen de annedir.

Konu sahibi çocuğu da yük görmüş de millet bebek evlatlık bulacağım diye birbirini parçalıyor, şak diye aile bulur bu bebek.

Evlat alan aile pırıl pırıl bakar, konu sahibi de okulu bir dönem dondurup, doğurduktan sonra bitirir.

Niye çılgın riskler alınıyor niye konsluğa düşülüyor Allah aşkına. 🤦‍♀️

burda saçmalamışsın. benim cebimden bu çocuğa bir kuruş çıkmaz derken. çocuk onun olduğu kadar senin de. ikiniz seviştininiz. adam senin içine senin rızanla boşaldı tecavüz falan etmedi. madem öyle tamamen çocuk esirgemeye bırak. adam kadar senin de soru sorumluluğun var. ikiniz de ya üzerinize düşeni yapıp adam gibi bakacaksınız ya çocuk esirgemeye verip onu kaderine terk edeceksiniz
Saçmalamadı. Amaç başından beri belliydi. Paralı herif buldum kapağı atayım. Adam evli 4 çocuklu çıkınca plan fıss. Hırs yaptı şimdi. Böyle birini biliyorum, azcık durumu iyi bi adam buldu, sevgilisinden ayırdı, naptı etti hamile kaldı, şimdi evlendi ama kara kara düşünüyor, adam bunun masraflarını karşılıyor ama 1 TL fazla vermiyor. Yakında kapıya korsa elinde kuru nafakadan başka şey olmayacak. Aylık 17 bin tl kirası olan evde oturuyorum diye hava atıyordu şimdi karnına ağrılar giriyor.

Ben bu çocuğa konsluk dışında nasıl bakabilirim? Mecbur o tarz yerlerde çalışacağım çünkü aldıkları ücret çok fazla
Ya bu adam bu çocuğun her maddi imkanını karşılıcak
Ya bu çocuk ölecek
Sosyal hizmet falan asla olmaz
Para için yemiceginiz halt yok zavallısınız gerçekten alnının akıyla para kazanmak size göre değil tabi milletin altında kazanması daha kolay sizin fizibilitenizde seviyeniz bu yazık o çocuğa keşke annesini seçme hakkı olsaydı

Ah ya bu kadar beklenir mi aklın neredeydi? Özel hastanelerde aldırabilirsin biraz pahalı olur parasını talep et senin öküzden
Çocuk bildiğiniz çocuk artık, işkence mi çeksin. Doğurmak dışında çaresi yok. O haftada doğup yaşayan bebekler var o kadar büyük yani.

Baba olarak kimi yazdıracaksınız?madem böyle birşey oldu. Siz de o adam da sorumluluk almak zorunda. Üstüne almasa afedersiniz p.ç konumunda olmuyor mu bu çocuk? Çocuk esirgemeyen verin o zaman. Belki evlat hasreti olan çocuğa iyi bakacak bir aile sahiplenir de çocuğun geleceği kurtulur.
O zaman kendine baktırmaz ki

Bunu bilmiyorum ama yasal sürenin sadece tecavüz için uzatıldığına eminim ve araştırdım nasıl bir yol izlemeliyim tecavüz edildiğimi söylemek için
Böyle bir şey söyleyemezsin ya hu dediğin gibi evli olduğunu gizlediyse bile sonuçta isteyerek birlikte olmuşsun. Bi insanı tecavüzle suçlamak ne demek haberin var mı böyle Bi iftira atamazsın.

Konsluk fln ne alaka.kendini iyice oralara düşürme. Allah muhafaza cocugada göz koyarlar kayar gider elinden ..oralarda.
Çocuk dogacaksa şöyle babası olacak şerefsize dava aç gönlüyle ihtiyaçlarınızı karsilamazsa essek gbi baksın.ztn olan olmuş o şerefsizin bakması gidip konsluk vs yapmadan iyi bir seçenek.. kendine gel insanlar oralarda nasıl bataklığa batiyordur bide çocuğu oralara düşürme.sen gerçekten safsan bu kadar o cocuguda elinden pis ortamlara kaptirirsin.ha dersenki bu şerefsizin bakmasını istemem ozmn ver Devlete.dogmamis bebeginde şimdiden başını yakma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X