Evli bir adamdan hamile kaldım kürtajın süresi geçti bunlar kabus olsun lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne kadar olgun aklı başında bir genç kadınsın nazar değmesin tü tü tü çözümlerinin hepsi birbirinden şahane

Faturalar falan kimin üzerine, kira kontratı da var? Adamın evinde kalıp engellemekle kurtulacağını düşünmek ne bileyim.

kira kontrat herşey onun üstüne evden asla çıkmayacağım
tabi ki ona herşeyi anlatıcam onun evli çocuklu olduğunu duyunca heryerden engelledim o sinirle

Bu adam çocuğu duyunca kayıplara karışır ortada kalırsınız gibi geliyo bana. Eve çıktığınızla kalırsınız hem çocuk hem faturalar vs size kalcak eve çık demeyi biliyor paşam neyine güvenip çkıyosunuz hiç mi ilerde ayrılırız bişey olur nasıl üstesinden gelirim demediniz

kira kontrat herşey onun üstüne evden asla çıkmayacağım
tabi ki ona herşeyi anlatıcam onun evli çocuklu olduğunu duyunca heryerden engelledim o sinirle
Ablacım git devlete sığın. Bak o çocuk büyür ilerde, ona anlatamazsın içine düştüğün durumu. Hiçbir şey değil, canın tehlikede.

Kontrat benim üzerme değil onun üstüne yani kira ödenmezse hapse girecek olan kişi ben değilim o. Aptal değilse öder diye düşünüyorum
Sokakta kalınca da kons olma planı mı devreye giriyor? Harikasın ya.

sizin düşünceniz. ben herşeye rağmen annemin kokusuyla büyümeyi tercih ederim

Sokakta kalınca da kons olma planı mı devreye giriyor? Harikasın ya.

Ben bu çocuğa konsluk dışında nasıl bakabilirim? Mecbur o tarz yerlerde çalışacağım çünkü aldıkları ücret çok fazla
Ya bu adam bu çocuğun her maddi imkanını karşılıcak
Ya bu çocuk ölecek
Sosyal hizmet falan asla olmaz

Evet pavyonda büyümek yada ölmekten daha kötü çünkü çok sevileceği bir yuvada büyümesi
Siz fake değilsiniz bence düşünce kapasiteniz düşük

Ha sana bahane lazımmış. Yolun açık olsun beybisu.

Yaptığın hatayı başka bir hatayla telafi etmeye çalışma sakın. Zaten bu zamana kadar bir sürü hata yapmışsın. Mantıklı düşün. Okulunu bu dönem oku. Zaten dönem bitti sayılır. Sonrasında da dondur.
Öncelikle bugün o adamla hemen konuş. Konsimatrislik gibi şeyleri de çıkar aklından. O babası, mecbur bakacak! Gerekirse tehdit et tüm sülalesine anlatmak konusunda.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…